Odbojka
 
 
 
 
 
MALA prvi del ´deklice´ - Štajerska regija A
 
1. krog - sobota, 24.10.2015 - ŠD Gimnazija Ptuj - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik I 0:2 (03:25, 02:25)
Turbina : Nova KBM Branik III 2:0 (25:15, 25:17)
Nova KBM Branik III : ŽOK Ptuj 2:0 (25:07, 25:05)
Nova KBM Branik I : Turbina 2:0 (25:08, 25:02)
2. krog - sobota, 07.11.2015 - Tel.pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00 - dve igrišči
Nova KBM Branik III : Nova KBM Branik I 0:2 (05:25, 04:25)
Formis mala II : Turbina 2:1 (06:25, 25:07, 25:21)
Turbina : Nova KBM Branik III 2:1 (25:08, 10:25, 25:09)
Nova KBM Branik I : Formis mala II 2:0 (25:05, 25:08)
3. krog - sobota, 21.11.2015 - Tel.pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00 - dve igrišči
Nova KBM Branik I : Nova KBM Branik III 2:0 (25:09, 25:09)
Formis mala II : ŽOK Ptuj 2:0 (25:04, 25:19)
ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik I 0:2 (06:25, 05:25)
Nova KBM Branik III : Formis mala II 0:2 (08:25, 17:25)
4. krog - sobota, 28.11.2015 - VŠD Hoče - 10:00 - dve igrišči
Formis mala II : ŽOK Ptuj 2:0 (25:11, 25:07)
Turbina : Nova KBM Branik I 0:2 (06:25, 07:25)
Nova KBM Branik I : Formis mala II 2:0 (25:09, 25:09)
ŽOK Ptuj : Turbina 0:2 (11:25, 24:26)
5. krog - sobota, 12.12.2015 - OŠ Selnica ob Dravi - 10:00
Turbina : ŽOK Ptuj 2:0 (25:13, 25:18)
ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik III 0:2 (10:25, 06:25)
Nova KBM Branik III : Formis mala II 0:2 (06:25, 14:25)
Formis mala II : Turbina 2:0 (25:14, 25:06)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Nova KBM Branik I 16 8 0 16 0 max 400 97 4,124
2 Formis mala II 12 6 2 12 5 2,400 337 259 1,301
3 Turbina 9 4 4 9 9 1,000 307 346 0,887
4 Nova KBM Branik III 5 2 6 5 12 0,417 246 338 0,728
5 ŽOK Ptuj 0 0 8 0 16 0,000 151 401 0,377
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA prvi del ´deklice´ - Štajerska regija B
 
1. krog - sobota, 17.10.2015 - ŠD Lenart - 10:00 - dve igrišči
Zoja Lenart : Formis mala I 0:2 (05:25, 02:25)
Benedikt : Nova KBM Branik II 0:2 (02:25, 09:25)
Nova KBM Branik II : Zoja Lenart 2:0 (25:03, 25:15)
Formis mala I : Benedikt 2:0 (25:01, 25:05)
2. krog - sobota, 24.10.2015 - Tel.pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00 - dve igrišči
Nova KBM Branik II : Formis mala I 0:2 (17:25, 07:25)
Galeja-Branik : Benedikt 2:0 (25:03, 25:16)
Benedikt : Nova KBM Branik II 0:2 (10:25, 00:25)
Formis mala I : Galeja-Branik 2:0 (25:06, 25:13)
3. krog - sobota, 21.11.2015 - VŠD Hoče - 10:00 - dve igrišči
Formis mala I : Nova KBM Branik II 2:0 (25:07, 25:16)
Galeja-Branik : Zoja Lenart 2:0 (25:05, 25:07)
Zoja Lenart : Formis mala I 0:2 (04:25, 06:25)
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 2:0 (25:18, 25:18)
4. krog - sobota, 28.11.2015 - OŠ D.Kobala, Maribor - 10:00 - dve igrišči
Galeja-Branik : Zoja Lenart 2:0 (25:02, 25:12)
Benedikt : Formis mala I 0:2 (05:25, 00:25)
Formis mala I : Galeja-Branik 2:0 (25:06, 25:14)
Zoja Lenart : Benedikt 2:0 (25:15, 25:17)
5. krog - sobota, 12.12.2015 - ŠD Benedikt - 10:00 - dve igrišči
Benedikt : Zoja Lenart 2:0 (25:23, 25:22)
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 2:0 (25:17, 25:21)
Galeja-Branik : Benedikt 2:0 (25:06, 25:09)
Zoja Lenart : Nova KBM Branik II 0:2 (08:25, 07:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Formis mala I 16 8 0 16 0 max 400 114 3,509
2 Nova KBM Branik II 12 6 2 12 4 3,000 347 228 1,522
3 Galeja-Branik 8 4 4 8 8 1,000 313 260 1,204
4 Zoja Lenart 2 1 7 2 14 0,143 171 382 0,448
5 Benedikt 2 1 7 2 14 0,143 148 395 0,375