Odbojka
 
 
 
 
 
MALA prvi del ´deklice´ - Gorenjska regija - A
 
1. krog - sobota, 17.10.2015 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Triglav : ŽOK Triglav I 2:0 (25:05, 25:19)
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Škofja Loka 0:2 (06:25, 10:25)
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav 0:2 (20:25, 23:25)
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:04, 27:25)
2. krog - sobota, 07.11.2015 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka 0:2 (17:25, 04:25)
Triglav Kranj : ŽOK Triglav 2:1 (25:22, 06:25, 25:23)
ŽOK Triglav : ŽOK Triglav I 2:1 (23:25, 25:11, 25:22)
ŽOK Škofja Loka : Triglav Kranj 1:2 (17:25, 25:03, 15:25)
3. krog - sobota, 21.11.2015 - OŠ J.Aljaža, Kranj - 10:00
Triglav Kranj : ŽOK Triglav I 2:1 (25:06, 14:25, 25:08)
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (11:25, 25:12, 25:19)
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav 0:2 (09:25, 10:25)
ŽOK Triglav : Triglav Kranj 2:0 (25:07, 25:14)
4. krog - sobota, 28.11.2015 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Škofja Loka : Triglav Kranj 2:0 (25:19, 25:12)
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav 0:2 (09:25, 03:25)
ŽOK Triglav : ŽOK Škofja Loka 1:2 (17:25, 25:15, 17:25)
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:12, 25:12)
5. krog - sobota, 12.12.2015 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (26:24, 25:09)
Triglav Kranj : ŽOK Triglav I 2:1 (25:13, 16:25, 25:12)
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka 0:2 (19:25, 09:25)
ŽOK Škofja Loka II : Triglav Kranj 1:2 (03:25, 25:09, 14:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Triglav 14 6 2 14 5 2,800 452 298 1,517
2 ŽOK Škofja Loka 13 6 2 13 5 2,600 416 291 1,430
3 Triglav Kranj 12 6 2 12 9 1,333 400 382 1,047
4 ŽOK Triglav I 7 2 6 7 13 0,538 333 438 0,760
5 ŽOK Škofja Loka II 2 0 8 2 16 0,125 231 423 0,546
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA prvi del ´deklice´ - Gorenjska regija - B
 
1. krog - sobota, 07.11.2015 - OŠ J.Plemlja, Bled - 09:00
DOORS : Žirovnica 2:0 (25:05, 25:12)
Žirovnica : Prochrom-Comp 0:2 (07:25, 19:25)
Prochrom-Comp : DOORS 0:2 (18:25, 20:25)
2. krog - sobota, 21.11.2015 - ŠD pod Stolom, Žirovnica - 10:00
Žirovnica : DOORS 0:2 (05:25, 19:25)
DOORS : Mladi Jesenice 2:0 (25:21, 26:24)
Mladi Jesenice : Žirovnica 2:0 (25:19, 25:12)
3. krog - sobota, 28.11.2015 - OŠ A.T.Linhart, Radovljica - 10:00
Prochrom-Comp : Mladi Jesenice 1:2 (19:25, 27:25, 17:25)
Mladi Jesenice : DOORS 2:1 (06:25, 25:17, 25:23)
DOORS : Prochrom-Comp 2:1 (25:15, 09:25, 25:07)
4. krog - sobota, 12.12.2015 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Prochrom-Comp 2:0 (25:16, 25:17)
Prochrom-Comp : Žirovnica 2:0 (25:10, 25:09)
Žirovnica : Mladi Jesenice 0:2 (05:25, 15:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS 11 5 1 11 3 3,667 325 227 1,432
2 Mladi Jesenice 10 5 1 10 4 2,500 326 263 1,240
3 Prochrom-Comp 6 2 4 6 8 0,750 281 279 1,007
4 Žirovnica 0 0 6 0 12 0,000 137 300 0,457