Odbojka
 
 
 
 
 
deklice - MALA ODBOJKA - 2. krog repasaž - ZA MESTA
 
turnir "29" sobota 09.04.2016 Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Hitri Polž Vuzenica 2:1 (25:18, 17:25, 25:23) 1. Kema Puconci 4 2:0 4:2 128:115
Hitri Polž Vuzenica : Zoja Lenart 2:0 (25:05, 25:07) 2. Hitri Polž Vuzenica 3 1:1 3:2 116:79
Zoja Lenart : Kema Puconci 1:2 (25:11, 07:25, 17:25) 3. Zoja Lenart 1 0:2 1:4 61:111
      4. ŽOK Mislinja (odpoved udeležbe)
       
turnir "30" sobota 09.04.2016 SŠ SŠGT, Celje ob 10:00
Uniforest : Murania Lendava 2:1 (22:25, 25:14, 25:08) 1. Uniforest 4 2:0 4:1 122:75
Murania Lendava : KLS Ljubno 2:1 (09:25, 25:10, 25:21) 2. Murania Lendava 3 1:1 3:3 106:128
KLS Ljubno : Uniforest 0:2 (17:25, 11:25) 3. KLS Ljubno 1 0:2 1:4 84:109
      4. Sobota II (odpoved udeležbe)
       
turnir "31" sobota 09.04.2016

OŠ Prebold ob 10:00
Prebold : Prevalje II 2:1 (25:18, 11:25, 25:20)  
Turbina : ŠD OK Dravograd 2:0 (25:14, 25:14)  
Prebold : Turbina 1:2 (13:25, 25:08; 08:25) Turbina = prvi na turnirju
Prevalje II : ŠD OK Dravograd 2:0 (25:11, 25:13)  
Prebold : Prevalje II 0:2 (11;25, 20:25) Prevalje II = drugi na turnirju
       
turnir "32" sobota 09.04.2016

OŠ J.Dalmatina, Krško ob 10:00
POK Krško : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (25:05, 12:25, 25:21)  
Kostak Elmont : Žirovnica 2:0 (25:19, 25:21)  
POK Krško : Kostak Elmont 0:2 (22:25, 12:25) Kostak Elmont = prvi na turnirju
ŽOK Škofja Loka II : Žirovnica 1:2 (25:04, 23:25, 20:25)  
POK Krško : Žirovnica 1:2 (25:16, 11:25, 21:25) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "33" sobota 09.04.2016

OŠ N.Fužine, Ljubljana ob 10:00
VOLLEBALLjubljana : ŽOK Triglav 1:2 (25:17, 14:25, 17:25)  
Triglav Kranj : ŽOK Šentvid 1:2 (25:18, 12:25, 21:25)  
ŽOK Triglav : ŽOK Šentvid 1:2 (14:25, 25:21, 24:26) ŽOK Šentvid = prvi na turnirju
VOLLEBALLjubljana : Triglav Kranj 1:2 (15:25, 25:16, 17:25)  
ŽOK Triglav : Triglav Kranj 1:2 (18:25, 25:14, 16:25) Triglav Kranj = drugi na turnirju
       
turnir "34" sobota 09.04.2016

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
OD Krim I : Vital Ljubljana III 0:2 (18:25, 19:25)  
Luka Koper : Calcit Volleyball II 2:0 b.b.  
Vital Ljubljana III : Luka Koper 2:0 (25:17, 25:17) Vital Ljubljana III = prvi na turnirju
OD Krim I : Calcit Volleyball II 2:0 b.b.  
Luka Koper : OD Krim I 1:2 (25:15, 24:26, 18:25) OD Krim I = drugi na turnirju