Odbojka
 
 
 
 
 
deklice - MALA ODBOJKA - 1. krog repasaž - ZA MESTA
 
turnir "19" sobota 19.03.2016

Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Zoja Lenart 2:1 (25:02, 23:25, 25:15)  
Pohorje Volley : Benedikt 2:0 (25:18, 25:16)  
Kema Puconci : Pohorje Volley 2:1 (25:13, 19:25, 25:19) Kema Puconci = prvi na turnirju
Zoja Lenart : Benedikt 2:1 (06:25, 25:22, 25:08)  
Pohorje Volley : Zoja Lenart 1:2 (25:13, 08:25, 21:25) Zoja Lenart = drugi na turnirju
       
turnir "20" sobota 19.03.2016

 

OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
KLS Ljubno : Nova KBM Branik III 2:1 (25:14, 12:25, 25:16)  
Uniforest : Braslovče II 2:1 (18:25, 25:16, 25:19)  
KLS Ljubno : Uniforest 1:2 (25:13, 03:25, 26:28) Uniforest = prvi na turnirju
Nova KBM Branik III : Braslovče II 1:2 (13:25, 25:13, 14:25)  
KLS Ljubno : Braslovče II 2:1 (25:10, 04:25, 26:24) KLS Ljubno = drugi na turnirju
       
turnir "21" sobota 19.03.2016

ŠD Prevalje ob 09:30
Prevalje II : Prevalje III 2:0 (25:10, 25:14)  
Hitri polž Dravograd : ŠD OK Dravograd 1:2 (20:25, 25:19, 19:25)  
Prevalje II : ŠD OK Dravograd 2:1 (25:03, 24:26, 25:18) Prevalje II = prvi na turnirju
Prevalje III : Hitri polž Dravograd 2:0 (26:24, 25:16)  
ŠD OK Dravograd : Prevalje III 2:0 (25:16, 25:20) ŠD OK Dravograd = drugi na turnirju
       
turnir "22" sobota 19.03.2016

ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : ŽOK Triglav I 2:0 (25:12, 25:15) 1. ŽOK Škofja Loka II        
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (11:25, 25:11, 14:25) 2. Žirovnica        
ŽOK Škofja Loka II : Žirovnica 2:1 (09:25, 25:17, 25:22) 3. ŽOK Triglav I        
       
turnir "23" sobota 19.03.2016

OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini II : VOLLEYBALLjubljana 0:2 (13:25, 16:25)  
ŽOK Šentvid : ACH Zmajčice 2:0 (25:09, 25:12)  
VOLLEYBALLjubljana : ŽOK Šentvid 2:1 (25:20, 14:25, 25:21) VOLLEYBALLjubljana = prvi na turnirju
Ankaran Hrvatini II : ACH Zmajčice 2:0 (25:08, 25:08)  
ŽOK Šentvid : Ankaran Hrvatini II 2:1 (25:20, 23:25, 28:26) ŽOK Šentvid = drugi na turnirju
       
turnir "24" sobota 19.03.2016

OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : OD Krim I 0:2 (15:25, 13:25) 1. OD Krim I        
OD Krim I : Calcit Volleyball II 2:1 (16:25, 25:20, 25:19) 2. Calcit Volleyball II        
Calcit Volleyball II : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:16, 25:11) 3. Kostanjevica na Krki