Odbojka
 
 
 
 
 
deklice - MALA ODBOJKA - 2. krog - ZA MESTA
 
turnir "13" sobota 19.03.2016

Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Nova KBM Branik II 0:2 (07:25, 10:25)  
Sobota II : Galeja-Branik 0:2 (21:25, 00:25)  
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 2:0 (25:09, 25:18) Nova KBM Branik II = prvi na turnirju
Murania Lendava : Sobota II 2:0 (25:19, 25:00)  
Galeja-Branik : Murania Lendava 2:0 (25:08, 26:24) Galeja-Branik = drugi na turnirju
       
turnir "14" sobota 19.03.2016

ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : Turbina 2:0 (25:13, 25:06)  
Prebold : Formis mala II 0:2 (10:25, 13:25)  
Mozirje : Formis mala II 1:2 (12:25, 25:21, 25:16) Formis mala II = prvi na turnirju
Turbina : Prebold 2:1 (25:12, 11:25, 25:09)  
Mozirje : Turbina 2:0 (25:17, 25:05) Mozirje = drugi na turnirju
       
turnir "15" sobota 19.03.2016

ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : ŽOK Mislinja 2:0 (25:11, 25:10)  
Hitri polž Vuzenica : Hitri polž Radlje 0:2 (22:25, 00:25)  
Mežica : Hitri polž Radlje 2:1 (26:28, 25:11, 25:21) Mežica = prvi na turnirju
ŽOK Mislinja : Hitri polž Vuzenica 2:1 (13:25, 25:00, 25:00)  
Hitri polž Radlje : ŽOK Mislinja 2:0 (25:08, 25:06) Hitri polž Radlje = drugi na turnirju
       
turnir "16" sobota 19.03.2016

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav : ŽOK Škofja Loka 1:2 (16:25, 25:23, 13:25)  
Prochrom-Comp : Triglav Kranj 1:2 (18:;25, 25:14, 20:25)  
ŽOK Škofja Loka : Triglav Kranj 2:1 (25:13, 17:25, 25:14) ŽOK Škofja Loka = prvi na turnirju
ŽOK Triglav : Prochrom-Comp 0:2 (21:25, 14:25)  
Triglav Kranj : Prochrom-Comp 1:2 (25:20, 14:25, 19:25) Prochrom-Comp = drugi na turnirju
       
turnir "17" sobota 19.03.2016

OŠ Ihan pri Domžalah ob 10:00
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana III 2:1 (25:17, 21:25, 25:21)  
Luka Koper : Calcit Volleyball I 0:2 (24:26, 10:25)  
ŽOK Domžale : Calcit Volleyball I 0:2 (10:25, 08:25) Calcit Volleyball I = prvi na turnirju
Vital Ljubljana III : Luka Koper 0:2 (22:25, 19:25)  
ŽOK Domžale : Luka Koper 2:1 (25:21, 17:25, 25:16) ŽOK Domžale = drugi na turnirju
       
turnir "18" sobota 19.03.2016

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : ATK Grosuplje 0:2 (14:25, 10:25)  
POK Krško : Vital Ljubljana II 1:2 (25:15, 13:25, 23:25)  
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana II 2:1 (20:25, 25:15, 25:16) ATK Grosuplje = prvi na turnirju
Kostak Elmont : POK Krško 2:0 (25:20, 25:19)  
Vital Ljubljana II : Kostak Elmont 2:0 (25:15, 25:15) Vital Ljubljana II = drugi na turnirju