Odbojka
 
 
 
 
 
deklice - MALA ODBOJKA - 1. krog - ZA MESTA
 
turnir "1" sobota 05.03.2016 Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Benedikt 2:0 (25:09, 25:00)  
Kema Puconci : Sobota II 0:2 (17:25, 24:26)  
Murania Lendava : Sobota II 0:2 (22:25, 13:25) Sobota II = prvi na turnirju
Benedikt : Kema Puconci 0:2 (07:25, 00:25)  
Murania Lendava : Kema Puconci 2:1 (25:15, 19:25, 25:20) Murania Lendava = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 05.03.2016 ŠD Ruše ob 10:00
Pohorje Volley : Zoja Lenart 2:0 (25:08, 25:07)  
Galeja-Branik : Nova KBM Branik II 0:2 (15:25, 07:25)  
Pohorje Volley : Nova KBM Branik II 0:2 (18:25, 07:25) Nova KBM Branik II = prvi na turnirju
Zoja Lenart : Galeja-Branik 0:2 (09:25, 17:25)  
Pohorje Volley : Galeja-Branik 0:2 (20:25, 04:25) Galeja-Branik = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 05.03.2016 ŠD SŠGT, Celje ob 10:00
Uniforest : Nova KBM Branik III 2:0 (25:20, 25:20)  
Turbina : Formis mala II 0:2 (18:25, 14:25)  
Uniforest : Formis mala II 1:2 (10:25, 25:19, 11:25) Formis mala II = prvi na turnirju
Nova KBM Branik III : Turbina 1:2 (15:25, 25:14, 14:25)  
Uniforest : Turbina 1:2 (23:25, 25:14, 10:25) Turbina = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 05.03.2016 ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : Braslovče II 2:0 (25:17, 25:00)  
KLS Ljubno : Prebold 0:2 (17:25, 14:25)  
Mozirje : Prebold 2:0 (25:18, 25.09) Mozirje = prvi na turnirju
Braslovče II : KLS Ljubno 1:2 (25:20, 00:25, 00:25)  
Prebold : KLS Ljubno 2:0 (27:25, 25:19) Prebold = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 05.03.2016 OŠ Vuzenica ob 09:30
Hitri polž Radlje : Mežica 0:2 (16:25, 02:25)  
Prevalje II : Hitri polž Dravograd 0:2 (26:28, 16:25)  
Mežica : Hitri polž Dravograd 2:0 (25:11, 25:06) Mežica = prvi na turnirju
Hitri polž Radlje : Prevalje II 2:0 (25:05, 25:12)  
Hitri polž Dravograd : Hitri polž Radlje 0:2 (02:25, 11:25) Hitri polž Radlje = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 05.03.2016

OŠ Mislinja ob 10:00
ŽOK Mislinja : ŠD OŠ Dravograd 2:0 (25:09, 25.06)  
Prevalje II : Hitri polž Vuzenica 0:2 (14:25, 18:25)  
ŽOK Mislinja : Hitri polž Vuzenica 0:2 (20:25, 22:25) Hitri polž Vuzenica = prvi na turnirju
ŠD OŠ Dravograd : Prevalje II 0:2 (19:25, 06:25)  
ŽOK Mislinja : Prevalje II 2:0 (25:20, 25:14) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 05.03.2016

OŠ A.T.Linhart, Radovljica ob 10:00
Prochrom-Comp : Žirovnica 2:0 (25:04, 25:19)  
ŽOK Triglav : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (16:25, 25:10, 25:10)  
Prochrom-Comp : ŽOK Triglav 2:1 (18:25, 25:11, 25:14) Prochrom-Comp = prvi na turnirju
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (17:25, 25:09, 26:28)  
ŽOK Triglav : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:13, 25:06) ŽOK Triglav = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 05.03.2016

OŠ J.Aljaža, Kranj ob 10:00
Triglav Kranj : ŽOK Triglav I 2:1 (25:12, 11:25, 25:12) 1. ŽOK Škofja Loka 4      
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka 0:2 (05:25, 10:25) 2. Triglav Kranj        
ŽOK Škofja Loka : Triglav Kranj 2:1 (15:25, 25:02, 25:11) 3. ŽOK Triglav I        
       
turnir "9" sobota 05.03.2016

OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper 1:2 (17:25, 25:14, 13:25)  
ŽOK Šentvid : Vital Ljubljana III 0:2 (20:25, 22:25)  
Luka Koper : Vital Ljubljana III 1:2 (25:20, 13:25, 17:25) Vital Ljubljana III = prvi na turnirju
Ankaran Hrvatini II : ŽOK Šentvid 0:2 (08:25, 18:25)  
Luka Koper : ŽOK Šentvid 2:1 (25:17, 13:25, 25:19) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "10" sobota 05.03.2016

OŠ Stranje ob 09:00
Calcit Volleyball I : ŽOK Domžale 2:0 (25:11, 25:10)  
VOLLEYBALLjubljana : ACH Zmajčice 2:0 (25:10, 25:03)  
Calcit Volleyball I : VOLLEYBALLjubljana 2:0(25:06, 25:16) Calcit Volleyball I = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : ACH Zmajčice 2:0 (25:10, 25:05)  
VOLLEYBALLjubljana : ŽOK Domžale 0:2 (18:25, 15:25) ŽOK Domžale = drugi na turnirju
       
turnir "11" sobota 05.03.2016

ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : OD Krim I 0:2 (11:25, 17:25)  
Vital Ljubljana II : Calcit Volleyball II 2:0 (25:22, 25:17)  
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana II 2:0 (25:16, 25:17) ATK Grosuplje = prvi na turnirju
OD Krim I : Calcit Volleyball II 1:2 (25:20, 21:25, 22:25)  
Vital Ljubljana II : Calcit Volleyball II 2:0 (25:15, 25:18) Vital Ljubljana II = drugi na turnirju
       
turnir "12" sobota 05.03.2016

OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : POK Krško 1:2 (19:25, 25:21, 15:25) 1. POK Krško        
POK Krško : Kostak Elmont 2:1 (25:11, 20:25, 25:19) 2. Kostak Elmont        
Kostak Elmont : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:16, 25:13) 3. Kostanjevica na Krki