Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2015/2016 - za mesta - DEKLICE
 
za 5. mesto sobota 21.05.2016

dve igrišči

ŠD Logatec ob 10:00
Benquick Logatec : Prevalje
2:1 (25:17, 16:25, 25:20)
 
Braslovče I : Vital Ljubljana I 2:1 (13:25, 25:18, 25:20) 5. Benquick Logatec
Benquick Logatec : Braslovče I 2:1 (25:16, 11:25, 25:20) 6. Braslovče I
Prevalje : Vital Ljubljana I 1:2 (17:25, 25:23, 18:25) 7. Vital Ljubljana I
Braslovče I : Vital Ljubljana I 2:1 (22:25, 25:14, 25:18) 8. Prevalje
       
za mesta (39) sobota 21.05.2016

dve igrišči

Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Nova KBM Branik II 0:2 (28:30, 17:25)  
Hitri Polž Radlje : Formis mala II 0:2 (21:25, 15:25) Nova KBM Branik II = končno 17. mesto
Nova KBM Branik II : Formis mala II 2:0 (25:12, 25:22) Formis mala II = končno 21. mesto
Kema Puconci : Hitri Polž Radlje 0:2 (21:25, 22:25) Hitri Polž Radlje = končno 25. mesto
Formis mala II : Hitri Polž Radlje 2:0 (30:28, 25:11) Kema Puconci = končno 29. mesto
       
       
za mesta (40) sobota 21.05.2016

dve igrišči

ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Uniforest 2:1 (25:10, 23:25, 25:15)  
Hitri Polž Vuzenica : Mozirje 2:1 (25:18, 22:25, 25:20) Hitri Polž Vuzenica = končno 17. mesto
Mežica : Hitri Polž Vuzenica   Mežica = končno 21. mesto
Uniforest : Mozirje   Mozirje = končno 25. mesto
Mežica : Mozirje   Uniforest = končno 29. mesto
       
za mesta (41) sobota 21.05.2016

dve igrišči

OŠ Stranje ob 09:00
Calcit Volleyball I : Triglav Kranj 2:0 (25:11, 25:10)  
Vital Ljubljana II : ŽOK Škofja Loka 0:2 b.b. Calcit Volleyball I = končno 17. mesto
Calcit Volleyball I : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:23, 18:25, 25:16) ŽOK Škofja Loka = končno 21. mesto
Triglav Kranj : Vital Ljubljana II 2:1 (25:16, 21:25, 25:23) Triglav Kranj = končno 25. mesto
ŽOK Škofja Loka : Triglav Kranj 2:1 (31:33, 25:13, 25:16) Vital Ljubljana II = končno 29. mesto
       
       
za mesto (42) sobota 21.05.2016

 

OŠ A.T.Linhart, Radovljica ob 10:00
Prochrom-Comp : ŽOK Šentvid 1:2 (20:25, 25:08, 22:25)  
ŽOK Domžale : ATK Grosuplje 2:0 (25:17, 25:00) ŽOK Šentvid = končno 17. mesto
ŽOK Šentvid : ŽOK Domžale 2:1 (23:25, 25:16, 28:26) Prochrom-Comp = končno 21. mesto
Prochrom-Comp : ATK Grosuplje 2:0 (25:15, 25:00) ŽOK Domžale = končno 25. mesto
ŽOK Domžale : Prochrom-Comp 1:2 (25:20, 07:25, 16:25) ATK Grosuplje = končno 29. mesto