Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske vzhod - vsi rezultati
 
1. krog - sobota 17.10.2015
Prevalje II : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
M.Sobota : Svolley Vuzenica 2:3 (21:25, 25:21, 16:25, 25:23, 12:15)
Mežica : Kema Puconci II 3:0 (25:18, 25:15, 25:8)
Črna : Murania Lendava 3:0 (25:16, 25:7, 27:25)
Turbina : Formis II 3:1 (15:25, 25:9, 26:24, 25:21)
2. krog - sobota 24.10.2015
Kostmann Sl.Gradec 2 : Formis II 0:3 (22:25, 24:26, 17:25)
Murania Lendava : Turbina 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)
Kema Puconci II : Črna 3:1 (25:15, 25:20, 16:25, 25:23)
Svolley Vuzenica : Mežica 3:1 (25:20, 25:15, 27:29, 25:9)
Prevalje II : M.Sobota 3:1 (25:19, 23:25, 25:21, 25:19)
3. krog - sobota 07.11.2015
M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2 3:2 (25:18, 25:15, 23:25, 20:25, 15:10)
Mežica : Prevalje II 3:0 (25:17, 25:17, 25:18)
Črna : Svolley Vuzenica 0:3 (13:25, 18:25, 16:25)
Turbina : Kema Puconci II 3:0 (25:23, 25:16, 25:17)
Formis II : Murania Lendava 3:0 (25:14, 25:21, 25:19)
4. krog - sobota 14.11.2015
Kostmann Sl.Gradec 2 : Murania Lendava 3:0 (25:15, 25:12, 25:12)
Kema Puconci II : Formis II 2:3 (17:25, 25:13, 25:23, 17:25, 10:15)
Svolley Vuzenica : Turbina 3:2 (25:21, 17:25, 23:25, 25:15, 15:10)
Prevalje II : Črna 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)
M.Sobota : Mežica 3:0 (25:17, 25:14, 25:22)
5. krog - sobota 21.11.2015
Mežica : Kostmann Sl.Gradec 2 3:1 (25:22, 25:17, 21:25, 25:19)
Črna : M.Sobota 0:3 (9:25, 13:25, 17:25)
Turbina : Prevalje II 3:1 (25:15, 25:20, 16:25, 25:15)
Formis II : Svolley Vuzenica 0:3 (13:25, 27:29, 22:25)
Murania Lendava : Kema Puconci II 0:3 (17:25, 12:25, 17:25)
6. krog - sobota 28.11.2015
Kostmann Sl.Gradec 2 : Kema Puconci II 2:3 (25:14, 20:25, 25:19, 22:25, 10:15)
Svolley Vuzenica : Murania Lendava 3:0 (25:8, 25:10, 25:19)
Prevalje II : Formis II 3:0 (25:13, 25:20, 25:18)
M.Sobota : Turbina 3:1 (21:25, 25:20, 25:12, 25:13)
Mežica : Črna 3:0 (25:18, 25:10, 25:14)
7. krog - sobota 05.12.2015
Kostmann Sl.Gradec 2 : Črna 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:12)
Turbina : Mežica 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
Formis II : M.Sobota 0:3 (26:28, 22:25, 22:25)
Murania Lendava : Prevalje II 0:3 (11:25, 13:25, 11:25)
Kema Puconci II : Svolley Vuzenica 1:3 (25:14, 11:25, 23:25, 22:25)
8. krog - sobota 12.12.2015
Kostmann Sl.Gradec 2 : Svolley Vuzenica 2:3 (25:18, 17:25, 25:23, 12:25, 10:15)
Prevalje II : Kema Puconci II 3:0 (25:12, 25:19, 25:22)
M.Sobota : Murania Lendava 3:0 (25:13, 25:8, 25:13)
Mežica : Formis II 3:0 (25:15, 25:22, 25:10)
Črna : Turbina 1:3 (15:25, 25:11, 20:25, 19:25)
9. krog - sobota 19.12.2015
Turbina : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:19, 25:18, 25:13)
Formis II : Črna 3:0 (25:13, 25:12, 25:15)
Murania Lendava : Mežica 0:3 (12:25, 10:25, 4:25)
Kema Puconci II : M.Sobota 2:3 (18:25, 26:28, 25:20, 25:11, 12:15)
Svolley Vuzenica : Prevalje II 3:1 (25:23, 17:25, 25:18, 25:9)
10. krog - sobota 30.01.2016
Kostmann Sl.Gradec 2 : Prevalje II 3:1 (22:25, 26:24, 25:19, 25:19)
Svolley Vuzenica : M.Sobota 3:2 (25:17, 25:22, 21:25, 22:25, 15:9)
Kema Puconci II : Mežica 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)
Murania Lendava : Črna 0:3 (10:25, 14:25, 15:25)
Formis II : Turbina 3:0 (25:20, 25:23, 25:13)
11. krog - sobota 06.02.2016
Formis II : Kostmann Sl.Gradec 2 1:3 (25:20, 23:25, 21:25, 20:25)
Turbina : Murania Lendava 3:1 (25:7, 25:9, 22:25, 25:13)
Črna : Kema Puconci II 3:0 (25:21, 26:24, 25:11)
Mežica : Svolley Vuzenica 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
M.Sobota : Prevalje II 3:1 (25:15, 25:22, 16:25, 25:17)
12. krog - sobota 13.02.2016
Kostmann Sl.Gradec 2 : M.Sobota 0:3 (21:25, 22:25, 21:25)
Prevalje II : Mežica 2:3 (16:25, 25:23, 25:17, 17:25, 12:15)
Svolley Vuzenica : Črna 3:1 (23:25, 25:18, 25:19, 25:18)
Kema Puconci II : Turbina 1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 14:25)
Murania Lendava : Formis II 0:3 (11:25, 13:25, 13:25)
13. krog - sobota 27.02.2016
Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2 0:3 (12:25, 10:25, 8:25)
Formis II : Kema Puconci II 3:0 (25:12, 25:21, 25:17)
Turbina : Svolley Vuzenica 1:3 (18:25, 25:21, 20:25, 16:25)
Črna : Prevalje II 1:3 (22:25, 22:25, 25:19, 24:26)
Mežica : M.Sobota 3:1 (25:19, 19:25, 34:32, 25:23)
14. krog - sobota 05.03.2016
Kostmann Sl.Gradec 2 : Mežica 1:3 (22:25, 14:25, 25:19, 23:25)
M.Sobota : Črna 3:1 (25:14, 19:25, 26:24, 25:18)
Prevalje II : Turbina 3:2 (25:13, 20:25, 25:20, 21:25, 15:9)
Svolley Vuzenica : Formis II 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)
Kema Puconci II : Murania Lendava 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)
15. krog - sobota 12.03.2016
Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2 2:3 (22:25, 16:25, 25:19, 25:19, 7:15)
Murania Lendava : Svolley Vuzenica 0:3 (9:25, 17:25, 16:25)
Formis II : Prevalje II 1:3 (25:23, 24:26, 22:25, 19:25)
Turbina : M.Sobota 3:1 (19:25, 25:18, 25:23, 29:27)
Črna : Mežica 0:3 (15:25, 17:25, 10:25)
16. krog - sobota 19.03.2016
Črna : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
Mežica : Turbina 3:0 (25:17, 25:22, 25:17)
M.Sobota : Formis II 3:0 (25:14, 25:13, 25:22)
Prevalje II : Murania Lendava 3:1 (18:25, 25:11, 25:17, 25:16)
Svolley Vuzenica : Kema Puconci II 3:1 (19:25, 25:11, 25:14, 25:21)
17. krog - sobota 09.04.2016
Svolley Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 2 3:1 (25:21, 25:22, 18:25, 25:11)
Kema Puconci II : Prevalje II 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
Murania Lendava : M.Sobota 0:3 (9:25, 21:25, 9:25)
Formis II : Mežica 1:3 (21:25, 28:26, 17:25, 11:25)
Turbina : Črna 3:0 (25:21, 25:23, 27:25)
18. krog - sobota 16.04.2016
Kostmann Sl.Gradec 2 : Turbina 3:0 (25:10, 25:13, 25:14)
Črna : Formis II 3:0 (25:16, 25:16, 25:10)
Mežica : Murania Lendava 3:0 (25:9, 25:13, 25:12)
M.Sobota : Kema Puconci II 3:0 (25:12, 25:23, 25:21)
Prevalje II : Svolley Vuzenica 1:3 (19:25, 28:26, 23:25, 20:25)