Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske zahod - vsi rezultati
 
1. krog - sobota 17.10.2015
Krim : Galeb grup Robotina 3:1 (19:25, 25:13, 25:17, 25:15)
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana 3:2 (25:27, 25:11, 25:22, 12:25, 15:8)
Ankaran Hrvatini : Novo mesto 3:0 (25:16, 25:19, 25:10)
ŽOK Triglav Kranj : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
Calcit Volleyball II : VOLLEYBALLjubljana 0:3 (11:25, 16:25, 22:25)
2. krog - sobota 24.10.2015
Galeb grup Robotina : VOLLEYBALLjubljana 0:3 (20:25, 14:25, 18:25)
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volleyball II 2:3 (25:15, 25:19, 16:25, 22:25, 3:15)
Novo mesto : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (11:25, 24:26, 20:25)
Vital Ljubljana : Ankaran Hrvatini 0:3 (16:25, 17:25, 14:25)
ATK Grosuplje : Krim 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)
3. krog - sobota 07.11.2015
ATK Grosuplje : Galeb grup Robotina 3:2 (25:27, 23:25, 25:20, 25:17, 15:8)
Ankaran Hrvatini : Krim 3:0 (25:20, 28:26, 25:15)
ŽOK Triglav Kranj : Vital Ljubljana 3:1 (25:15, 22:25, 25:23, 25:15)
Calcit Volleyball II : Novo mesto 3:0 (25:21, 25:20, 25:17)
VOLLEYBALLjubljana : Aquawatt Žirovnica 3:1 (20:25, 25:14, 25:15, 25:19)
4. krog - sobota 14.11.2015
Galeb grup Robotina : Aquawatt Žirovnica 3:2 (22:25, 22:25, 25:11, 25:23, 15:11)
Novo mesto : VOLLEYBALLjubljana 0:3 (17:25, 13:25, 24:26)
Vital Ljubljana : Calcit Volleyball II 3:0 (26:24, 25:20, 25:23)
Krim : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (25:23, 23:25, 25:20, 25:22)
ATK Grosuplje : Ankaran Hrvatini 3:2 (25:20, 14:25, 22:25, 25:20, 15:9)
5. krog - sobota 21.11.2015
Ankaran Hrvatini : Galeb grup Robotina 3:0 (25:12, 25:19, 25:22)
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje 3:0 (25:15, 26:24, 25:18)
Calcit Volleyball II : Krim 3:0 (25:23, 25:19, 25:16)
VOLLEYBALLjubljana : Vital Ljubljana 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
Aquawatt Žirovnica : Novo mesto 1:3 (20:25, 24:26, 25:21, 14:25)
6. krog - sobota 28.11.2015
Galeb grup Robotina : Novo mesto 3:0 (25:18, 25:22, 25:6)
Vital Ljubljana : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:20, 25:16, 25:15)
Krim : VOLLEYBALLjubljana 2:3 (28:30, 25:17, 26:24, 18:25, 12:15)
ATK Grosuplje : Calcit Volleyball II 1:3 (21:25, 21:25, 25:17, 23:25)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (27:25, 21:25, 25:23, 25:23)
7. krog - sobota 05.12.2015
ŽOK Triglav Kranj : Galeb grup Robotina 3:1 (25:18, 25:11, 21:25, 25:20)
Calcit Volleyball II : Ankaran Hrvatini 0:3 (20:25, 25:27, 24:26)
VOLLEYBALLjubljana : ATK Grosuplje 2:3 (29:27, 19:25, 24:26, 25:18, 14:16)
Aquawatt Žirovnica : Krim 0:3 (19:25, 15:25, 21:25)
Novo mesto : Vital Ljubljana 0:3 (15:25, 13:25, 18:25)
8. krog - sobota 12.12.2015
Galeb grup Robotina : Vital Ljubljana 1:3 (21:25, 20:25, 28:26, 20:25)
Krim : Novo mesto 3:1 (19:25, 25:18, 25:22, 25:23)
ATK Grosuplje : Aquawatt Žirovnica 3:2 (28:30, 21:25, 25:17, 25:7, 15:10)
Ankaran Hrvatini : VOLLEYBALLjubljana 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball II 3:2 (25:16, 19:25, 25:10, 18:25, 15:8)
9. krog - sobota 19.12.2015
Calcit Volleyball II : Galeb grup Robotina 3:0 (25:22, 25:14, 25:23)
VOLLEYBALLjubljana : ŽOK Triglav Kranj 1:3 (24:26, 21:25, 25:20, 22:25)
Aquawatt Žirovnica : Ankaran Hrvatini 0:3 (19:25, 15:25, 18:25)
Novo mesto : ATK Grosuplje 0:3 (21:25, 17:25, 14:25)
Vital Ljubljana : Krim 2:3 (11:25, 19:25, 25:18, 25:14, 9:15)
10. krog - sobota 16.01.2016
Galeb grup Robotina : Krim 1:3 (17:25, 25:19, 20:25, 18:25)
Vital Ljubljana : ATK Grosuplje 3:2 (25:18, 11:25, 25:18, 23:25, 15:13)
Novo mesto : Ankaran Hrvatini 0:3 (19:25, 20:25, 14:25)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (19:25, 21:25, 15:25)
VOLLEYBALLjubljana : Calcit Volleyball II 3:1 (21:25, 25:14, 25:15, 25:20)
11. krog - sobota 23.01.2016
VOLLEYBALLjubljana : Galeb grup Robotina 3:0 (25:20, 25:7, 25:23)
Calcit Volleyball II : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:12, 25:9, 25:16)
ŽOK Triglav Kranj : Novo mesto 3:0 (25:13, 25:16, 25:19)
Ankaran Hrvatini : Vital Ljubljana 3:1 (25:4, 23:25, 25:6, 25:23)
Krim : ATK Grosuplje 0:3 (22:25, 22:25, 26:28)
12. krog - sobota 30.01.2016
Galeb grup Robotina : ATK Grosuplje 3:1 (25:22, 11:25, 26:24, 25:12)
Krim : Ankaran Hrvatini 3:2 (24:26, 20:25, 25:18, 25:15, 15:11)
Vital Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (25:18, 10:25, 23:25, 25:21, 7:15)
Novo mesto : Calcit Volleyball II 0:3 (17:25, 11:25, 22:25)
Aquawatt Žirovnica : VOLLEYBALLjubljana 0:3 (20:25, 20:25, 10:25)
13. krog - sobota 06.02.2016
Aquawatt Žirovnica : Galeb grup Robotina 0:3 (18:25, 10:25, 19:25)
VOLLEYBALLjubljana : Novo mesto 3:0 (25:16, 25:16, 25:12)
Calcit Volleyball II : Vital Ljubljana 3:0 (25:15, 25:8, 25:23)
ŽOK Triglav Kranj : Krim 3:0 (25:19, 27:25, 25:20)
Ankaran Hrvatini : ATK Grosuplje 2:3 (17:25, 25:15, 25:15, 23:25, 10:15)
14. krog - sobota 13.02.2016
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 1:3 (12:25, 25:22, 13:25, 21:25)
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:17, 25:17, 25:19)
Krim : Calcit Volleyball II 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)
Vital Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana 1:3 (26:28, 25:17, 20:25, 20:25)
Novo mesto : Aquawatt Žirovnica 3:2 (27:25, 14:25, 25:17, 15:25, 15:12)
15. krog - sobota 27.02.2016
Novo mesto : Galeb grup Robotina 2:3 (25:23, 13:25, 19:25, 27:25, 14:16)
Aquawatt Žirovnica : Vital Ljubljana 0:3 (14:25, 16:25, 13:25)
VOLLEYBALLjubljana : Krim 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)
Calcit Volleyball II : ATK Grosuplje 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
ŽOK Triglav Kranj : Ankaran Hrvatini 1:3 (25:23, 21:25, 19:25, 21:25)
16. krog - sobota 05.03.2016
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (20:25, 17:25, 21:25)
Ankaran Hrvatini : Calcit Volleyball II 3:1 (25:23, 17:25, 25:15, 25:18)
ATK Grosuplje : VOLLEYBALLjubljana 0:3 (19:25, 20:25, 14:25)
Krim : Aquawatt Žirovnica 2:3 (25:19, 25:14, 12:25, 22:25, 14:16)
Vital Ljubljana : Novo mesto 3:0 (25:8, 25:20, 25:14)
17. krog - sobota 12.03.2016
Vital Ljubljana : Galeb grup Robotina 3:2 (25:18, 21:25, 25:18, 23:25, 15:11)
Novo mesto : Krim 0:3 (19:25, 16:25, 23:25)
Aquawatt Žirovnica : ATK Grosuplje 0:3 (18:25, 23:25, 24:26)
VOLLEYBALLjubljana : Ankaran Hrvatini 1:3 (29:31, 28:26, 21:25, 20:25)
Calcit Volleyball II : ŽOK Triglav Kranj 1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 24:26)
18. krog - sobota 19.03.2016
Galeb grup Robotina : Calcit Volleyball II 0:3 (14:25, 19:25, 9:25)
ŽOK Triglav Kranj : VOLLEYBALLjubljana 3:0 (25:16, 25:15, 25:13)
Ankaran Hrvatini : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:18, 25:20, 25:10)
ATK Grosuplje : Novo mesto 3:0 (25:13, 25:19, 25:18)
Krim : Vital Ljubljana 3:2 (20:25, 25:16, 25:22, 20:25, 15:13)