Odbojka
 
 
 
 
 
1. DOL ženske - prvi del
 
1. krog - sobota 10.10.2015
Luka Koper : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:14, 25:15, 25:15)
Calcit Ljubljana : Braslovče 3:0 (25:12, 25:22, 25:14)
Kema Puconci : GEN-I Volley 1:3 (22:25, 25:20, 16:25, 16:25)
Zgornja Gorenjska : Nova KBM Branik 0:3 (10:25, 15:25, 13:25)
Formis : UOK Vital Ljubljana 0:3 (14:25, 18:25, 19:25)
2. krog - sobota 17.10.2015
Aliansa-Šempeter : UOK Vital Ljubljana 1:3 (17:25, 25:22, 24:26, 17:25)
Nova KBM Branik : Formis 3:0 (25:18, 25:19, 26:24)
GEN-I Volley : Zgornja Gorenjska 3:1 (26:28, 25:9, 25:13, 28:26)
Braslovče : Kema Puconci 3:2 (18:25, 25:20, 22:25, 25:13, 15:7)
Luka Koper : Calcit Ljubljana 0:3 (21:25, 13:25, 10:25)
3. krog - sreda 21.10.2015
Calcit Ljubljana : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:16, 25:19, 25:16)
Kema Puconci : Luka Koper 1:3 (18:25, 26:24, 24:26, 18:25)
Zgornja Gorenjska : Braslovče 3:1 (19:25, 25:23, 25:22, 25:16)
Formis : GEN-I Volley 2:3 (13:25, 13:25, 26:24, 25:19, 8:15)
UOK Vital Ljubljana : Nova KBM Branik 0:3 (18:25, 18:25, 17:25)
4. krog - sobota 24.10.2015
Aliansa-Šempeter : Nova KBM Branik 0:3 (10:25, 14:25, 16:25)
GEN-I Volley : UOK Vital Ljubljana 1:3 (25:20, 20:25, 25:27, 19:25)
Braslovče : Formis 3:1 (25:21, 23:25, 25:19, 25:16)
Luka Koper : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:10, 25:19, 25:19)
Calcit Ljubljana : Kema Puconci 3:1 (25:17, 25:18, 25:27, 25:19)
5. krog - sobota 31.10.2015
Kema Puconci : Aliansa-Šempeter 3:0 (34:32, 25:19, 25:23)
Zgornja Gorenjska : Calcit Ljubljana 1:3 (25:19, 15:25, 21:25, 21:25)
Formis : Luka Koper 0:3 (12:25, 8:25, 17:25)
UOK Vital Ljubljana : Braslovče 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)
Nova KBM Branik : GEN-I Volley 3:0 (25:21, 25:16, 27:25)
6. krog - sreda 04.11.2015
Aliansa-Šempeter : GEN-I Volley 1:3 (25:23, 18:25, 11:25, 23:25)
Braslovče : Nova KBM Branik 0:3 (16:25, 24:26, 20:25)
Luka Koper : UOK Vital Ljubljana 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
Calcit Ljubljana : Formis 3:0 (25:14, 25:16, 25:14)
Kema Puconci : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:17, 25:21, 25:17)
7. krog - sobota 07.11.2015
Aliansa-Šempeter : Zgornja Gorenjska 3:1 (25:12, 22:25, 25:17, 25:19)
Formis : Kema Puconci 2:3 (18:25, 25:20, 19:25, 25:19, 13:15)
UOK Vital Ljubljana : Calcit Ljubljana 1:3 (16:25, 20:25, 25:18, 16:25)
Nova KBM Branik : Luka Koper 3:0 (25:17, 25:22, 25:19)
GEN-I Volley : Braslovče 3:1 (25:17, 22:25, 25:12, 25:20)
8. krog - sobota 14.11.2015
Aliansa-Šempeter : Braslovče 1:3 (22:25, 16:25, 25:23, 16:25)
Luka Koper : GEN-I Volley 1:3 (25:21, 17:25, 20:25, 27:29)
Calcit Ljubljana : Nova KBM Branik 2:3 (21:25, 25:15, 25:18, 25:27, 12:15)
Kema Puconci : UOK Vital Ljubljana 1:3 (25:14, 11:25, 20:25, 18:25)
Zgornja Gorenjska : Formis 3:0 (25:18, 25:22, 25:12)
9. krog - sobota 21.11.2015
Formis : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:22, 25:19, 25:16)
UOK Vital Ljubljana : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
Kema Puconci : Nova KBM Branik 0:3 (18:25, 14:25, 12:25)
GEN-I Volley : Calcit Ljubljana 3:1 (28:26, 25:27, 25:21, 25:18)
Braslovče : Luka Koper 2:3 (25:19, 14:25, 19:25, 25:17, 8:15)
10. krog - sobota 28.11.2015
Aliansa-Šempeter : Luka Koper 0:3 (10:25, 18:25, 23:25)
Braslovče : Calcit Ljubljana 0:3 (23:25, 14:25, 23:25)
GEN-I Volley : Kema Puconci 3:1 (23:25, 25:14, 25:18, 25:15)
Nova KBM Branik : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:10, 25:17, 25:11)
UOK Vital Ljubljana : Formis 3:2 (25:20, 16:25, 25:20, 20:25, 15:9)
11. krog - sobota 05.12.2015
UOK Vital Ljubljana : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
Formis : Nova KBM Branik 0:3 (14:25, 21:25, 18:25)
Zgornja Gorenjska : GEN-I Volley 1:3 (23:25, 25:21, 16:25, 23:25)
Kema Puconci : Braslovče 0:3 (18:25, 13:25, 15:25)
Calcit Ljubljana : Luka Koper 3:0 (25:20, 25:22, 25:12)
12. krog - sobota 12.12.2015
Aliansa-Šempeter : Calcit Ljubljana 0:3 (18:25, 12:25, 26:28)
Luka Koper : Kema Puconci 3:1 (22:25, 25:6, 25:19, 27:25)
Braslovče : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:18, 25:13, 25:20)
GEN-I Volley : Formis 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)
Nova KBM Branik : UOK Vital Ljubljana 3:0 (25:11, 25:21, 25:16)
13. krog - sobota 19.12.2015
Nova KBM Branik : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:10, 25:16, 25:16)
UOK Vital Ljubljana : GEN-I Volley 1:3 (26:28, 24:26, 25:23, 9:25)
Formis : Braslovče 3:1 (24:26, 27:25, 25:22, 25:20)
Zgornja Gorenjska : Luka Koper 1:3 (17:25, 25:27, 26:24, 14:25)
Kema Puconci : Calcit Ljubljana 0:3 (21:25, 13:25, 19:25)
14. krog - sreda 23.12.2015
Aliansa-Šempeter : Kema Puconci 3:1 (25:23, 24:26, 26:24, 25:21)
Calcit Ljubljana : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:15, 25:11, 25:18)
Luka Koper : Formis 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)
Braslovče : UOK Vital Ljubljana 3:0 (25:17, 25:21, 25:17)
GEN-I Volley : Nova KBM Branik 1:3 (21:25, 15:25, 25:18, 20:25)
15. krog - sreda 13.01.2016
GEN-I Volley : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
Nova KBM Branik : Braslovče 3:0 (25:20, 25:12, 25:17)
UOK Vital Ljubljana : Luka Koper 2:3 (17:25, 25:21, 17:25, 25:18, 13:15)
Formis : Calcit Ljubljana 1:3 (25:19, 25:27, 19:25, 28:30)
Zgornja Gorenjska : Kema Puconci 3:2 (16:25, 25:23, 25:21, 17:25, 15:12)
16. krog - sobota 16.01.2016
Zgornja Gorenjska : Aliansa-Šempeter 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
Kema Puconci : Formis 2:3 (25:22, 19:25, 33:31, 15:25, 13:15)
Calcit Ljubljana : UOK Vital Ljubljana 3:0 (25:13, 25:15, 25:15)
Luka Koper : Nova KBM Branik 1:3 (17:25, 16:25, 25:11, 12:25)
Braslovče : GEN-I Volley 0:3 (16:25, 17:25, 26:28)
17. krog - sobota 23.01.2016
Braslovče : Aliansa-Šempeter 3:1 (25:19, 25:20, 20:25, 25:18)
GEN-I Volley : Luka Koper 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
Nova KBM Branik : Calcit Ljubljana 2:3 (25:19, 19:25, 25:23, 17:25, 12:15)
UOK Vital Ljubljana : Kema Puconci 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
Formis : Zgornja Gorenjska 3:1 (25:18, 25:22, 14:25, 25:6)
18. krog - sobota 30.01.2016
Aliansa-Šempeter : Formis 1:3 (25:17, 23:25, 22:25, 16:25)
Zgornja Gorenjska : UOK Vital Ljubljana 2:3 (10:25, 21:25, 25:20, 25:17, 14:16)
Nova KBM Branik : Kema Puconci 3:0 (25:13, 25:11, 25:16)
Calcit Ljubljana : GEN-I Volley 3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 25:23)
Luka Koper : Braslovče 3:2 (25:16, 20:25, 25:17, 30:32, 15:9)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica po prvem delu :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Nova KBM Branik 51 17 1 53 7 7,571 1431 1052 1,360
2 Calcit Ljubljana 48 16 2 51 13 3,923 1545 1217 1,270
3 GEN-I Volley 41 14 4 45 23 1,957 1618 1412 1,146
4 Luka Koper 33 12 6 38 27 1,407 1437 1302 1,104
5 UOK Vital Ljubljana 29 10 8 34 31 1,097 1372 1412 0,972
6 Braslovče 22 7 11 28 38 0,737 1402 1446 0,970
7 Formis 17 5 13 23 44 0,523 1356 1525 0,889
8 Zgornja Gorenjska 12 4 14 20 45 0,444 1244 1510 0,824
9 Kema Puconci 11 3 15 22 47 0,468 1372 1606 0,854
10 Aliansa-Šempeter 6 2 16 11 50 0,220 1190 1485 0,801