Odbojka
 
 
 
 
 
1. DOL moški - prvi del
 
1. krog - sobota 03.10.2015
Calcit Volleyball : SIP Šempeter 3:0 (25:11, 25:21, 25:12)
ACH Volley : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:15, 25:13, 25:19)
Salonit Anhovo : Krka 3:2 (20:25, 25:17, 27:25, 22:25, 15:7)
National Žirovnica : Maribor 0:3 (18:25, 26:28, 17:25)
Triglav Kranj : Panvita Pomgrad 3:1 (25:23, 25:17, 15:25, 28:26)
2. krog - sobota 10.10.2015
SIP Šempeter : Panvita Pomgrad 1:3 (19:25, 23:25, 26:24, 18:25)
Maribor : Triglav Kranj 1:3 (20:25, 22:25, 25:22, 19:25)
Krka : National Žirovnica 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 15:25)
Fužinar Metal Ravne : Salonit Anhovo 2:3 (25:23, 15:25, 25:20, 15:25, 13:15)
ACH Volley : Calcit Volleyball 3:1 (25:23, 20:25, 25:22, 25:23)
3. krog - sobota 17.10.2015
ACH Volley : SIP Šempeter 3:1 (25:20, 22:25, 25:15, 25:18)
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball 1:3 (25:18, 22:25, 22:25, 21:25)
National Žirovnica : Fužinar Metal Ravne 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 29:27)
Triglav Kranj : Krka 1:3 (27:25, 23:25, 22:25, 17:25)
Panvita Pomgrad : Maribor 1:3 (16:25, 25:21, 19:25, 19:25)
4. krog - sreda 21.10.2015
SIP Šempeter : Maribor 3:2 (25:21, 25:16, 17:25, 16:25, 15:13)
Krka : Panvita Pomgrad 0:3 (20:25, 19:25, 19:25)
Fužinar Metal Ravne : Triglav Kranj 1:3 (20:25, 26:24, 21:25, 26:28)
Calcit Volleyball : National Žirovnica 3:0 (25:19, 25:9, 25:21)
ACH Volley : Salonit Anhovo 3:1 (25:17, 25:17, 19:25, 25:23)
5. krog - sobota 24.10.2015
Salonit Anhovo : SIP Šempeter 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)
National Žirovnica : ACH Volley 0:3 (23:25, 19:25, 18:25)
Triglav Kranj : Calcit Volleyball 0:3 (20:25, 22:25, 21:25)
Panvita Pomgrad : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)
Maribor : Krka 3:1 (25:22, 25:19, 18:25, 25:18)
6. krog - sobota 31.10.2015
SIP Šempeter : Krka 3:1 (25:17, 30:28, 17:25, 25:21)
Fužinar Metal Ravne : Maribor 0:3 (23:25, 19:25, 11:25)
Calcit Volleyball : Panvita Pomgrad 3:1 (25:20, 25:15, 15:25, 25:17)
ACH Volley : Triglav Kranj 2:3 (17:25, 25:18, 26:24, 18:25, 12:15)
Salonit Anhovo : National Žirovnica 3:0 (25:23, 25:15, 25:21)
7. krog - sobota 07.11.2015
National Žirovnica : SIP Šempeter 0:3 (21:25, 23:25, 20:25)
Triglav Kranj : Salonit Anhovo 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
Panvita Pomgrad : ACH Volley 2:3 (25:17, 23:25, 25:19, 15:25, 10:15)
Maribor : Calcit Volleyball 0:3 (22:25, 16:25, 23:25)
Krka : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:23, 25:11, 25:18)
8. krog - sobota 14.11.2015
SIP Šempeter : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:15, 25:16, 25:13)
Calcit Volleyball : Krka 3:1 (25:27, 25:18, 28:26, 25:18)
Maribor : ACH Volley 0:3 (18:25, 19:25, 13:25)
Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad 1:3 (25:13, 22:25, 19:25, 22:25)
National Žirovnica : Triglav Kranj 1:3 (14:25, 25:18, 17:25, 11:25)
9. krog - sobota 21.11.2015
Triglav Kranj : SIP Šempeter 3:0 (27:25, 25:20, 25:20)
Panvita Pomgrad : National Žirovnica 3:0 (25:19, 25:14, 25:23)
Maribor : Salonit Anhovo 2:3 (25:22, 25:19, 22:25, 13:25, 10:15)
Krka : ACH Volley 0:3 (23:25, 22:25, 20:25)
Fužinar Metal Ravne : Calcit Volleyball 0:3 (24:26, 23:25, 18:25)
10. krog - sobota 28.11.2015
SIP Šempeter : Calcit Volleyball 1:3 (19:25, 25:23, 15:25, 20:25)
Fužinar Metal Ravne : ACH Volley 0:3 (10:25, 13:25, 17:25)
Krka : Salonit Anhovo 3:1 (25:20, 17:25, 25:18, 25:15)
Maribor : National Žirovnica 3:2 (21:25, 21:25, 25:19, 25:17, 15:12)
Panvita Pomgrad : Triglav Kranj 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
11. krog - sobota 05.12.2015
Panvita Pomgrad : SIP Šempeter 3:2 (25:20, 22:25, 25:13, 26:28, 15:9)
Triglav Kranj : Maribor 3:1 (26:24, 19:25, 25:20, 25:23)
National Žirovnica : Krka 3:2 (25:22, 17:25, 23:25, 25:19, 15:12)
Salonit Anhovo : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:21, 25:16, 25:13)
Calcit Volleyball : ACH Volley 2:3 (25:17, 21:25, 23:25, 26:24, 10:15)
12. krog - sobota 12.12.2015
SIP Šempeter : ACH Volley 0:3 (24:26, 19:25, 21:25)
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo 3:0 (25:21, 25:17, 25:23)
Fužinar Metal Ravne : National Žirovnica 3:0 (25:19, 26:24, 25:19)
Krka : Triglav Kranj 3:2 (25:16, 25:18, 17:25, 20:25, 16:14)
Maribor : Panvita Pomgrad 3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:20)
13. krog - sobota 19.12.2015
Maribor : SIP Šempeter 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 29:27)
Panvita Pomgrad : Krka 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)
Triglav Kranj : Fužinar Metal Ravne 3:1 (18:25, 25:11, 25:21, 25:21)
National Žirovnica : Calcit Volleyball 0:3 (22:25, 25:27, 22:25)
Salonit Anhovo : ACH Volley 0:3 (22:25, 20:25, 20:25)
14. krog - sreda 23.12.2015
SIP Šempeter : Salonit Anhovo 2:3 (27:25, 20:25, 25:20, 17:25, 8:15)
ACH Volley : National Žirovnica 3:0 (25:20, 25:19, 25:20)
Calcit Volleyball : Triglav Kranj 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)
Fužinar Metal Ravne : Panvita Pomgrad 2:3 (19:25, 25:21, 22:25, 25:23, 13:15)
Krka : Maribor 0:3 (21:25, 20:25, 20:25)
15. krog - sreda 13.01.2016
Krka : SIP Šempeter 3:2 (23:25, 25:21, 16:25, 25:22, 15:12)
Maribor : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:23, 25:18, 27:25)
Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball 3:1 (23:25, 26:24, 25:17, 26:24)
Triglav Kranj : ACH Volley 0:3 (25:27, 23:25, 20:25)
National Žirovnica : Salonit Anhovo 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 21:25)
16. krog - sobota 16.01.2016
SIP Šempeter : National Žirovnica 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)
Salonit Anhovo : Triglav Kranj 3:2 (22:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:8)
ACH Volley : Panvita Pomgrad 2:3 (25:16, 25:21, 23:25, 20:25, 15:17)
Calcit Volleyball : Maribor 0:3 (23:25, 22:25, 19:25)
Fužinar Metal Ravne : Krka 1:3 (25:18, 23:25, 22:25, 20:25)
17. krog - sobota 23.01.2016
Fužinar Metal Ravne : SIP Šempeter 1:3 (23:25, 27:25, 16:25, 22:25)
Krka : Calcit Volleyball 0:3 (17:25, 26:28, 16:25)
ACH Volley : Maribor 3:0 (25:13, 25:16, 25:12)
Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo 3:2 (25:15, 22:25, 26:24, 17:25, 18:16)
Triglav Kranj : National Žirovnica 3:1 (25:15, 25:19, 21:25, 25:21)
18. krog - sobota 30.01.2016
SIP Šempeter : Triglav Kranj 2:3 (17:25, 25:18, 27:25, 24:26, 12:15)
National Žirovnica : Panvita Pomgrad 0:3 (22:25, 21:25, 20:25)
Salonit Anhovo : Maribor 3:0 (25:21, 25:22, 25:23)
ACH Volley : Krka 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
Calcit Volleyball : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica po prvem delu :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ACH Volley 48 16 2 52 13 4,000 1527 1272 1,200
2 Calcit Volleyball 43 14 4 46 16 2,875 1492 1287 1,159
3 Panvita Pomgrad 36 13 5 45 26 1,731 1603 1492 1,074
4 Maribor 31 10 8 36 30 1,200 1463 1441 1,015
5 Triglav Kranj 30 10 8 35 35 1,000 1537 1542 0,997
6 Salonit Anhovo 29 11 7 39 32 1,219 1576 1475 1,068
7 SIP Šempeter 21 6 12 30 40 0,750 1483 1583 0,937
8 Krka 18 6 12 26 43 0,605 1463 1569 0,932
9 National Žirovnica 9 3 15 14 49 0,286 1295 1494 0,867
10 Fužinar Metal Ravne 5 1 17 12 51 0,235 1235 1519 0,813