Odbojka
 
 
 
 
 
Mladinke 2015/2016 - OBMOČNO PRVENSTVO
 
skupina "A" nedelja 27.09.2015

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
DOORS : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:22, 25:12)  
ŽOK Škofja Loka : Olimp Ljubljana 2:0 (25:16, 25:19)  
DOORS : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:12, 25:08) DOORS v 1/8 fin. kot 1.
ŽOK Triglav Kranj II : Olimp Ljubljana 2:0 (25:13, 25:22)  
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 b.b. ŽOK Škofja Loka v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "B" nedelja 27.09.2015

OŠ T.Brejca, Kamnik ob 10:00
Calcit Volleyball : ŽOK Domžale 2:0 (25:20, 25:13)  
Ankaran Hrvatini : BenQuick Logatec 2:0 (25:12, 25:11)  
Calcit Volleyball : Ankaran Hrvatini 2:0 (25:22, 25:23) Calcit Volleyball v 1/8 fin. kot 1.
ŽOK Domžale : BenQuick Logatec 2:1 (25:23, 24:26, 15:09)  
Ankaran Hrvatini : ŽOK Domžale 2:0 (25:14, 25:17) Ankaran v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "C" nedelja 27.09.2015

ŠD Marof, Novo mesto ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : Novo mesto 2:0 (25:14, 25:14)  
ATK Grosuplje I : Kostak Elmont 2:0 (25:04, 25:09)  
ŽOK Triglav Kranj I : ATK Grosuplje I 2:0 (25:17, 26:24) ŽOK Triglav Kranj I v 1/8 fin. kot 1.
Novo mesto : Kostak Elmont 2:0 (25:19, 25:15)  
ATK Grosuplje I : Novo mesto 2:0 (25:15, 25:22) ATK Grosuplje I v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "D" nedelja 27.09.2015

ŠD Balon N.Gorica ob 10:00
GEN-I Volley : Piran 2:0 (25:08, 25:09)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 1:2 (25:21, 09:25, 09:15)  
GEN-I Volley : Galeb grup Robotina 2:0 (25:13, 25:16) GEN-I Volley v 1/8 fin. kot 1.
Piran : Luka Koper 0:2 (12:25, 15:25)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper 2:0 (25:23, 25:18) Galeb grup Robotina v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "E" nedelja 27.09.2015

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim : Žirovnica 2:0 (25:13, 25:23)  
Vital Ljubljana : POK Krško 2:0 (25:10, 25:13)  
Krim : Vital Ljubljana 0:2 (11:25, 10:25) Vital Ljubljana v 1/8 fin. kot 1.
Žirovnica : POK Krško 2:1 (15:25, 25:22, 15:09)  
Krim : Žirovnica 2:1 (24:26, 25:15, 15:05) Krim v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "F" nedelja 27.09.2015

OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid Žlindra I : ATK Grosuplje II 2:1 (25:20, 22:25, 15:10)  
VOLLEYBALLjubljana : ŽOK Kočevje 2:0 (25:08, 25:08)  
ŽOK Šentvid Žlindra I : VOLLEYBALLjubljana 0:2 (13:25, 16:25) VOLLEYBALLjubljana v 1/8 fin. kot 1.
ATK Grosuplje II : ŽOK Kočevje 2:0 (25:18, 25:21)  
ŽOK Šentvid Žlindra I : ATK Grosuplje II 1:2 (25:15, 15:25, 12:15) ATK Grosuplje II v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "G" nedelja 27.09.2015

Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Turbina 2:0 (26:24, 25:16)  
Nova KBM Branik : ŽOK Ptuj 2:0 (25:06, 25:14)  
Kema Puconci : Nova KBM Branik 0:2 (15:25, 11:25) Nova KBM Branik v 1/8 fin. kot 1.
Turbina : ŽOK Ptuj 2:0 (25:13, 25:07)  
Kema Puconci : Turbina 2:0 (26:24, 25:15) Kema Puconci v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "H"

nedelja 27.09.2015    

OŠ Črna ob 10:00
Črna : Prevalje 0:2 (10:25, 15:25) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:51
Prevalje : Svolley Vuzenica 2:0 (25:18, 25:08) 2. Svolley Vuzenica 2 1:1 2:3 89:92
Svolley Vuzenica : Črna 2:1 (23:25, 25:12, 15:05) 3. Črna 0 0:2 1:4 57:113
     

 

skupina "I" nedelja 27.09.2015

OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : Cinkarna CE 2:0 (25:03, 25:06)  
ŽOK Mislinja : Benedikt 2:0 (25:11, 25:06)  
ŽOK Ljutomer : ŽOK Mislinja 0:2 (16:25, 17:25) ŽOK Mislinja v 1/8 fin. kot 1.
Cinkarna CE : Benedikt 0:2 (12:25, 11:25)  
ŽOK Ljutomer : Benedikt 2:0 (25:09, 25:11) ŽOK Ljutomer v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "J" nedelja 27.09.2015

ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : ŽOK Šentvid Žlindra II 2:0 (26:24, 25:11)  
Braslovče : VOLLEYBALLjubljana1 2:0 (25:09, 25:12)  
SIP Šempeter : Braslovče 0:2 (18:25, 11:25) Braslovče v 1/8 fin. kot 1.
ŽOK Šentvid Žlindra II : VOLLEYBALLjubljana1 2:1 (25:12, 20:25, 17:15)  
SIP Šempeter : ŽOK Šentvid Žlindra II 2:0 (25:12, 25:09) SIP Šempeter v 1/8 fin. kot 2.
       
skupina "K" nedelja 27.09.2015

ŠD SŠGT Celje ob 10:00
Mežica : Intercom CE 2:0 (25:23, 25:10)  
Formis : Pohorje Volley 2:0 (25:03, 25:07)  
Mežica : Formis 1:2 (17:25, 25:20, 11:15) Formis v 1/8 fin. kot 1.
Intercom CE : Pohorje Volley 2:0 (25:07, 25:14)  
Mežica : Intercom CE 0:2 (23:25, 19:25) Intercom CE v 1/8 fin. kot 2.
      
skupina "L"

nedelja 27.09.2015    

Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Swatycomet Zreče 2:0 (25:13, 25:14) 1. Kostmann Sl.Gradec  4 2:0 4:0 100:27
Swatycomet Zreče : Prebold 2:0 b.b. 2. Swatycomet Zreče  2  1:1  2:2  77:50
Prebold : Kostmann Sl.Gradec 0:2 b.b. 3. Prebold  0  0:2  0:4  0:100