Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE 2015/2016 - 1/8 finala
 
skupina "M"

nedelja 25.10.2015    

OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:12, 25:17) 1. DOORS  4 2:0 4:1 111:73
ŽOK Škofja Loka : DOORS 0:2 (11:25, 09:25) 2. Ankaran Hrvatini  2  1:1  3:2  109:90
DOORS : Ankaran Hrvatini 2:1 (21:25, 25:18, 15:10) 3. ŽOK Škofja Loka  0  0:4  0:4  49:100
     

 

skupina "N"

nedelja 25.10.2015  

ŠD Brinje, Grosuplje (1/2) ob 10:00
ATK Grosuplje I : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (12:25, 12:25) 1. ŽOK Triglav Kranj I  4 2:0 4:1 103:74
ŽOK Triglav Kranj I : Calcit Volleyball 2:1 (25:19, 13:25, 15:06) 2. ATK Grosuplje I  2  1:1  2:2  74:77
Calcit Volleyball : ATK Grosuplje I 0:2 (14:25, 13:25) 3. Calcit Volleyball  0  0:2  1:4  77:103
     

 

skupina "O"

nedelja 25.10.2015  

OŠ Livade, Izola ob 12:00
Galeb grup Robotina : GEN-I Volley 0:2 (19:25, 16:25) 1. GEN-I Volley  4 2:0 4:0 100:64
GEN-I Volley : OD Krim 2:0 (25:15, 25:14) 2. Galeb grup Robotina  2  1:1  2:3  99:111
OD Krim : Galeb grup Robotina 1:2 (25:23, 22:25, 14:16) 3. OD Krim  0  0:2  1:4  90:114
     

 

skupina "P"

nedelja 25.10.2015   

ŠD Brinje, Grosuplje (1/2) ob 10:00
ATK Grosuplje II : Vital Ljubljana 0:2 (12:25, 12:25) 1. Vital Ljubljana 4 2:0 4:1 111:73
Vital Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana 2:0 (25:19, 25:13) 2. VOLLEYBALLjubljana 2 1:1 3:2 103:90
VOLLEYBALLjubljana : ATK Grosuplje II 2:0 (25:12, 25:21) 3. ATK Grosuplje II 0 0:2 0:4 49:100
     

 

skupina "R"

nedelja 25.10.2015    

OŠ Vuzenica ob 10:00
Svolley Vuzenica : Nova KBM Branik 0:2 (14:25, 07:25) 1. Nova KBM Branik 4 2:0 4:0 100:41
Nova KBM Branik : Kema Puconci 2:0 (25:13, 25:07) 2. Svolley Vuzenica 2 1:1 2:2 71:73
Kema Puconci : Svolley Vuzenica 0:2 (17:25, 06:25) 3. Kema Puconci 0 0:2 0:4 43:100
     

 

skupina "S"

nedelja 25.10.2015   

OŠ Mislinja ob 10:00
ŽOK Mislinja : Prevalje 2:0 (25:15, 25:14) 1. ŽOK Mislinja  4 2:0 4:1 112:84
Prevalje : ŽOK Ljutomer 0:2 (18:25, 24:26) 2. ŽOK Ljutomer  2  1:1  3:2  106:104
ŽOK Ljutomer : ŽOK Mislinja 1:2 (15:25, 25:20, 15:17) 3. Prevalje  0  0:2  0:4  71:101
     

 

skupina "T"

nedelja 25.10.2015   

ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Intercom CE 2:0 (25:11, 25:19) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:46
Intercom CE : Braslovče 0:2 (13:25, 11:25) 2. SIP Šempeter 2 1:1 2:2 72:80
Braslovče : SIP Šempeter 2:0 (25:08, 25:14) 3. Intercom CE 0 0:2 0:4 54:100
     

 

skupina "U"

nedelja 25.10.2015    

ŠD Zreče ob 10:00
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (20:25, 26:14, 10:15) 1. Kostmann Sl.Gradec  4  2:0 4:0 104:86
Kostmann Sl.Gradec : Formis 2:0 (25:17, 25:13) 2. Formis  2  1:1  2:2  80:85
Formis : Swatycomet Zreče 2:0 (25:17, 25:18) 3. Swatycomet Zreče  0  0:2  0:4  91:104