Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´B´ LIGA - skupina ´B´
 
1. krog - nedelja, 17.01.2016 - ŠD Ekon.šola M.Sobota - 11:00 - dve igrišči
Kema Puconci : Murania Lendava 2:0 (25:13, 25:22)
Benedikt : ŽOK Ljutomer 0:2 (19:25, 19:25)
ŽOK Ljutomer : Kema Puconci 2:0 (25:16, 25:08)
Murania Lendava : Benedikt 1:2 (27:25, 24:26, 11:15)
2. krog - nedelja, 07.02.2016 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Ljutomer : Kema Puconci 2:0 (25:23, 25:09)
Endal Zoja : ŽOK Ptuj 2:0 (25:16, 25:22)
ŽOK Ptuj : ŽOK Ljutomer 0:2 (14:25, 06:25)
Kema Puconci : Endal Zoja 1:2 (26:28, 25:14, 13:15)
3. krog - nedelja, 06.03.2016 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00
ŽOK Ljutomer : ŽOK Ptuj 1:2 (19:25, 25:15, 08:15)
ŽOK Ptuj : Murania Lendava 2:1 (22:25, 27:25, 15:02)
Murania Lendava : ŽOK Ljutomer 0:2 (14:25, 13:25)
3. krog - nedelja, 06.03.2016 - ŠD Benedikt - 10:00
Benedikt : Endal Zoja 1:2 (13:25, 26:24, 11:15)
Endal Zoja : Kema Puconci 1:2 (25:18, 10:25, 04:15)
Kema Puconci : Benedikt 2:0 (25:22, 25:20)
4. krog - nedelja, 20.03.2016 - ŠD Benedikt - 10:00 - dve igrišči
Benedikt : ŽOK Ptuj 1:2 (18:25, 25:15, 12:15)
Endal Zoja : Murania Lendava 2:0 (26:24, 25:23)
Murania Lendava : Benedikt 1:2 (21:25, 25:15, 14:16)
ŽOK Ptuj : Endal Zoja 2:0 (25:16, 25:12)
5. krog - nedelja, 10.04.2016 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00
Murania Lendava : Kema Puconci 0:2 (18:25, 09:25)
Kema Puconci : ŽOK Ptuj 2:1 (20:25, 25:15, 15:08)
ŽOK Ptuj : Murania Lendava 0:2 (14:25, 22:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2016 - ŠD Lenart - 10:00
Endal Zoja : Benedikt 2:0 (25:17, 25:18)
Benedikt : ŽOK Ljutomer 0:2 (15:25, 14:25)
ŽOK Ljutomer : Endal Zoja 2:0 (25:12, 25:15)
6. krog - nedelja, 24.04.2016 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00
Murania Lendava : ŽOK Ljutomer 0:2 (12:25, 16:25)
ŽOK Ljutomer : Endal Zoja 2:0 (25:16, 28:26)
Endal Zoja : Murania Lendava 2:1 (23:25, 25:09, 21:19)
6. krog - nedelja, 24.04.2016 - ŠD Gimnazija Ptuj - 10:00
ŽOK Ptuj : Benedikt 2:1 (23:25, 27:25, 15:09)
Benedikt : Kema Puconci 0:2 (10:25, 10:25)
Kema Puconci : ŽOK Ptuj 2:0 (25:15, 25:11)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Ljutomer 18 9 1 19 2 9,500 505 322 1,568
2 Kema Puconci 14 7 3 15 8 1,875 488 394 1,239
3 Endal Zoja 12 6 4 13 11 1,182 477 498 0,958
4 ŽOK Ptuj 10 5 5 11 14 0,786 457 506 0,903
5 Benedikt 4 2 8 7 18 0,389 450 556 0,809
6 Murania Lendava 2 1 9 6 18 0,333 441 542 0,814