Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´A´ LIGA - vzhod B
 
1. krog - nedelja, 17.01.2016 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Prevalje 2:0 (25:20, 25:16)
Prevalje : KLS Ljubno 1:2 (25:13, 23:25, 06:15)
KLS Ljubno : Braslovče 0:2 (18:25, 21:25)
Braslovče : ŽOK Mislinja 1:2 (25:22, 24:26, 13:15)
2. krog - nedelja, 07.02.2016 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00 - dve igrišči
Kostmann Sl.Gradec : KLS Ljubno 2:0 (25:16, 25:17)
Prevalje : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:09, 19:25, 15:03)
Kajuh Šoštanj : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (17:25, 11:25)
KLS Ljubno : Prevalje 0:2 (18:25, 17:25)
3. krog - nedelja, 06.03.2016 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 0:2 (12:25, 10:25)
ŽOK Mislinja : KLS Ljubno 2:0 (25:19, 25:20)
KLS Ljubno : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (16:25, 13:25)
3. krog - nedelja, 06.03.2016 - ŠD Šoštanj - 10:00
Kajuh Šoštanj : Braslovče 2:0 (25:19, 25:16)
Braslovče : Prevalje 0:2 (15:25, 12:25)
Prevalje : Kajuh Šoštanj 0:2 (23:25, 22:25)
4. krog - nedelja, 20.03.2016 - ŠD Prevalje - 10:00
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (18:25, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 0:2 (14:25, 11:25)
ŽOK Mislinja : Prevalje 2:0 (25:08, 25:10)
4. krog - nedelja, 20.03.2016 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:17, 19:25, 10:15)
Kajuh Šoštanj : Braslovče 0:2 (22:25, 16:25)
Braslovče : KLS Ljubno 2:0 (25:09, 25:23)
5. krog - nedelja, 10.04.2016 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (21:25, 17:25)
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:11, 25:23)
Kajuh Šoštanj : ŽOK Mislinja 0:2 (03:25, 13:25)
ŽOK Mislinja : Braslovče 2:0 (25:17, 25:19)
6. krog - nedelja, 24.04.2016 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:18, 25:20)
Kajuh Šoštanj : KLS Ljubno 2:1 (27:25, 21:25, 15:13)
KLS Ljubno : ŽOK Mislinja 0:2 (08:25, 15:25)
6. krog - nedelja, 24.04.2016 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (17:25, 25:20, 06:15)
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 2:0 (25:13, 25:21)
Prevalje : Braslovče 0:2 (15:25, 18:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Mislinja 20 10 0 20 1 20,000 513 315 1,629
2 Kostmann Sl.Gradec 16 8 2 16 5 3,200 457 381 1,199
3 Braslovče 8 4 6 10 12 0,833 446 465 0,959
4 Kajuh Šoštanj 8 4 6 9 14 0,643 411 506 0,812
5 Prevalje 6 3 7 7 15 0,467 416 452 0,920
6 KLS Ljubno 2 1 9 4 19 0,211 400 524 0,763