Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´A´ LIGA - vzhod A
 
1. krog - nedelja, 17.01.2016 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00 - dve igrišči
SIP Šempeter : Turbina 2:0 (25:22, 25:14)
Formis : ŽOK Sobota 1:2 (16:25, 25:21, 10:15)
ŽOK Sobota : SIP Šempeter 0:2 (14:25, 15:25)
Turbina : Formis 2:1 (25:15, 14:25, 15:06)
2. krog - nedelja, 07.02.2016 - Tel. Pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00
Nova KBM Branik I : Nova KBM Branik II 2:0 (25:11, 25:20)
Nova KBM Branik II : SIP Šempeter 2:1 (25:22, 17:25, 16:14)
SIP Šempeter : ŽOK Sobota 0:2 (23:25, 23:25)
ŽOK Sobota : Nova KBM Branik I 0:2 (12:25, 11:25)
3. krog - nedelja, 06.03.2016 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
ŽOK Sobota : Nova KBM Branik I 0:2 (09:25, 19:25)
Nova KBM Branik I : Turbina 2:0 (25:16, 25:10)
Turbina : ŽOK Sobota 2:0 (25:15, 25:18)
3. krog - nedelja, 06.03.2016 - Tel. Pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00
Nova KBM Branik II : Formis 2:0 (25:21, 25:14)
Formis : SIP Šempeter 0:2 (18:25, 18:25)
SIP Šempeter : Nova KBM Branik II 2:0 (25:15, 27:25)
4. krog - nedelja, 20.03.2016 - OŠ Selnica ob Dravi - 10:00
Turbina : Nova KBM Branik II 0:2 (19:25, 22:25)
Nova KBM Branik II : ŽOK Sobota 2:1 (24:26, 25:20, 15:04)
ŽOK Sobota : Turbina 2:1 (25:22, 22:25, 15:13)
4. krog - nedelja, 20.03.2016 - Tel. Pod V tribuno, LV, Maribor - 10:00
Nova KBM Branik I : Formis 2:0 (25:10, 25:17)
Formis : SIP Šempeter 0:2 (13:25, 12:25)
SIP Šempeter : Nova KBM Branik I 0:2 (11:25, 19:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2016 - ŠD OŠ Šempeter - 09:00
SIP Šempeter : Nova KBM Branik I 0:2 (17:25, 19:25)
Nova KBM Branik I : Turbina 2:0 (25:11, 25:09)
Turbina : SIP Šempeter 0:2 (12:25, 23:25)
5. krog - nedelja, 10.04.2016 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
ŽOK Sobota : Nova KBM Branik II 2:0 (25:23, 27:25)
Nova KBM Branik II : Formis 2:0 (25:12, 25:14)
Formis : ŽOK Sobota 2:1 (23:25, 26:24, 15:06)
6. krog - nedelja, 24.04.2016 - VŠD Hoče - 10:00 - dve igrišči
Formis : Nova KBM Branik I 0:2 (10:25, 16:25)
Nova KBM Branik II : Turbina 2:0 (25:18, 25:16)
Turbina : Formis 0:2 (18:25, 11:25)
Nova KBM Branik I : Nova KBM Branik II 2:1 (25:13, 21:25, 15:09)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Nova KBM Branik I 20 10 0 20 1 20,000 511 294 1,738
2 SIP Šempeter 12 6 4 13 8 1,625 475 409 1,161
3 Nova KBM Branik II 12 6 4 13 10 1,300 488 462 1,056
4 ŽOK Sobota 8 4 6 10 14 0,714 443 533 0,831
5 Formis 4 2 8 6 17 0,353 386 499 0,774
6 Turbina 4 2 8 5 17 0,294 385 491 0,784