Odbojka
 
 
 
 
 
Starejši dečki - ´A´ LIGA - zahod
 
1. krog - nedelja, 10.01.2016 - OŠ Žužemberk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:10, 25:21)
Kostanjevica na Krki : Črnuče ACH I 0:2 (21:25, 22:25)
Črnuče ACH I : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (16:25, 14:25)
1. krog - nedelja, 10.01.2016 - OŠ Stranje - 09:00
Calcit Volleyball : BenQuick Volley 0:2 (08:25, 16:25)
BenQuick Volley : Salonit Anhovo 2:1 (24:26, 25:20, 15:07)
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball 2:0 (25:12, 25:11)
2. krog - nedelja, 31.01.2016 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : Črnuče ACH I 2:0 (25:22, 25:20)
Črnuče ACH I : BenQuick Volley 0:2 (22:25, 14:25)
BenQuick Volley : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:22, 25:21)
KEKOOprema Žužemberk : Salonit Anhovo 2:1 (21:25, 25:23, 15:12)
3. krog - nedelja, 28.02.2016 - OŠ Kostanjevica na Krki - 10:00
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (15:25, 15:25)
KEKOOprema Žužemberk : Salonit Anhovo 2:0 (25:18, 25:16)
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball 2:0 (25:10, 25:19)
Calcit Volleyball : Kostanjevica na Krki 0:2 (23:25, 19:25)
4. krog - nedelja, 13.03.2016 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00
Črnuče ACH I : Salonit Anhovo 0:2 (18:25, 15:25)
Salonit Anhovo : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:14, 25:12)
Kostanjevica na Krki : Črnuče ACH I 0:2 (21:25, 15:25)
4. krog - nedelja, 13.03.2016 - OŠ Žužemeberk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball 2:0 (25:12, 25:16)
Calcit Volleyball : BenQuick Volley 0:2 (20:25, 14:25)
BenQuick Volley : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (25:27, 14:25)
5. krog - nedelja, 03.04.2016 - OŠ Sostro, Ljubljana - 10:00
Črnuče ACH I : Calcit Volleyball 2:0 (25:18, 25:14)
Calcit Volleyball : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (12:25, 16:25)
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH I 0:2 (24:26, 13:25)
5. krog - nedelja, 03.04.2016 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : BenQuick Volley 0:2 (20:25, 16:25)
BenQuick Volley : Kostanjevica na Krki 2:1 (25:21, 23:25, 15:05)
Kostanjevica na Krki : Salonit Anhovo 0:2 (17:25, 18:25)
6. krog - nedelja, 17.04.2016 - ŠD Logatec - 10:00 - dve igrišči
BenQuick Volley : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:15, 25:08)
Calcit Volleyball : Črnuče ACH I 2:1 (12:25, 25:16, 15:11)
Črnuče ACH I : BenQuick Volley 1:2 (25:22, 22:25, 05:15)
Kostanjevica na Krki : Calcit Volleyball 2:0 (25:22, 25:20)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 BenQuick Volley 18 9 1 18 5 3,600 528 404 1,307
2 KEKOOprema Žužemberk 16 8 2 16 5 3,200 493 381 1,294
3 Salonit Anhovo 12 6 4 14 8 1,750 483 413 1,169
4 Črnuče ACH I 8 4 6 10 12 0,833 446 462 0,965
5 Kostanjevica na Krki 4 2 8 5 16 0,313 375 497 0,755
6 Calcit Volleyball 2 1 9 2 19 0,105 334 502 0,665