Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´A´ LIGA - zahod B
 
1. krog - sobota, 16.01.2016 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana I : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:21, 25:13)
ŽOK Škofja Loka : Olimp Ljubljana 0:2 (24:26, 23:25)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:19, 25:21)
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana I 0:2 (22:25, 14:25)
2. krog - nedelja, 31.01.2016 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
ŽOK Šentvid : Olimp Ljubljana 2:0 (25:22, 25:23)
Olimp Ljubljana : Vital Ljubljana I 0:2 (22:25, 25:27)
Vital Ljubljana I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:21, 25:20)
2. krog - nedelja, 31.01.2016 - OŠ J.Dalmatina, Krško - 11:00
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka 2:0 (26:24, 25:18)
ŽOK Škofja Loka : POK Krško 2:0 (25:21, 25:17)
POK Krško : ATK Grosuplje 0:2 (17:25, 22:25)
3. krog - nedelja, 28.02.2016 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka : Vital Ljubljana I 2:1 (25:17, 22:25, 15:12)
Vital Ljubljana I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:22, 25:18)
ŽOK Šentvid : POK Krško 2:0 (25:20, 25:13)
POK Krško : ŽOK Škofja Loka 0:2 (14:25, 16:25)
4. krog - nedelja, 13.03.2016 - OŠ M.Krpana, Ljubljana - 10:00
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid 2:0 (25:19, 25:16)
ŽOK Šentvid : ŽOK Škofja Loka 1:2 (22:25, 25:23, 15:17)
ŽOK Škofja Loka : Olimp Ljubljana 2:1 (25:14, 21:25, 15:05)
4. krog - nedelja, 13.03.2016 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana I 0:2 (17:25, 18:25)
Vital Ljubljana I : POK Krško 2:0 (25:16, 25:14)
POK Krško : ATK Grosuplje 1:2 (25:20, 21:25, 08:15)
5. krog - ponedeljek, 11.04.2016 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 17:45
Vital Ljubljana I : Olimp Ljubljana 2:0 (25:18, 25:17)
Olimp Ljubljana : POK Krško 2:0 (25:22, 25:18)
POK Krško : Vital Ljubljana I 0:2 (13:25, 13:25)
5. krog - nedelja, 03.04.2016 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
ŽOK Šentvid : ŽOK Škofja Loka 1:2 (21:25, 26:24, 08:15)
ŽOK Škofja Loka : ATK Grosuplje 2:0 (25:17, 25:15)
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid 2:0 (25:17, 25:22)
6. krog - nedelja, 17.04.2016 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00 - dve igrišči
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid 2:0 (25:23, 28:26)
POK Krško : Olimp Ljubljana 0:2 (18:25, 23:25)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:19, 25:18)
ŽOK Šentvid : POK Krško 2:0 (25:13, 25:13)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 18 9 1 19 2 9,500 506 386 1,311
2 ŽOK Škofja Loka 14 7 3 14 10 1,400 525 467 1,124
3 Olimp Ljubljana 12 6 4 13 8 1,625 472 453 1,042
4 ATK Grosuplje 10 5 5 10 11 0,909 444 473 0,939
5 ŽOK Šentvid 6 3 7 8 14 0,571 471 486 0,969
6 POK Krško 0 0 10 1 20 0,050 357 510 0,700