Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´A´ LIGA - vzhod A
 
1. krog - nedelja, 10.01.2016 - VŠD Hoče - 10:00 - dve igrišči
Formis I : Formis II 2:0 (25:13, 25:20)
ŽOK Sobota : Braslovče 2:0 (25:14, 25:19)
Braslovče : Formis I 0:2 (20:25, 23:25)
Formis II : ŽOK Sobota 0:2 (13:25, 14:25)
2. krog - nedelja, 31.01.2016 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Swatycomet Zreče 1:2 (25:23, 07:25, 11:15)
Swatycomet Zreče : Braslovče 2:0 (25:20, 25:15)
Braslovče : ŽOK Sobota 0:2 (12:25, 15:25)
ŽOK Sobota : ŽOK Mislinja 2:0 (25:10, 25:10)
3. krog - nedelja, 14.02.2016 - VŠD Hoče - 10:00
Formis I : Formis II 2:0 (25:10, 25:16)
ŽOK Mislinja : Swatycomet Zreče 0:2 (15:25, 11:25)
Swatycomet Zreče : Formis I 1:2 (25:11, 23:25, 14:16)
Formis II : ŽOK Mislinja 0:2 (23:25, 19:25)
4. krog - nedelja, 13.03.2016 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Formis I 0:2 (21:25, 21:25)
Formis I : ŽOK Sobota 0:2 (20:25, 23:25)
ŽOK Sobota : Swatycomet Zreče 1:2 (25:11, 22:25, 11:15)
4. krog - nedelja, 13.03.2016 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : ŽOK Mislinja 2:0 (25:23, 25:19)
ŽOK Mislinja : Formis II 2:1 (23:25, 25:20, 19:17)
Formis II : Braslovče 1:2 (08:25, 25:23, 08:15)
5. krog - nedelja, 03.04.2016 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : ŽOK Mislinja 2:0 (25:09, 25:16)
ŽOK Mislinja : Formis I 0:2 (10:25, 20:25)
Formis I : Braslovče 2:1 (23:25, 25:11, 15:10)
5. krog - nedelja, 03.04.2016 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Formis II 2:0 (25:10, 25:12)
Formis II : ŽOK Sobota 0:2 (11:25, 16:25)
ŽOK Sobota : Swatycomet Zreče 0:2 (18:25, 19:25)
6. krog - nedelja, 17.04.2016 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
ŽOK Sobota : Formis I 1:2 (25:19, 20:25, 10:15)
Formis I : ŽOK Mislinja 2:0 (25:13, 25:12)
ŽOK Mislinja : ŽOK Sobota 0:2 (13:25, 14:25)
6. krog - nedelja, 17.04.2016 - VŠD Hoče - 10:00
Formis II : Swatycomet Zreče 0:2 (18:25, 12:25)
Swatycomet Zreče : Braslovče 2:0 (25:16, 25:13)
Braslovče : Formis II 2:0 (25:18, 25:18)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Formis I 18 9 1 18 5 3,600 517 412 1,255
2 Swatycomet Zreče 16 8 2 17 6 2,833 518 382 1,356
3 ŽOK Sobota 14 7 3 16 6 2,667 500 364 1,374
4 Braslovče 8 4 6 9 13 0,692 426 457 0,932
5 ŽOK Mislinja 4 2 8 5 17 0,294 355 517 0,687
6 Formis II 0 0 10 2 20 0,100 346 530 0,653