Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije - MOŠKI
 
 

tabela

 
1. krog sobota 14.09.2013
DR-MR Mežica : odbojkarskaopema.si 0:3 (17:25, 16:25, 18:25)
Adergas : VC Portorož 0:3 b.b.
ŠD Orion : GO Volley II 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
2. krog sreda 18.09.2013
Črna : Lunos Maribor III 3:0 (25:16, 25:17, 25:17)
Vuzenica : Hoče mladi 3:1 (25:20, 16:25, 25:22, 25:15)
Gokop Fram : Mislinja 1:3 (19:25, 24:26, 25:18, 19:25)
Braslovče : Turbina 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)
PRO Volley : odbojkarskaopema.si 2:3 (25:23, 22:25, 19:25, 25:19, 13:15)
EX-Šoštanj : Šoštanj Topolšica II 3:0 (25:05, 25:10, 25:05)
Beltinci : SIP Šempeter II 3:1 (26:28, 25:14, 25:10, 25:12)
Š.D. HiT Nova Gorica : Cheerleaders 3:1 (25:20; 25:16, 20:25, 25:20)
Žirovnica mladi : Žirovnica II 3:0 (25:22, 25:17, 25:21)
VC Portorož : OD Brestanica 3:1 (25:15, 25:16, 20:25, 27:25)
Mivka Mokronog : Calcit Volleyball II 3:1 (25:16, 32:30, 16:25, 25:16)
Kostanjevica na Krki : Črnuče ACH II 3:1 (25:17, 22:25, 25:12, 25:15)
Astec Triglav II : Salonit Anhovo II 3:0 (25:19, 25:22, 25:18)
GO Volley II : Ljubljana volley 3:2 (25:20, 25:22, 18:25, 21:25, 15:10)
3. krog sreda 25.09.2013
Črna : Vuzenica 3:0 (25:21, 25:23, 25:17)
Mislinja : Murexin 0:3 (17:25, 21:25, 18:25)
Braslovče : Lunos Maribor II 1:3 (25:18, 16:25, 24:26, 18:25)
Žirovnica : odbojkarskaopema.si 3:2 (22:25, 26:24, 22:25, 25:12, 15:13)
EX-Šoštanj : MOK Kočevje 3:1 (25:18, 25:27, 25:18, 25:20)
Beltinci : Santana Logatec 3:2 (25:19, 25:15, 24:26, 23:25, 16:14)
Š.D. HiT Nova Gorica : Žirovnica mladi 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
VC Portorož : SEP Mokronog 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
Mivka Mokronog : Hoče 0:3 (16:25, 23:25, 14:25)
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (14:25, 15:25, 18:25)
TAB Mežica : Astec Triglav II 1:3 (14:25, 14:25, 25:23, 19:25)
GO Volley II : Prigo Brezovica 0:3 (12:25, 15:25, 15:25)
4. krog sreda 02.10.2013
Črna : Murexin 1:3 (23:25, 25:22, 19:25, 24:26)
Lunos Maribor II : Krka 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)
EX-Šoštanj : Žirovnica 3:1 (25:18, 17:25, 25:19, 25:23)
Beltinci : Črnuče ACH I 0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
Š.D. HiT Nova Gorica : VC Portorož 3:0 (25:20, 25:17, 25:09)
Hoče : Fužinar Metal Ravne 2:3 (24:26, 25:21, 25:18, 24:26, 13:15)
Astec Triglav II : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (23:25, 21:25, 24:26)
SIP Šempeter : Prigo Brezovica 2:3 (15:25, 25:18, 25:15, 19:25, 08:15)
1/8 finala sreda 09.10../16.10.2013
Murexin : ACH Volley 0:3 (10:25, 13:25, 15:25) - ENA t.
Krka : Panvita Pomgrad 0:3 (11:25, 17:25, 17:25)
Panvita Pomgrad : Krka 3:0 (25:15, 25:22, 25:12)
EX-Šoštanj : Calcit Volleyball 0:3 (17:25, 25:27, 16:25)
Calcit Volleyball : EX-Šoštanj 3:0 (25:13, 25:11, 25:13)
Črnuče ACH I : Astec Triglav 3:1 (25:27, 25:19, 25:18, 25:17)
Astec Triglav : Črnuče ACH I 0:3 (18:25, 23:25, 26:28)
Salonit Anhovo : Š.D. HiT Nova Gorica 3:0 (25:17, 25:14, 25:12)
Š.D. HiT Nova Gorica : Salonit Anhovo 1:3 (25:20, 11:25, 10:25, 11:25)
GO Volley : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:20, 25:22, 25:17)
Fužinar Metal Ravne : GO Volley 1:3 (22:25, 25:27, 25:20, 20:25)
KEKOOprema Žužemberk : Lunos Maribor 0:3 (13:25, 25:27, 12:25) - ENA t.
Prigo Brezovica : Šoštanj Topolšica 0:3 (18:25, 12:25, 24:26) - ENA t.
1/4 finala sreda 30.10../04.12.2013
ACH Volley : Panvita Pomgrad 3:0 (25:13, 25:17, 25:19)
Panvita Pomgrad : ACH Volley 1:3 (25:21, 20:25, 20:25, 17:25)
Črnuče ACH I : Calcit Volleyball 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
Calcit Volleyball : Črnuče ACH I 3:0 (25:12, 25:20, 25:18)
GO Volley : Salonit Anhovo 3:0 (29:27, 25:17, 25:19)
Salonit Anhovo : GO Volley 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)  z.n. 15:09
Šoštanj Topolšica : Lunos Maribor 3:2 (23:25, 30:32, 25:21, 25:20, 15:11)
Lunos Maribor : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)  z.n. 15:08
Finalni turnir 26. in 27.01.2014 - ŠD TABOR MARIBOR
ACH Volley : Calcit Volleyball 1:3 (23:25, 30:28, 23:25, 21:25)
Salonit Anhovo : Lunos Maribor 3:1 (19:25, 25:22, 25:17, 29:27)
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo 2:3 (19:25, 25:22, 22:25, 25:22, 13:15)