Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2013/2014 - predkrog
 
skupina "A"

sobota 28.09.2013

  ŠD Zreče ob 10:00
Swatycomet Zreče : KLS Ljubno 2:0 (25:19, 25:20) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:41
KLS Ljubno : Braslovče 0:2 (08:25, 09:25) 2. Swatycomet Zreče 2 1:1 2:2 74:89
Braslovče : Swatycomet Zreče 2:0 (25:10, 25:14) 3. KLS Ljubno 0 0:2 0:4 56:100
     

 

skupina "B"

sobota 28.09.2013

  ŠD Benedikt ob 10:00
Benedikt : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:22, 25:17) 1. Kostmann Sl.Gradec 4 2:0 4:1 113:85
ŽOK ZM Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (16:25, 16:25) 2. Benedikt 2 1:1 3:2 103:102
Kostmann Sl.Gradec : Benedikt 2:1 (23:25, 25:20, 15:08) 3. ŽOK ZM Ljutomer 0 0:2 0:4 71:100
     

 

skupina "C"

sobota 21.09.2013

  Gimnazija Ptuj ob 10:00
ŽOK Ptuj : Celje 0:2 (08:25, 11:25) 1. Aliansa Šempeter 4 2:0 4:0 100:46
Celje : Aliansa Šempeter 0:2 (11:25, 14:25) 2. Celje 2 1:1 2:2  75:69
Aliansa Šempeter : ŽOK Ptuj 2:0 (25:11, 25:10) 3. ŽOK Ptuj 0 0:2 0:4  40:100
     

 

skupina "D" sobota 28.09.2013 ŠD Mežica ob 10:00
ŽOK Mislinja : Mežica 2:0 (25:20, 25:23)  
Prevalje : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:17, 25:16)  
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:2 (19:25, 15:25) Prevalje na območno kot 1.
Mežica : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:23, 25:17)  
ŽOK Mislinja : Mežica 2:0 (25:16, 25:22) ŽOK Mislinja na območno kot 2.
       
skupina "E"

sobota 28.09.2013

  ŠD OŠ Šoštanj ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Pohorje Volley 2:0 (25:20, 25:18) 1. Kajuh Šoštanj 4 2;9 4:0 100:63
Pohorje Volley : Turbina 0:2 (20:25, 23:25) 2. Turbina 2 1:1 2:2 75:93
Turbina : Kajuh Šoštanj 0:2 (15:25, 10:25) 3. Pohorje Volley 0 0:2 0:4 81:100
     

 

skupina "F"

torek 24.09.2013

  ŠD Lukna, Maribor ob 18:00
Nova KBM Branik : Kema Puconci 2:0 (25:15, 25:09) 1. Nova KBM Branik 4 2:0 4:0 100:50
Kema Puconci : Formis 0:2 (14:25, 14:25) 2. Formis 2 1:1 2:2 76:78
Formis : Nova KBM Branik 0:2 (17:25, 09:25) 3. Kema Puconci 0 0:2 0:4 52:100
     

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2013/2014 - predkrog
 
skupina "G"

sobota 28.09.2013

  OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 12:00
ŽOK Šentvid Žlindra : Luka Koper 0:2 (10:25, 10:25) 1. Luka Koper 4 2:0 4:0 100:46
Luka Koper : VOLLEYBALLjubljana 1 2:0 (25:12, 25:14) 2. ŽOK Šentvid Žlindra 2 1:1 2:2 70:86
VOLLEYBALLjubljana 1 : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (13:25, 23:25) 3. VOLLEYBALLjubljana 1 0 0:2 0:4 62:100
     

 

skupina "H" sobota 28.09.2013   Oš Zb.odp., Kočevje ob 10:00
ŽOK Kočevje : Calcit Volleyball 0:2 (11:25, 14:25)  
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Novo mesto 0:2 (21:25, 24:26)  
Calcit Volleyball : ŽOK Novo mesto 2:0 (25:08, 25:13) Calcit Volleyball na območno kot 1.
ŽOK Kočevje : ŽOK Škofja Loka 0:2 (13:25, 09:25)  
ŽOK Novo mesto : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:17, 15:25, 11:15) ŽOK Škofja Loka na območno kot 2.
       
skupina "I" sobota 28.09.2013   OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran : Luka Koper II 2:0 (25:11, 25:14)  
GO Volley : BenQuick Logatec 2:0 (25:14, 25:09)  
Ankaran : GO Volley 2:0 (25:22, 25:22) Ankaran na območno kot 1.
Luka Koper II : BenQuick Logatec 1:2 (23:25, 25:19, 10:15)  
GO Volley : BenQuick Logatec 2:0 (25:09, 25:04) GO Volley na območno kot 2.
       
skupina "J"

sobota 28.09.2013

  OŠ Livade, Izola ob 09:00
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 0:2 (07:25, 19:25) 1. Neptun Kanal 4 2:0 4:1 99:83
Neptun Kanal : Piran 2:1 (25:22, 09:25, 15:10) 2. Piran 2 1:1 3:3 121:106
Piran : Galeb grup Robotina 2:1 (24:26, 25:22, 15:09) 3. Galeb grup Robotina 0 0:2 1:4 83:114
     

 

skupina "K" sobota 28.09.2013

 

OŠ Ihan pri Domžalah ob 10:00
ŽOK Domžale : Ljubljana 1:2 (26:24, 15:25, 07:15)  
ŽOK Triglav Kranj : Žirovnica 2:0 b.b.  
Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:15, 25:11) Ljubljana na območno kot 1.
ŽOK Domžale : Žirovnica 2:0 b.b.  
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Domžale 1:2 (22:25, 25:18, 08:15) ŽOK Domžale na območno kot 2.
       
skupina "L"

sobota 28.09.2013

  OŠ L.Adamiča, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : Kostak-Elmont 1:2 (26:24, 21:25, 13:15) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:0 100:56
Kostak-Elmont : Mladi Jesenice 0:2 (12:25, 15:25) 2. Kostak-Elmont 2 1:1 2:3 91:110
Mladi Jesenice : ATK Grosuplje 2:0 (25:15, 25:14) 3. ATK Grosuplje 0 0:2 1:4 89:114