Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINKE - 2013/2014 - območno prvenstvo
 
skupina "M"

sobota 05.10.2013

  ŠD Zreče ob 10:00
Swatycomet Zreče : Braslovče 0:2 (09:25, 14:25) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:46
Braslovče : Benedikt 2:0 (25:14, 25:09) 2. Benedikt 2 1:1 2:3 88:110
Benedikt : Swatycomet Zreče 2:1 (23:25, 25:20, 17:15) 3. Swatycomet Zreče 0 0:2 1:4 83:115
     

 

skupina "N"

sobota 05.10.2013

  Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Celje 2:1 (22:25, 25:13, 15:11) 1. Kostmann Sl.Gradec 4 2:0 4.1 112:77
Celje : Aliansa Šempeter 0:2 (21:25, 21:25) 2. Aliansa Šempeter 2 1:1 2:2 78:92
Aliansa Šempeter : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (12:25, 16:25) 3. Celje 0 0:2 1:4 91:112
     

 

skupina "O"

sobota 05.10.2013

  ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : ŽOK Mislinja 2:0 (25:13, 25:22) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:65
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj 0:2 (15:25, 19:25) 2. Kajuh Šoštanj 2 1:1 2:2 80:84
Kajuh Šoštanj : Prevalje 0:2 (16:25, 14:25) 3. ŽOK Mislinja 0 0:2 0:4 69:100
     

 

skupina "P"

sobota 05.10.2013

  VŠD Hoče ob 10:00
Formis : Turbina 2:1 (15:25, 25:22, 09:15) 1. Nova KBM branik 4 2:0 4:0 100:47
Turbina : Nova KBM branik 0:2 (19:25, 10:25) 2. Formis 2 1:1 2:3 67:112
Nova KBM Branik : Formis 2:0 (25:08, 25:10) 3. Turbina 0 0:2 1:4 91:99
     

 

skupina "R"

sobota 05.10.2013

  OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Šentvid Žlindra 2:1 (25:18, 16:25, 16:14) 1. Luka Koper 4 2:0 4:0 101:65
ŽOK Šentvid Žlindra : Luka Koper 0:2 (24:26, 13:25) 2. ŽOK Škofja Loka 2 1:1 2:3 85:107
Luka Koper : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:14, 25:14) 3. ŽOK Šentvid Žlindra 0 0:2 1:4 94:108
     

 

skupina "S"

sobota 05.10.2013

  ŠD Balon, N.Gorica ob 10:00
GO Volley : Ankaran 2:0 (25:20, 25:19) 1. Calcit Volleyball 4 2:0 4:0 100:75
Ankaran : Calcit Volleyball 0:2 (15:25, 21:25) 2. GO Volley 2 1:1 2:2 89:89
Calcit Volleyball : GO Volley 2:0 (25:17, 25:22) 3. Ankaran 0 0:2 0:4 75:100
     

 

skupina "T"

sobota 05.10.2013

  ŠD Kanal ob 10:00
Neptun Kanal : Piran 0:2 (22:25, 19:25) 1. Ljubljana 4 2:0 4:1 112:85
Piran : Ljubljana 1:2 (25:22, 13:25, 06:15) 2. Piran 2 1:1 3:2 94:103
Ljubljana : Neptun Kanal 2:0 (25:20, 25:21) 3. Neptun Kanal 0 0:2 0:4 82:100
     

 

skupina "U"

sobota 05.10.2013

  OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : ŽOK Domžale 2:0 (25:07, 25:14) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:0 100:49
ŽOK Domžale : Kostak-Elmont 0:2 (21:25, 19:25) 2. Kostak-Elmon 2 1:1 2:2 78:90
Kostak-Elmont : Mladi Jesenice

0:2 (14:25, 14:25)

3. ŽOK Domžale 0 0:2 0:4 61:100