Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINCI - 2013/2014 - območno prvenstvo
 
skupina "A"

sobota 05.10.2013

  OŠ B.Voranc, Ravne ob 10:00
Fužinar Metal Ravne : Črna 2:0 (25:15, 25:16) 1. Hoče 4 2:0 4:0 100:39
Črna : Hoče 0:2 (07:25, 05:25) 2. Fužinar Metal Ravne 2 1:1 2:2 77:81
Hoče : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:08, 25:19) 3. Črna 0 0:2 0:4 43:100
     

 

skupina "B"

sobota 05.10.2013

  OŠ Mislinja ob 10:00
Mislinja : Braslovče 2:1 (25:15, 21:25, 25:07) 1. Mislinja 4 2:0 4:1 121:81
Braslovče : TAB Mežica 2:0 (25:08, 25:11) 2. Braslovče 2 1:1 3:2 97:90
TAB Mežica : Mislinja 0:2 (16:25, 18:25) 3. TAB Mežica 0 0:2 0:4 53:100
     

 

skupina "C"

sobota 05.10.2013

  ŠD Bistrica, Sl.Bistrica ob 10:00
Murexin : Lunos Maribor 0:2 (09:25, 12:25) 1. Lunos Maribor 4 2:0 4:0 100:58
Lunos Maribor : Panvita Pomgrad 2:0 (25:17, 25:20) 2. Panvita Pomgrad 2 1:1 2:2 87:78
Panvita Pomgrad : Murexin 2:0 (25:12, 25:16) 3. Murexin 0 0:2 0:4 49:100
     

 

skupina "D" sobota 05.10.2013 OŠ Fram ob 10:00
GOKOP Fram : Šoštanj Topolšica 2:1 (20:25, 25:19, 15:10)  
SIP Šempeter : Črnuče ACH II 2:0 (25:23, 25:13)  
GOKOP Fram : SIP Šempeter 2:0 (25:20, 25:16) GOKOP Fram v 1/4 finale kot 1.
Šoštanj Topolšica : Črnuče ACH II 2:0 (25:09, 25:15)  
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 0:2 (20:25, 19:25) Šoštanj Topolšica v 1/4 finale kot 2.
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MLADINCI - 2013/2014 - območno prvenstvo
 
skupina "E"   nedelja 06.10.2013 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : BenQuick Logatec II 2:0 (25:12, 25:13)  
GO Volley : Ljubljana volley 2:0 (25:10, 25:09)  
Salonit Anhovo : GO Volley 2:0 (25:23, 25:17) Salonit Anhovo v 1/4 finale kot 1.
BenQuick Logatec II : Ljubljana volley 2:1 (25:22, 14:25, 15:09)  
GO Volley : BenQuick Logatec II 2:0 (25:14, 25:11) GO Volley v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "F" sobota 05.10.2013 OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : Krka 2:0 (25:20, 27:25)  
KEKOOPrema Žužemberk : SEP MONTER Mokronog 1:2 (22:25, 25:16, 11:15)  
Kostanjevica na Krki : SEP MONTER Mokronog 1:2 (22:25, 25:22, 11:15) SEP MONTER Mokronog v 1/4 finale kot 1.
Krka : KEKOOPrema Žužemberk 2:1 (25:17, 19:25, 25:11)  
Kostanjevica na Krki : Krka 2:1 (26:24, 27:29, 16:14) Kostanjevica na Krki v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "G" sobota 05.10.2013 ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
MOK Kočevje : Črnuče ACH I 0:2 (13:25, 17:25)  
Astec Triglav : Žirovnica 2:0 (25:18, 25:19)  
Črnuče ACH I : Astec Triglav 0:2 (17:25, 13:25) Astec Triglav v 1/4 finale kot 1.
MOK Kočevje : Žirovnica 0:2 (10:25, 18:25)  
Črnuče ACH I : Žirovnica 0:2 (20:25, 18:25) Žirovnica v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "H" sobota 05.10.2013 ŠD Planina, Kranj ob 10:00
Astec Triglav I : Calcit Volleyball 0:2 (12:25, 19:25)  
BenQuick Logatec : ŠD Brezovica 2:0 (25:17, 25:22)  
Calcit Volleyball : BenQuick Logatec 2:0 (25:13, 25:19) Calcit Volleyball v 1/4 finale kot 1.
Astec Triglav I : ŠD Brezovica 2:1 (25:20, 17:25, 15:11)  
BenQuick Logatec : Astec Triglav I 2:0 (25:18, 25:16) BenQuick Logatec v 1/4 finale kot 2.