Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEČKI - redni del - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "1" sobota 11.01.2014 OŠ Fram ob 10:00
Galeja : GOKOP Fram 0:3 (11:25, 02:25, 19:25) 1. Panvita Pomgrad 8 3:0 8:1 215:129
Hoče mini : Panvita Pomgrad 1:2 (19:25, 13:25, 25:15) 2. Hoče mini 7 2:1 7:2 207:139
GOKOP Fram : Panvita Pomgrad 0:3 (13:25, 14:25, 18:25) 3. GOKOP Fram 3 1:2 3:6 170:182
Galeja : Hoče mini 0:3 (07:25, 12:25, 05:25) 4. Galeja 0 0:3 0:9 83:225
Hoče mini : GOKOP Fram 3:0 (25:12, 25:23, 25:15)  
Panvita Pomgrad : Galeja 3:0 (25:10, 25:06, 25:11)  
       
turnir "2" sobota  11.01.2014 ŠD Mežica ob 10:00
Vuzenica : TAB Mežica 3:0 (25:17, 25:10, 26:24) 1. Lunos Maribor 9 3:0 9:0 225:62
Fužinar Metal Ravne : Lunos Maribor 0:3 (05:25, 02:25, 10:25) 2. Vuzenica 6 2:1 6:3 174:159
TAB Mežica : Lunos Maribor 0:3 (06:25, 02:25, 14:25) 3. TAB Mežica 2 1:2 2:7 139:204
Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:13, 25:12, 25:08) 4. Fužinar Metal Ravne 1 0:3 1:8 103:216
Fužinar Metal Ravne : TAB Mežica 1:2 (12:25, 25:16, 16:25)  
Lunos Maribor : Vuzenica 3:0 (25:06, 25:03, 25:14)  
       
turnir "3" sobota 11.01.2014 Dom krajanov, Gomilsko ob 10:00
Braslovče mini : SIP Šempeter 1:2 (25:21, 07:25, 21:25) 1. SIP Šempeter 4 2:0 4:2 128:101
SIP Šempeter : Mislinja 2:1 (25:17, 25:06, 07:25) 2. Braslovče mini 4 1:1 4:2 128:109
Mislinja : Braslovče mini 0:3 (09:25, 10:25, 19:25) 3. Mislinja 1 0:2 1:5 86:132
       
turnir "4" sobota 11.01.2014 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : Salonit Anhovo II 3:0 (25:14, 25:08, 25:09) 1. Salonit Anhovo 6 2:0 6:0 150:73
Salonit Anhovo II : GO Volley 1:2 (19:25, 25:18, 24:26) 2. GO Volley 2 1:1 2:4 111:143
GO Volley : Salonit Anhovo 0:3 (13:25, 07:25, 22:25) 3. Salonit Anhovo II 1 0:2 1:5 99:144
       
turnir "5" sobota 11.01.2014 OŠ Žužemberk ob 10:00
Ljubljana volley : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (20:25, 11:25, 20:25) 1. KEKOOprema Žužemberk 7 3:0 7:2 203:162
ACH Zmajčki : ŠD Brezovica 1:2 (15:25, 25:18, 12:25) 2. ŠD Brezovica 5 2:1 5:4 195:168
KEKOOprema Žužemberk : ŠD Brezovica 2:1 (25:20, 25:11, 09:25) 3. ACH Zmajčki 5 1:2 5:4 182:188
Ljubljana volley : ACH Zmajčki 0:3 (20:25, 16:25, 15:25) 4. Ljubljana volley 1 0:3 1:8 159:221
ACH Zmajčki : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (17:25, 13:25, 25:19)  
ŠD Brezovica : Ljubljana volley 2:1 (25:16, 21:25, 25:16)  
       
turnir "6" sobota 11.01.2014 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Astec Triglav 0:3 (03:25, 04:25, 08:25) 1. Calcit Volleyball 6 2:0 6:0 150:65
Astec Triglav : Calcit Volleyball 0:3 (20:25, 16:25, 13:25) 2. Astec Triglav 3 1:1 3:3 124:90
Calcit Volleyball : Žirovnica 3:0 (25:04, 25:08, 25:04) 3. Žirovnica 0 0:2 0:6 31:150