Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - 3. krog - REPASAŽI
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "43" sobota 22.03.2014 OŠ Topolšica ob 10:00
Prevalje : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:08, 25:08, 25:03) 1. Prevalje 9 3:0 9:0 225:70
Formis mini mini : Turbina 2:1 (25:19, 25:05, 15:25) 2. Formis mini mini 5 2:1 5:4 166:147
Kajuh Šoštanj : Turbina 1:2 (08:25, 25:11, 09:25) 3. Turbina 3 1:2 3:6 135:182
Prevalje : Formis mini mini 3:0 (25:10, 25:08, 25:08) 4. Kajuh Šoštanj 1 0:3 1:8 84:211
Formis mini mini : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:05, 25:13, 25:05)  
Turbina : Prevalje 0:3 (08.25, 00:25, 17:25)  
       
turnir "44" sobota 22.03.2014 Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Formis mini : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:17, 25:08, 25:06) 1. Formis mini 9 3:0 9:0 225:110
Galeja-Branik : Mežica 2:1 (25:14, 18:25, 25:22) 2. Galeja-Branik 5 2:1 5:4 185:178
Kostmann Sl.Gradec : Mežica 1:2 (25:23, 14:25, 21:25) 3. Mežica 3 1:2 3:6 171:203
Formis mini : Galeja-Branik 3:0 (25:16, 25:03, 25:23) 4. Kostmann Sl.Gradec 1 0:3 1:8 133:223
Galeja-Branik : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:19, 25:16, 25:07)  
Mežica : Formis mini 0:3 (09:25, 07:25, 21:25)  
       
turnir "45" sobota 22.03.2014 OŠ Solkan ob 10:00
ATK Grosuplje : GO Volley 3:0 (25:10, 25:08, 25:19) 1. ATK Grosuplje 8 3:0 8:1 221:149
odbojakrica.si : Vital Ljubljana 1:2 (14:25, 16:25, 26:24) 2. Vital Ljubljana 4 2:1 4:5 203:181
GO Volley : Vital Ljubljana 1:2 (15:25, 25:23, 10:25) 3. odbojakrica.si 4 1:2 4:5 183:207
ATK Grosuplje : odbojakrica.si 2:1 (21:25, 25:19, 25:12) 4. GO Volley 2 0:3 2:7 149:219
odbojakrica.si : GO Volley 2:1 (25:23, 25:14, 21:25)  
Vital Ljubljana : ATK Grosuplje 0:3 (14:25, 19.25, 23:25)  
       
turnir "46" sobota 22.03.2014 ŠD Logatec ob 10:00
Radovljica ACH : BenQuick Logatec 0:3 (06:25, 14:25, 11:25) 1. BenQuick Logatec 7 3:0 7:2 211:128
ŽOK Triglav Kranj : Luka Koper II 1:2 (27:25, 11:25, 16:25) 2. Luka Koper II 6 2:1 6:3 201:156
BenQuick Logatec : Luka Koper II 2:1 (25:16, 16:25, 25:10) 3. ŽOK Triglav Kranj 4 1:2 4:5 159:197
Radovljica ACH : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (04:25, 25:09, 23:25) 4. Radovljica ACH 1 0:3 1:8 119:209
ŽOK Triglav Kranj : BenQuick Logatec 1:2 (06:25, 25:20, 15:25)  
Luka Koper II : Radovljica ACH 3:0 (25:02, 25:15, 25:19)