Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - 2. krog - REPASAŽI
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "35" sobota 08.03.2014 OŠ D.Flis, Hoče ob 09:00
Formis mini mini : Nova KBM Branik II 3:0 (25:21, 25:09, 25:23) 1. Formis mini mini 6 2:0 6:0 150:98
Nova KBM Branik II : Kajuh Šoštanj 1:2 (22:25, 25:23, 17:25) 2. Kajuh Šoštanj 2 1:1 2:4 118:139
Kajuh Šoštanj : Formis mini mini 0:3 (21:25, 07:25, 17:25) 3. Nova KBM Branik II 1 0.2 1:5 117:148
       
turnir "36" sobota 08.03.2014 Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Turbina 0:3 (14:25, 24:26, 10:25) 1. Prevalje 6 2:0 6:0 150:49
Turbina : Prevalje 0:3 (13:25, 02:25, 12:25) 2. Turbina 3 1:1 3:3 103:123
Prevalje : Kema Puconci 3:0 (25:07, 25:09, 25:06) 3. Kema Puconci 0 0:2 0:6 70:151
       
turnir "37" sobota 08.03.2014 Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 2:1 (25:23, 25:14, 08:25) 1. Galeja-Branik 4 2:0 4:2 139:110
ŽOK Mislinja : Galeja-Branik 1:2 (14:25, 14:25, 25:13) 2. Kostmann Sl.Gradec 3 1.1 3:3 115:138
Galeja-Branik : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (26:28, 25:19, 25:10) 3. ŽOK Mislinja 2 0:2 2:4 115:121
       
turnir "38" sobota 08.03.2014 OŠ D.Flis, Hoče ob 12:00
Formis mini : Mežica 3:0 (25:11, 25:05, 25:08) 1. Formis mini 6 2:0 6:0 150:53
Mežica : Mozirje 2:1 (19:25, 25:20, 25:08) 2. Mežica 2 1:1 2:4 93:128
Mozirje : Formis mini 0:3 (07:25, 07:25, 15:25) 3. Mozirje 1 0:2 1:5 82:144
       
turnir "39" sobota 08.03.2014 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Vital Ljubljana 0:3 (11:25, 18:25, 18:25) 1. Vital Ljubljana 5 2:0 5.1 136:110
Vital Ljubljana : GO Volley 2:1 (25:16, 25:22, 11:25) 2. GO Volley 3 1:1 3.3 135:127
GO Volley : Mladi Jesenice 2:1 (25:17, 26:24, 21:25) 3. Mladi Jesenice 1 0:2 1:5 113:147
       
turnir "40" sobota 08.03.2014 OŠ Koper ob 12:00
Luka Koper : odbojkarica.si 0:3 (03:25, 08:25, 06:25) 1. ATK Grosuplje 6 2:0 6:0 150:63
odbojkarica.si : ATK Grosuplje 0:3 (08:25, 17:25, 18:25) 2. odbojkarica.si 3 1:1 3:3 118:92
ATK Grosuplje : Luka Koper 3:0 (25:07, 25:05, 25:08) 3. Luka Koper 0 0:2 0:6 37:150
       
turnir "41" sobota 08.03.2014 OŠ Koper ob 12:00
Luka Koper II : ŽOK Škofja Loka 3:0 (25:08, 25:21, 25:02) 1.  Luka Koper II 6 2:0 6:0 150:79
ŽOK Škofja Loka : Radovljica ACH 1:2 (17:25, 25:04, 19:25) 2.  Radovljica ACH 2 1:1 2:4 102:136
Radovljica ACH : Luka Koper II 0:3 (15:25, 12:25, 21:25) 3.  ŽOK Škofja Loka 1 0:2 1:5 92:129
       
turnir "42" sobota 08.03.2014 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice II : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (07:25, 13:25, 25:13) 1. BenQuick Logatec 6 2:0 6:0 150:79
ŽOK Triglav Kranj : BenQuick Logatec 0:3 (09:25, 19:25, 11:25) 2. ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:4 102:120
BenQuick Logatec : Mladi Jesenice II 3:0 (25:11, 25:17, 25:12) 3. Mladi Jesenice II 1 0:2 1:5 85:138