Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - 1. krog - REPASAŽI
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "25" sobota 08.02.2014 ŠD ŠIC Ljutomer ob 09:30
Male ose : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (25:21, 13:25, 25:12) 1. Nova KBM Branik II 7 3:0 7:2 217:104
Nova KBM Branik II : Formis mini mini 3:0 (25:11, 25:06, 25:15) 2. Formis mini mini 6 2:1 6:3 182:106
ŽOK ZM Ljutomer : Formis mini mini 0:3 (06:25, 00:25, 00:25) 3. Male ose 3 1.2 3:6 135:206
Male ose : Nova KBM Branik II 1:2 (13.25, 09:25, 25:23) 4. ŽOK ZM Ljutomer 2 0:3 2:7 89:207
Nova KBM Branik II : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (19:25, 25:00, 25:00)  
Formis mini mini : Male ose 3:0 (25:07, 25:02, 25:16)  
       
turnir "26" sobota 08.02.2014 ŠD Ruše ob 10:00
Kema Puconci : Pohorje Volley 3:0 (25:08, 25:06, 25:08) 1. Turbina 8 3:0 8:1 220:91
Benedikt : Turbina 0:3 (08:25, 09:25, 09:25) 2. Kema Puconci 6 2:1 6:3 197:148
Pohorje Volley : Turbina 0:3 (01:25, 09:25, 02:25) 3. Benedikt 4 1:2 4:5 157:193
Kema Puconci : Benedikt 2:1 (25:10, 19:25, 25:21) 4. Pohorje Volley 0 0:3 0:9 83:225
Benedikt : Pohorje Volley 3:0 (25:16, 25:11, 25:22)  
Turbina : Kema Puconci 2:1 (25:13, 20:25, 25:15)  
       
turnir "27" sobota 08.02.2014 OŠ Vuzenica ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:12, 22:25, 25:21) 1. Kostmann Sl.Gradec 6 3:0 6:3 207:172
ŽOK Mislinja : Čebelice Zreče 3:0 (25:17, 25:17, 25:22) 2. ŽOK Mislinja 6 2:1 6:3 210:167
ŽOK Vuzenica : Čebelice Zreče 1:2 (05:25, 25:15, 24:26) 3. Čebelice Zreče 3 1:2 3:6 172:197
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 2:1 (25:16, 17:25, 25:23) 4. ŽOK Vuzenica  3  0:3  3:6  156:209
ŽOK Mislinja : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:02, 21:25, 25:17)  
Čebelice Zreče : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (11:25, 25:18, 14:25)  
       
turnir "28" sobota 08.02.2014 OŠ Braslovče ob 10:00
Mozirje : Braslovče II 2:1 (26:28, 25:06, 25:15) 1. Mežica 8 3:0 8:1 216:127
OŠ Prebold : Mežica 0:3 (06:25, 07:25, 04:25) 2. Mozirje 6 2:1 6:3 212:155
Braslovče II : Mežica 0:3 (17:25, 20:25, 12:25) 3. Braslovče II 4 1:2 4:5 173:194
Mozirje : OŠ Prebold 3:0 (25:13, 25:05, 25:22) 4. OŠ Prebold 0 0:3 0:9 100:225
OŠ Prebold : Braslovče II 0:3 (19:25, 06:25, 18:25)  
Mežica : Mozirje 2:1 (25:19, 16:25, 25:17)  
       
turnir "29" sobota 08.02.2014 OŠ Solkan ob 10:00
GO Volley : Vital Ljubljana 0:3 (10:25, 09:25, 18:25) 1. Vital Ljubljana 6 2:0 6:0 150:81
Vital Ljubljana : Piran 3:0 (25:19, 25:03, 25:22) 2. GO Volley 2 1:1 2:4 85:146
Piran : GO Volley 1:2 (25:21, 25:02, 21:25) 3. Piran 1 0:2 1:5 115:123
       
turnir "30" sobota 08.02.2014 OŠ Koper ob 12:00
ATK Grosuplje : Luka Koper 3:0 (25:03, 25:05, 25:07) 1. ATK Grosuplje 9 3:0 9:0 225:42
odbojkarica.si2 : Galeb grup Robotina 2:1 (09:25, 25:00, 25.00) 2. Luka Koper 4 2.1 4:5 141:146
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:1 (08:25, 25:00, 25:00) 3. odbojkarica.si2 3 1:2 3:6 122.168
ATK Grosuplje : odbojkarica.si2 3:0 (25:09, 25:04, 25:04) 4. Galeb grup Robotina 2 0:3 2:7 60:192
odbojkarica.si2 : Luka Koper 1:2 (12:25, 09:25, 25:18)  
Galeb grup Robotina : ATK Grosuplje 0:3 (10:25, 00:25, 00:25)  
       
turnir "31" sobota 08.02.2014 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Domžale 2:1 (16:25, 25:21, 25:16) 1. Radovljica ACH 4 2:0 4:2 122:90
ŽOK Domžale : Radovljica ACH 1:2 (04:25, 25:07. 12:25) 2. ŽOK Škofja Loka 3 1.1 3:3 115:127
Radovljica ACH : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:08, 15:25, 25:16) 3. ŽOK Domžale 2 0:2 2:4 103:123
       
turnir "32" sobota 08.02.2014 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Mladi Jesenice II 0:3 (21:25, 08:25, 03:25) 1. ŽOK Triglav Kranj 5 2:0 5:1 140:74
Mladi Jesenice II : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (04:25, 12:25, 25:15) 2. Mladi Jesenice II 4 1:1 4:2 116:97
ŽOK Triglav Kranj : Žirovnica 3:0 (25:07, 25:17, 25:09) 3. Žirovnica 0 0:2 0:6 65:150