Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 3. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "21" sobota 08.02.2014 Tel. pod V tribuno LV. MB ob 10:00
Galeja-Branik : Nova KBM Branik I 0:3 (08:25, 23:25, 19:25) 1. Nova KBM Branik I 7 3:0 7:2 202:180
Formis mini : Frajle 1:2 (25:14, 18:25, 14:25) 2. Frajle 6 2:1 6:3 204:156
Nova KBM Branik I : Frajle 2:1 (25:16, 09:25, 26:24) 3. Formis mini 5 1:2 5:4 197:149
Galeja-Branik : Formis mini 0:3 (06:25, 02:25, 10:25) 4. Galeja-Branik 0 0:3 0:9 107:225
Formis mini : Nova KBM Branik I 1:2 (26:28, 25:14, 14:25)  
Frajle : Galeja-Branik 3:0 (25:13, 25:05, 25:21)  
       
turnir "22" sobota 08.02.2014 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Sp.Savinjska NILAN 0:3 (18:25, 15:25, 21:25) 1. Braslovče 7 3:0 7:2 215:143
Braslovče : Prevalje 2:1 (25:12, 17:25, 25:21) 2. Sp.Savinjska NILAN 6 2:1 6:3 177:188
Sp.Savinjska NILAN : Prevalje 2:1 (25:19, 25:17, 04:25) 3. Prevalje 5 1.2 5:4 194:165
Kajuh Šoštanj : Braslovče 0:3 (12:25, 19:25, 06:25) 4. Kajuh Šoštanj 0 0:3 0:9 135:225
Braslovče : Sp.Savinjska NILAN 2:1 (23:25, 25:05, 25:18)  
Prevalje : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:15, 25:12, 25:17)  
       
turnir "23" sobota 01.03.2014 ŠD Kanal ob 10:00
Ankaran-Hrvatini : Neptun 2:1 (23:25, 25:16, 26:24) 1. Ankaran-Hrvatini 6 2:1 6:3 203:157
BenQuick Logatec : Luka Koper II 2:1 (11:25, 25:14, 25:18) 2. Neptun 6 2:1 6:3 196:157
Neptun : Luka Koper II 3:0 (25:23, 25:07, 25:08) 3. BenQuick Logatec 5 2:1 5:4 163:167
Ankaran-Hrvatini : BenQuick Logatec 1:2 (25:07, 10:25, 19:25 4. Luka Koper II 1 0:3 1:8 130:211
BenQuick Logatec : Neptun 1:2 (03:25, 25:06, 17:25)  
Luka Koper II : Ankaran-Hrvatini 0:3 (05:25, 23:25, 07:25)  
       
turnir "24" sobota 08.02.2014 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Bled ACH : Mladi Jesenice 2:1 (25:06, 24:26, 25:11) 1. Calcit Volleyball 8 3:0 8:1 210:106
Calcit Volleyball : odbojkarica.si 3:0 (25:08, 25:11, 25:12) 2. Bled ACH 5 2.1 5:4 192:156
Mladi Jesenice : odbojkarica.si 1:2 (15:25, 25:20, 13:25) 3. odbojkarica.si 3 1:2 3:6 154:199
Bled ACH : Calcit Volleyball 1:2 (18:25, 04:25, 25:10) 4. Mladi Jesenice 2 0:3 2:7 124:219
Calcit Volleyball : Mladi Jesenice 3:0 (25:14, 25:09, 25:05)  
odbojkarica.si : Bled ACH 1:2 (19:25, 25:21, 09:25)