Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 2. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "13" sobota 25.01.2014 OŠ D.Flis, Hoče ob 10:00
Formis mini : Kema Puconci 3:0 (25:06, 25:04, 25:11) 1. Formis mini 5 2:0 5:1 141:77
Kema Puconci : Frajle 0:3 (12:25, 02:25, 15:25) 2. Frajle 4 1:1 4:2 131:95
Frajle : Formis mini 1:2 (17:25, 14:25, 25:16) 3. Kema Puconci 0 0:2 0:6 50:150
       
turnir "14" sobota 25.01.2014 OŠ Malečnik ob 10:00
Galeja-Branik : Nova KBM Branik I 1:2 (12:25, 05:25, 25:21) 1. Nova KBM Branik I 4 2:0 4.2 143:92
Nova KBM Branik I : Formis mini mini 2:1 (25:19, 25:06, 22:25) 2. Galeja-Branik 3 1:1 3:3 105:119
Formis mini mini : Galeja-Branik 1:2 (25:13, 02:25, 21:25) 3. Formis mini mini 2 0:2 2:4 98:135
       
turnir "15" sobota 25.01.2014 ŠD Prevalje - mala ob 10:00
Prevalje : Mežica 2:1 (25:09, 19:25, 25:18) 1. Braslovče 5 2:0 5.1 149:99
Mežica : Braslovče 0:3 (16:25, 16:25, 09:25) 2. Prevalje 3 1:1 3:3 127:126
Braslovče : Prevalje 2:1 (25:10, 24:26, 25:22) 3. Mežica 1 0:2 1:5 93:144
       
turnir "16" sobota 25.01.2014 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Sp.Savinjska NILAN : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:15, 25:04, 25:08) 1. Sp.Savinjska NILAN 6 2:0 6:0 150:55
Kajuh Šoštanj : Čebelice Zreče 3:0 (25:06, 25:09, 25:23) 2. Kajuh Šoštanj 3 1:1 3:3 102:113
Čebelice Zreče : Sp.Savinjska NILAN 0:3 (09:25, 09:25, 10:25) 3. Čebelice Zreče 0 0:2 0:6 66:150
       
turnir "17" sobota 25.01.2014 OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran-Hrvatini : Galeb grup Robotina 3:0 (25:09, 25:10, 25:01) 1. Ankaran-Hrvatini 6 2:0 6:0 151:63
Galeb grup Robotina : Neptun 0:3 (02:25, 15:25, 02:25) 2. Neptun 3 1:1 3:3 118:95
Neptun : Ankaran-Hrvatini 0:3 (24:26, 04:25, 15:25) 3. Galeb grup Robotina 0 0:2 0:6 39:150
       
turnir "18" sobota 25.01.2014 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana : BenQuick Logatec 1:2 (25:12, 08:25, 15:25) 1. BenQuick Logatec 4 2:0 4:2 127:100
BenQuick Logatec : Luka Koper II 2:1 (15:25, 25:13, 25:14) 2. Luka Koper II 3 1:1 3:3 121:126
Luka Koper II : Vital Ljubljana 2:1 (25:22, 25:14, 19:25) 3. Vital Ljubljana 2 0:2 2:4 109:131
       
turnir "19" sobota 25.01.2014 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : odbojkarica.si 2:1 (25:07, 19:25, 25:17) 1. Calcit Volleyball 4 2:0 4:2 139:94
odbojkarica.si : ŽOK Triglav Kranj 2:1 (25:23, 22:25, 25:07) 2. odbojkarica.si 3 1:1 3.3 121:124
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball 1:2 (06:25, 25:20, 14:25) 3. ŽOK Triglav Kranj 2 0:2 2:4 100:142
       
turnir "20" sobota 25.01.2014 OŠ J.Plemlja, Bled ob 10:00
Bled ACH : Radovljica ACH 3:0 (25:06, 25:11, 25:12) 1. Bled ACH 5 2:0 5.1 135:77
Radovljica ACH : Mladi Jesenice 1:2 (10:25, 25:21, 19:25) 2. Mladi Jesenice 3 1:1 3:3 119:114
Mladi Jesenice : Bled ACH 1:2 (12:25, 11:25, 25:10) 3. Radovljica ACH 1 0.2 1:5 83:146