Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MINI ODBOJKI ZAVAROVALNICA TRIGLAV
 
 
 
turnir "1" sobota 11.01.2014 Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Frajle : Kema Puconci 3:0 (25:10, 25:04, 25:14) 1. Frajle 9 3:0 9:0 225:79
ŽOK ZM Ljutomer : Male ose 0:3 (06:25, 11:25, 21:25) 2. Kema Puconci 5 2:1 5:4 169:181
Kema Puconci : Male ose 3:0 (25:19, 25:13, 28:26) 3. Male ose 3 1:2 3:6 162:191
Frajle : ŽOK ZM Ljutomer 3:0 (25:05, 25:12, 25:05) 4. ŽOK ZM Ljutomer 1 0:3 1:8 108:213
ŽOK ZM Ljutomer : Kema Puconci 1:2 (07:25, 16:25, 25:13)  
Male ose : Frajle 0:3 (03:25, 17:25, 09:25)  
       
turnir "2" sobota 11.01.2014 Tel.pod V tribuno, LV, Maribor ob 10:00
Turbina : Nova KBM Branik II 1:2 (22:25, 04:25, 25:10) 1. Formis mini 8 3:0 8:1 219:103
Formis mini : Galeja-Branik 2:1 (19:25, 25:05, 25:23) 2. Galeja-Branik 6 2:1 6:3 199:123
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 1:2 (10:25, 25:21, 06:25) 3. Nova KBM Branik I 3 1:2 3:6 121:197
Turbina : Formis mini 0:3 (09:25, 02:25, 19:25) 4. Turbina 1 0:3 1:8 94:210
Formis mini : Nova KBM Branik II 3:0 (25:10, 25:07, 25:03)  
Galeja-Branik : Turbina 3:0 (25:13, 25:00, 25:00)  
       
turnir "3" sobota 11.01.2014 Tel.pod V tribuno, LJ, Maribor ob 10:00
Benedikt : Nova KBM Branik I 0:3 (02:25, 08:25, 01:25) 1. Nova KBM Branik I 9 3:0 9:0 225:76
Pohorje Volley : Formis mini mini 0:3 (04:25, 09:25, 04:25) 2. Formis mini mini 6 2:1 6:3 193:128
Nova KBM Branik I : Formis mini mini 3:0 (25:13, 25:09, 25:21) 3. Benedikt 3 1:2 3:6 122:171
Benedikt : Pohorje Volley 3:0 (25:07, 25:05, 25:09) 4. Pohorje Volley 0 0:3 0:9 60:225
Pohorje Volley : Nova KBM Branik I 0:3 (08:25, 04:25, 10:25)  
Formis mini mini : Benedikt 3:0 (25:07, 25:16, 25:13)  
       
turnir "4" sobota 11.01.2014 OŠ Vuzenica ob 10:00
Mežica : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:08, 25:19, 25:16) 1. Prevalje 9 3:0 9:0 225:74
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:3 (10:25, 08:25, 04:25) 2. Mežica 5 2:1 5:4 172:174
ŽOK Vuzenica : Prevalje 0:3 (13:25, 04:25, 05:25) 3. Kostmann Sl.Gradec 3 1:2 3:6 148:198
Mežica : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (25:21, 25:10, 17:25) 4. ŽOK Vuzenica 1 0:3 1:8 121:220
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:18, 25:13, 20:25)  
Prevalje : Mežica 3:0 (25:11, 25:05, 25:14)  
       
turnir "5" sobota 11.01.2014 ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
ŽOK Mislinja : Mozirje 2:1 (25:14, 24:26, 25:16) 1. Braslovče 9 3:0 9:0 225:127
SP.Savinjska NILAN : Braslovče 0:3 (23:25, 13:25, 17:25) 2. SP.Savinjska NILAN 5 2:1 5:4 197:157
Mozirje : Braslovče 0:3 (04:25, 17:25, 08:25) 3. ŽOK Mislinja 2 1:2 2:7 161:206
ŽOK Mislinja : SP.Savinjska NILAN 0:3 (15:25, 17:25, 10:25) 4. Mozirje 2 0:3 2:7 125:218
SP.Savinjska NILAN : Mozirje 2:1 (25:07, 19:25, 25:08)  
Braslovče : ŽOK Mislinja 3:0 (25:16, 25:10, 25:19)  
       
turnir "6" sobota 11.01.2014 OŠ Zreče ob 10:00
OŠ Prebold : Čebelice Zreče 1:2 (07:25, 13:25, 25:23) 1. Kajuh Šoštanj 6 3:0 6:3 199:129
Kajuh Šoštanj : Braslovče II 2:1 (25:15, 10:25, 25:04) 2. Čebelice Zreče 6 2:1 6:3 200:176
Čebelice Zreče : Braslovče II 3:0 (25:18, 25:16, 27:25) 3. Braslovče II 4 1:2 4:5 178:176
OŠ Prebold : Kajuh Šoštanj 1:2 (05:25, 25:17, 05:25) 4. OŠ Prebold 2 0:3 2:7 119:215
Kajuh Šoštanj : Čebelice Zreče 2:1 (25:12, 22:25, 25:13)  
Braslovče II : OŠ Prebold 3:0 (25:22, 25:10, 25:07)  
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 1. krog
 
turnir "7" sobota 11.01.2014 OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : Piran 2:1 (15:25, 25:13, 25:13) 1. Ankaran-Hrvatini 6 2:0 6:0 150:22
Piran : Ankaran-Hrvatini 0:3 (03:25, 06:25, 00:25) 2. Galeb grup Robotina 2 1:1 2:4 78:126
Ankaran-Hrvatini : Galeb grup Robotina 3:0 (25:03, 25:08, 25:02) 3. Piran 1 0:2 1:5 60:140
       
turnir "8" sobota 11.01.2014 OŠ Koper ob 10:00
Luka Koper II : Luka Koper 3:0 (25:05, 25:01, 25:02) 1. Neptun 9 3:0 9:0 225:75
GO Volley : Neptun 0:3 (07:25, 03:25, 18:25) 2. Luka Koper II 6 2:1 6:3 185:106
Luka Koper : Neptun 0:3 (02:25, 06:25, 04:25) 3. GO Volley 2 1:2 2:7 122:179
Luka Koper II : GO Volley 3:0 (25:10, 25:01, 25:12) 4. Luka Koper 1 0:3 1:8 49:221
GO Volley : Luka Koper 2:1 (25:01, 21:25, 25:03)  
Neptun : Luka Koper II 3:0 (25:10, 25:13, 25:12)  
       
turnir "9" sobota 11.01.2014 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana : BenQuick Logatec 1:2 (25:10, 06:25, 16:25) 1. BenQuick Logatec 7 3:0 7:2 208:92
BenQuick Logatec : ATK Grosuplje 2:1 (23:25, 25:05, 25:15) 2. Vital Ljubljana 6 2:1 6:3 185:114
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana 1:2 (25:13, 10:25, 19:25) 3. ATK Grosuplje 5 1:2 5:4 174:136
odbojkarica.si2 : ATK Grosuplje 0:2 b.b. 4. odbojkarica.si2 0 0:3 0:9 0:225
BenQuick Logatec : odbojkarica.si2 2:0 b.b.  
odbojkarica.si2 : Vital Ljubljana 0:2 b.b.  
       
turnir "10" sobota 11.01.2014 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : ŽOK Domžale 3:0 (25:10, 25:14, 25:08) 1. Calcit Volleyball 6 2:0 6:0 150:66
ŽOK Domžale : odbojkarica.si 0:3 (19:25, 10:25, 09:25) 2. odbojkarica.si 3 1:1 3:3 109:113
odbojkarica.si : Calcit Volleyball 0:3 (07:25, 12:25, 15:25) 3. ŽOK Domžale 0 0:2 0:6 70:150
       
turnir "11" sobota 11.01.2013 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka 3:0 (25:12, 25:17, 25:16) 1. ŽOK Triglav Kranj 5 2:0 5:1 137:94
ŽOK Škofja Loka : Radovljica ACH 1:2 (12:25, 12:25, 25:21) 2. Radovljica ACH 3 1:1 3:3 120:111
Radovljica ACH : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (22:25, 02:25, 25:12) 3. ŽOK Škofja Loka 1 0:2 1:5 94:146
       
turnir "12" sobota 11.01.2014 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Mladi Jesenice : Žirovnica 3:0 (25:11, 25:23, 25:15) 1. Bled ACH 6 3:0 6:3 198:114
Bled ACH : Mladi Jesenice II 2:1 (25:06, 12:25, 25:08) 2. Mladi Jesenice 6 2:1 6:3 186:171
Žirovnica : Mladi Jesenice II 1:2 (25:20, 08:25, 17:25) 3. Mladi Jesenice II 4 1:2 4:5 169:184
Mladi Jesenice : Bled ACH 0:3 (12:25, 22:25, 08:25) 4. Žirovnica 2 0:3 2:7 135:219
Bled ACH : Žirovnica 2:1 (25:02, 24:26, 25:08)  
Mladi Jesenice II : Mladi Jesenice 1:2 (25:21, 11:25, 24:26)