Odbojka
 
 
 
 
 
Mlajše deklice - MALA ODBOJKA - 2. krog - REPASAŽI
 
turnir "32" sobota 18.01.2014

OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Mozirje 2:0 (25:09, 25:11)  
Čebelice Zreče : Turbina 2:0 (25:15, 25:08)  
ŽOK ZM Ljutomer : Čebelice Zreče 0:2 (15:25, 06:25) Čebelice Zreče = prvi na turnirju
Mozirje : Turbina 0:2 (16:25, 18:25)  
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 2:1 (25:18, 23:25, 25:11) ŽOK ZM Ljutomer = drugi na turnirju
       
turnir "33" sobota 18.01.2014

OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
Formis II : KLS Ljubno 2:1 (19:25, 25:20, 25:22)  
Celje : Kema Puconci 0:2 (10:25, 06:25)  
Formis II : Kema Puconci 2:0 (25:15, 25:12) Formis II = prvi na turnirju
KLS Ljubno : Celje 2:0 (25:01, 25:04)  
Kema Puconci : KLS Ljubno 0:2 (13:25, 17:25) KLS Ljubno = drugi na turnirju
       
turnir "34" sobota 18.01.2014

OŠ Vuzenica ob 09:30
Galeja-Branik : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:18, 25:10)  
Mežica : Prebold II 1:2 (15:25, 25:11, 21:25)  
Galeja-Branik : Prebold II 2:1 (25:06, 11:25, 25:19) Galeja-Branik = prvi na turnirju
ŽOK Vuzenica : Mežica 0:2 (21:25, 01:25)  
Prebold II : Mežica 0:2 (21:25, 12:25) Mežica = drugi na turnirju
       
turnir "35" sobota 18.01.2014

OŠ Črna ob 10:00
Nova KBM Branik II : Črna 1:2 (13:25, 25:17, 16:25)  
Kostamnn Sl.Gradec : Mlade ose 2:1 (25:04, 19:25, 25:17)  
Črna : Kostamnn Sl.Gradec 1:2 (16:25, 25:04, 10:25) Kostamnn Sl.Gradec = prvi na turnirju
Nova KBM Branik II : Mlade ose 2:0 (25:21, 27:25)  
Črna : Nova KBM Branik II 2:1 (25:16, 13:25, 25:13) Črna = drugi na turnirju
       
turnir "36" sobota 18.01.2014

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Žirovnica : Mladi Jesenice 1:2 (11:25, 25:09, 21:25)  
POK Krško : Calcit Volleyball II 0:2 (19:25, 09:25)  
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball II 1:2 (11:25, 25:22, 12:25) Calcit Volleyball II = prvi na turnirju
Žirovnica : POK Krško 1:2 (25:16, 22:25, 21:25)  
Mladi Jesenice : POK Krško 1:2 (25:09, 20:25, 14:25) POK Krško = drugi na turnirju
       
turnir "37" sobota 11.01.2014

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 10:00
Kostak-Elmont : ŽOK Triglav Kranj II 0:2 (20:25, 17:25)  
odbojkarica.si : ATK Grosuplje II 2:0 (25:09, 25:12)  
ŽOK Triglav Kranj II : odbojkarica.si 2:1 (16:25, 25:01, 25:18) ŽOK Triglav Kranj II = prvi na turnirju
Kostak-Elmont : ATK Grosuplje II 2:0 (25:18, 25:12)  
odbojkarica.si : Kostak-Elmont 2:0 (25:23, 25:12) odbojkarica.si = drugi na turnirju
       
turnir "38" sobota 18.01.2014

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Škofja Loka I : Luka Koper II 2:0 (25:09, 25:13)  
Galeb grup Robotina : ŽOK Domžale 1:2 (12:25, 25:23, 18:25)  
Škofja Loka I : ŽOK Domžale 2:1 (15:25, 25:16, 25:23) Škofja Loka I = prvi na turnirju
Luka Koper II : Galeb grup Robotina 0:2 (12:25, 17:25)  
ŽOK Domžale : Galeb grup Robotina 2:0 (25:18, 25:10) ŽOK Domžale = drugi na turnirju
       
turnir "39" sobota 18.01.2014

ŠD Kanal ob 10:00
Novo mesto : Neptun 0:2 (06:25, 11:25)  
GO Volley II : odbojakrica.si 2 2:0 (25:03, 25:05)  
Neptun : GO Volley II 0:2 (11:25, 17:25) GO Volley II = prvi na turnirju
Novo mesto : odbojakrica.si 2 2:0 (25:09, 25:21)  
Neptun : Novo mesto 2:0 (25:11, 25:19) Neptun = drugi na turnirju