Odbojka
 
 
 
 
 
Mlajše deklice - MALA ODBOJKA - 1. krog - REPASAŽI
 
turnir "25" sobota 14.12.2013 OŠ J.Glazarja, Ruše
Turbina : Benedikt 2:0 (25:11, 25:10) 1. ŽOK ZM Ljutomer        
Benedikt : ŽOK ZM Ljutomer 0:2 (17:25, 07:25) 2. Turbina        
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 2:0 (25:13, 25:22) 3. Benedikt        
       
turnir "26" sobota 14.12.2013 ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Hitri polž 2:0 (25:11, 25:08)  
ŽOK Vuzenica : Prevalje II 0:2 (17:25, 01:25)  
Mežica : Prevalje II 2:1 (26:24, 19:25, 25:17) Mežica = prvi na turnirju
Hitri polž : ŽOK Vuzenica 1:2 (19:25, 25:12, 21:25)  
Prevalje II : ŽOK Vuzenica 1:2 (22:25, 25:08, 21:25) ŽOK Vuzenica = drugi na turnirju
       
turnir "27" sobota 14.12.2013 Dvojezična OŠ, Lendava ob 10:00
Mlade ose : Nova KBM Branik II 1:2 (09:25, 25:15, 20:25) 1. Nova KBM Branik II        
Nova KBM Branik II : Prebold I 2:1 (18:25, 25:00, 25:00) 2. Mlade ose        
Prebold I : Mlade ose 1:2 (25:11, 00:25, 00:25) 3. Prebold I        
       
turnir "28" sobota 14.12.2013 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball II : odbojkarica.si 1 2:0 (25:05, 25:18) 1. Žirovnica        
odbojkarica.si 1 : Žirovnica 0:2 (07:25, 19:25) 2. Calcit Volleyball II        
Žirovnica : Calcit Volleyball II 2:0 (25:22, 25:22) 3. odbojkarica.si 1        
       
turnir "29" sobota 14.12.2013 OŠ J.Dalmatina, Krško ob 10:00
Kostak Elmont : ATK Grosuplje II 2:0 (25:18, 25:21) 1. Kostak Elmont        
ATK Grosuplje II : Radovljica ACH 2:1 (22:25, 25:20, 25:11) 2. ATK Grosuplje II        
Radovljica ACH : Kostak Elmont 0:2 (13:25, 13:25) 3. Radovljica ACH        
       
turnir "30" sobota 14.12.2013 OŠ Livade, Izola ob 13:00
Galeb grup Robotina : GO Volley 2:1 (25:19, 18:25, 28:26) 1. Galeb grup Robotina        
GO Volley : Luka Koper II 1:2 (21:25, 25:11, 20:25) 2. Luka Koper II        
Luka KOper II : Galeb grup Robotina 1:2 (23:25, 25:18, 16:25) 3. GO Volley        
       
turnir "31" sobota 14.12.2013

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Škofja Loka II : Krim 2:0 (25:20, 25:00)  
Novo mesto : odbojkarica.si 2 2:0 (25:05, 25:18)  
Škofja Loka II : Novo mesto 0:2 (20:25, 13:25) Novo mesto = prvi na turnirju
Krim : odbojkarica.si 2 1:2 (25:07, 00:25, 00:25)  
Škofja Loka II : odbojkarica.si 2 1:2 (25:14, 23:25, 15:25) odbojkarica.si 2 = drugi na turnirju