Odbojka
 
 
 
 
 
Mlajše deklice - MALA ODBOJKA - 2. krog - redni del
 
turnir "17" sobota 14.12.2013 Tel pod V tribuno, LV, MB  ob 10:00
Formis I : Kema Puconci 2:0 (25:02, 25:04)  
Nova KBM Branik I : Formis II 2;0 (25:13, 25:14)  
Formis I : Nova KBM Branik I 2:0 (25:16, 25:22) Formis I = prvi na turnirju
Kema Puconci : Formis II 0:2 (24:26, 05:25)  
Nova KBM Branik I : Formis II 2:0 (25:13, 25:12) Nova KBM Branik I = drugi na turnirju
       
turnir "18" sobota 14.12.2013 ŠD Zreče ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Spodnja Savinjska 2:0 (25:18, 25:19)  
Čebelice Zreče : Mozirje 2:0 (25:11, 25:09)  
Kajuh Šoštanj : Čebelice Zreče 2:0 (25:17, 25:18) Kajuh Šoštanj = prvi na turnirju
Spodnja Savinjska : Mozirje 2:0 (25:06, 25:15)  
Čebelice Zreče : Spodnja Savinjska 1:2 (16:25, 26:24, 20:25) Spodnja Savinjska = drugi na turnirju
       
turnir "19" sobota 14.12.2013 OŠ Črna  ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Črna 2:1 (25:10, 23:25, 25:19)  
Prevalje : ŽOK Mislinja 2:0 (25:20, 25:14)  
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:2 (22:25, 05:25) Prevalje = prvi na turnirju
Črna : OK Mislinja 0:2 (13:25, 14:25)  
Kostmann Sl.Gradec : OK Mislinja 0:2 (17:25, 18:25) OK Mislinja = drugi na turnirju
       
turnir "20" sobota 14.12.2013   OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : Galeja-Branik 2:0 (25:19, 25:12)  
M.Sobota : Prebold II 2:1 (25:11, 16:25, 25:10)  
Braslovče : M.Sobota 1:2 (21:25, 25:17, 14:25) M.Sobota = prvi na turnirju
Galeja-Branik : Prebold II 2:1 (25:03, 11:25, 25:19)  
Braslovče : Galeja-Branik 2:0 (25:19, 25:15) Braslovče = drugi na turnirju
       
turnir "21" sobota 14.12.2013 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
Calcit Volleyball I : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:13, 25:12)  
ŽOK Triglav Kranj I : odbojkarica.si 2:0 (25:13, 25:23)  
Calcit Volleyball I : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (22:25, 25:16, 26:28) ŽOK Triglav Kranj I = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : odbojkarica.si 1:2 (07:25, 25:15, 23:25)  
Calcit Volleyball I : odbojkarica.si 2:0 (25:19, 25:21) Calcit Volleyball I = drugi na turnirju
       
turnir "22" sobota 14.12.2013 OŠ J.Dalmatina, Krško ob 10:00
Bled ACH : POK Krško 2:0 (25:19, 25:07)  
ATK Grosuplje I : Mladi Jesenice 2:0 (25:14, 25:17)  
Bled ACH : ATK Grosuplje I 2:0 (25:21, 25:15) Bled ACH = prvi na turnirju
POK Krško : ladi Jesenice 2:1 (25:22, 07:25, 25:18)  
ATK Grosuplje I : POK Krško 2:1 (25:07, 13:25, 25:16) ATK Grosuplje I = drugi na turnirju
       
turnir "23" sobota 14.12.2013 OŠ Koper  ob 10:00
Ankaran : Neptun 2:0 (25:19, 25:06)  
GO Volley II : Luka Koper 1:2 (25:18, 19:25, 23:25)  
Ankaran : Luka Koper 2:0 (25:10, 25:11) Ankaran = prvi na turnirju
Neptun : GO Volley II 0:2 (21:25, 17:25)  
Luka Koper : GO Volley II 2:0 (25:14, 25:22) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "24" sobota 14.12.2013 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana : Škofja Loka I 1:2 (25:09, 09:25, 23:25)  
odbojkarica.si 3 : ŽOK Domžale 2:1 (25:21, 23:25, 25:15)  
Vital Ljubljana : odbojkarica.si 3 1:2 (16:25, 25:07, 19:25) odbojkarica.si 3 = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana  0:2 (15:25, 15:25)  
Vital Ljubljana : Škofja Loka I 2:1 (25:10, 14:25, 25:17) Vital Ljubljana = drugi na turnirju