Odbojka
 
 
 
 
 
Mlajše deklice - MALA ODBOJKA - 1. krog - redni del
 
turnir "1" sobota 30.11.2013 VŠD Hoče ob 10:00
Formis I : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:04, 25:02)  
Turbina : Formis II 0:2 (08:25, 06:25)  
Formis I : Formis II 2:0 (25:08, 25:13) Formis I = prvi na turnirju
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 2:0 (25:11, 25:23)  
Formis II : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (21:25, 25:21, 25:16) Formis II = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 30.11.2013 ŠD Benedikt ob 10:00
Benedikt : Kema Puconci 0:2 (23:25, 23:25) 1. Nova KBM Branik I 4 2:0 4:0 100:29
Kema Puconci : Nova KBM Branik I 0:2 (16:25, 06:25) 2. Kema Puconci 2 1:1 2:2 72:96
Nova KBM Branik I : Benedikt 2:0 (25:01, 25:06) 3. Benedikt 0 0:2 0:4 53:100
       
turnir "3" sobota 30.11.2013 OŠ F.Kranjca, Celje ob 10:00
Celje : Mozirje 0:2 (11:25, 03:25) 1. Kajuh Šoštanj 4 2:0 4:0 100:27
Mozirje : Kajuh Šoštanj 0:2 (06:25, 14:25) 2. Mozirje 2 1:1 2:2 70:64
Kajuh Šoštanj : Celje 2:0 (25:06, 25:01) 3. Celje 0 0:2 0:4 21:100
       
turnir "4" sobota 30.11.2013 OŠ Zreče ob 10:00
Čebelice Zreče : KLS Ljubno 2:0 (25:13, 25:03) 1. Čebelice Zreče 4 2:0 4:1 124:81
KLS Ljubno : Spodnja Savinjska 0:2 (17:25, 08:25) 2. Spodnja Savinjska 3 1:1 3:2 115:99
Spodnja Savinjska : Čebelice Zreče 1:2 (25:23, 24:26, 16:25) 3. KLS Ljubno 0 0:2 0:4 41:100
       
turnir "5" sobota 30.11.2013 OŠ Črna ob 10:00
Črna : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:15, 25:02)  
Prevalje : Hitri polž 2:0 (25:09, 25:00)  
Črna : Prevalje 0:2 (08:25, 16:25) Prevalje = prvi na turnirju
ŽOK Vuzenica : Hitri polž 2:1 (21:25, 25:16, 25:22)  
Črna : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:18, 25:05) Črna = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 30.11.2013 Gimnazija Sl.Gradec ob 11:00
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje II 2:0 (25:05, 25:22)  
ŽOK Mislinja : Mežica 2:1 (25:16, 27:29, 25:10)  
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 2:0 (25:21, 25:14) Kostmann Sl.Gradec = prvi na turnirju
Prevalje II : Mežica 0:2 (14:25, 19:25)  
ŽOK Mislinja : Mežica 2:1 (26:24, 23:25, 25:21) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 30.11.2013 OŠ Prebold ob 10:00
Prebold I : Prebold II 1:2 (25:13, 09:25, 09:25) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:49
Prebold II : Braslovče 0:2 (10:25, 07:25) 2. Prebold II 2 1:1 2:3 80:93
Braslovče : Prebold I 2:0 (25:12, 25:20) 3. Prebold I 1 0:2 1:4 75:113
       
turnir "8" sobota 30.11.2013 Tel pod V trib., LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 1:2 (18:25, 25:21, 11:25)  
M.Sobota : Mlade ose 2:0 (25:04, 25:03)  
Galeja-Branik : M.Sobota 0:2 (10:25, 15:25) M.Sobota = prvi na turnirju
Nova KBM Branik II : Mlade ose 2:0 (25:12, 25:19)  
Galeja-Branik : Nova KBM Branik II 2:0 (25:17, 25:14) Galeja-Branik = drugi na turnirju
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mlajše deklice - MALA ODBOJKA - 1. krog - redni del
 
turnir "9" sobota 30.11.2013 OŠ Vodmat, Ljubljana ob 10:00
odbojkarica.si : odbojkarica.si 1 2:0 (25:14, 25:16)  
Calcit Volleyball I : Calcit Volleyball II 2:0 (25:09, 25:11)  
odbojkarica.si : Calcit Volleyball I 0:2 (14:25, 23:25) Calcit Volleyball I = prvi na turnirju
odbojkarica.si 1 : Calcit Volleyball II 0:2 (15:25, 12:25)  
odbojkarica.si : Calcit Volleyball II 2:0 (27:25, 25:18) odbojkarica.si = drugi na turnirju
       
turnir "10" sobota 30.11.2013

ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (19:25, 20:25) 1. ŽOK Triglav Kranj I 4 2:0 4:1 121:90
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:18, 21:25, 25:08) 2. ŽOK Triglav Kranj II 3 1:1 3:3 113:132
ŽOK Triglav Kranj II : Žirovnica 2:1 (12:25, 25:16, 25:20) 3. Žirovnica 1 0:2 0:2 100:112
       
turnir "11" sobota 30.11.2013

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 10:00
Kostak-Elmont : POK Krško 2:1 (24:26, 25:09, 25:22)  
ATK Grosuplje I : ATK Grosuplje II 2:0 (25:08, 25:00)  
Kostak-Elmont : ATK Grosuplje I 0:2 (21:25, 12:25) ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
POK Krško : ATK Grosuplje II 2:0 (25:14, 25:00)  
Kostak-Elmont : POK Krško 1:2 (25:03, 14:25, 22:25) POK Krško = drugi na turnirju
       
turnir "12" sobota 30.11.2013

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Radovljica ACH 2:0 (25:05, 25:16) 1. Bled ACH        
Radovljica ACH : Bled ACH 0:2 (11:25, 13:25) 2. Mladi Jesenice        
Bled ACH : Mladi Jesenice 2:0 (25:11, 25:19) 3. Radovljica ACH        
       
turnir "13" sobota 30.11.2013

OŠ Koper ob 12:00
Luka Koper : Luka Koper II 2:0 (25:06, 25:16)  
Ankaran : Galeb grup Robotina 2:0 (25:04, 25:08)  
Luka Koper : Ankaran 0:2 (06:25, 16:25) Ankaran = prvi na turnirju
Luka Koper II : Galeb grup Robotina 2:1 (09:25, 25:04, 25:23)  
Luka Koper : Luka Koper II 2:0 (25:09, 25:09) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "14" sobota 30.11.2013

ŠD Kanal ob 10:00
Neptun : GO Volley 2:0 (25:16, 25:08) 1. GO Volley II        
GO Volley : GO Volley II 0:2 (03:25, 04:25) 2. Neptun        
GO Volley II : Neptun 2:1 (25:13, 18:25, 25:14) 3. GO Volley        
       
turnir "15" sobota 30.11.2013

OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana 0:2 (20:25, 22:25)  
Novo mesto : Krim 2:0 b.b.  
Vital Ljubljana : Novo mesto 2:0 (25:14, 25:17) Vital Ljubljana = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : Krim 2:0 b.b.  
Novo mesto : ŽOK Domžale 0:2 (08:25, 11:25) ŽOK Domžale = drugi na turnirju
       
turnir "16" sobota 30.11.2013

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Škofja Loka I : Škofja Loka II 2:0 (25:09, 25:05)  
odbojkarica.si 2 : odbojkarica.si 3 0:2 (05:25, 12:25)  
Škofja Loka I : odbojkarica.si 3 1:2 (10:25, 25:04, 21:25) odbojkarica.si 3 = prvi na turnirju
Škofja Loka II : odbojkarica.si 2 2:1 (27:25, 08:25, 25:23)  
Škofja Loka I : Škofja Loka II 2:0 (25:08, 25:13) Škofja Loka I = drugi na turnirju