Odbojka
 
 
 
 
 
Mlajši dečki - MALA ODBOJKA - 1. krog - redni del
 
turnir "1" sobota 14.12.2013 OŠ B.Ilicha, Maribor  ob 10:00
Lunos Maribor I : Galeja 2:0 (25:07, 25:02)  
Šoštanj Topolšica : Turbina 0:2 b.b.  
Lunos Maribor I : Turbina 2:0 (25:06, 25:00) Lunos Maribor I = prvi na turnirju
Galeja : Šoštanj Topolšica 2:0 b.b.  
Turbina : Galeja 0:2 (04:25, 00:25) Galeja = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 14.12.2013 OŠ Vuzenica ob 10:00
Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 2:0 (28:26, 25:18)  
Braslovče I : TAB Mežica 2:0 (25:05, 25:10)  
Vuzenica : Braslovče I 0:2 (11:25, 01:25) Braslovče I = prvi na turnirju
Fužinar Metal Ravne : TAB Mežica 2:1 (25:13, 05:25, 25:14)  
Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 2:1 (25:09, 01:25, 25:17) Vuzenica = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 14.12.2013 VŠD Hoče ob 10:00
Hoče : Lunos Maribor II 0:2 (10:25, 19:25)  
Murexin : Panvita Pomgrad 1:2 (13:25, 26:24, 15:25)  
Lunos Maribor II : Panvita Pomgrad 1:2 (25:18, 05:25, 23:25) Panvita Pomgrad = prvi na turnirju
Hoče : Murexin 2:0 (25:09, 25:01)  
Lunos Maribor II : Hoče 1:2 (25:12, 24:26, 14:25) Hoče = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 14.12.2013 OŠ Fram ob 10:00
GOKOP Fram : Braslovče II 2:0 (25:19, 25:11)  
SIP Šempeter : Mislinja 2:0 (25:11, 25:11)  
GOKOP Fram : SIP Šempeter 0:2 (21:25, 18:25) SIP Šempeter = prvi na turnirju
Braslovče II : Mislinja 2:1 (12:25, 25:10, 25:16)  
GOKOP Fram : Braslovče II 2:0 (25:13, 25:22) GOKOP Fram = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 14.12.2013 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : GO Volley 2:0 (25:08, 25:05) 1. ŠD Brezovica        
GO Volley : ŠD Brezovica 0:2 (03:25, 09:25) 2. Salonit Anhovo        
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo 2:1 (25:15, 14:25, 25:15) 3. GO Volley        
       
turnir "6" sobota 14.12.2013 OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Krka 2:1 (17:25, 25:07, 25:15)  
ACH Zmajčki I : ACH Zmajčki II 2:0 (25:23, 25:00)  
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki I  2:1 (25:15, 21:25, 25:21) KEKOOprema Žužemberk = prvi na turnirju
Krka : ACH Zmajčki II 2:0 (25:19, 25:00)  
ACH Zmajčki I : Krka 2:0 (25:14, 25:06) ACH Zmajčki I = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 14.12.2013 ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
MOK Kočevje : Calcit Volleyball 0:2 (04:25, 02:25)  
Žirovnica : BenQuick Volley I 2:0 (25:10, 25:20)  
Calcit Volleyball : Žirovnica 2:1 (25:11, 19:25, 25:19) Calcit Volleyball = prvi na turnirju
MOK Kočevje : BenQuick Volley I 0:2 (05:25, 08:25)  
Žirovnica : BenQuick Volley I 2:0 (25:20, 25:07) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 14.12.2013 OŠ J.Aljaža, Kranj ob 10:00
Astec Triglav : BenQuick Volley 0:2 (21:25, 18:25)  
Kostanjevica na Krki : SEP TEM Mokronog 2:0 (25:06; 25:20)  
BenQuick Volley : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:18, 25:13) BenQuick Volley = prvi na turnirju
Astec Triglav : SEP TEM Mokronog 2:1 (25:06, 14:25, 25:08)  
Kostanjevica na Krki : Astec Triglav 0:2 (19:25, 14:25) Astec Triglav = drugi na turnirju