Odbojka
 
 
 
 
 
KADETINJE - turnirji za mesta
 
za 5. mesto nedelja 18.05.2014   OŠ Sostro, Ljubljana ob 10:30
VOLLEYBALLjubljana2 : Formis 1:2 (25:19, 22:25, 13.15)  
GO Volley : Nova KBM Branik I 2:1 (21:25, 25:19, 15:07) 5. mesto : GO Volley
Formis : GO Volley 0:2 (23:25, 16:25) 6. mesto : Nova KBM Branik I
VOLLEYBALLjubljana2 : Nova KBM Branik I 1:2 (21:25, 25:14, 09:15) 7. mesto : Formis
Formis : Nova KBM Branik I 1:2 (14:25, 25:23, 06:15) 8. mesto : VOLLEYBALLjubljana2
       
za 9. mesto nedelja 06.04.2014

OŠ I., Murska Sobota ob 10:00
M.Sobota : ŽOK Mislinja 0:2 (11:25, 08:25)  
Ankaran : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (22:25, 25:23, 10:15)   9. mesto : ŽOK Mislinja
ŽOK Mislinja : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (19:25, 25:22, 16:14) 10. mesto : Ankaran
M.Sobota : Ankaran 0:2 (20:25, 19.25) 11. mesto : ŽOK Triglav Kranj I
ŽOK Triglav Kranj I : Ankaran 0:2 (18:25, 14:25) 12. mesto : M.Sobota
       
za 13. mesto nedelja 06.04.2014 OŠ Koper ob 10:00
Calcit Volleyball : Luka Koper 2:0 (25:22, 25:20)  
ŽOK ZM Ljutomer : Kajuh Šoštanj 0:2 (14:25, 13:25) 13. mesto : Kajuh Šoštanj
Calcit Volleyball : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:19, 15:25, 08:15) 14. mesto : Calcit Volleyball
Luka Koper : ŽOK ZM Ljutomer 0:2 (25:27, 21:25) 15. mesto : ŽOK ZM Ljutomer
Calcit Volleyball : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:21, 25:07) 16. mesto : Luka Koper
       
za 17. mesto nedelja 06.04.2014

ŠD Lucija, Portorož ob 10:00
Piran : ATK Grosuplje 0:2 (16:25, 23:25)  
Turbina : Mežica 1:2 (22:25, 27:25, 14:16) 17. mesto : Mežica
ATK Grosuplje : Mežica 1:2 (20:25, 25:22, 12:25) 18. mesto : Piran
Piran : Turbina 2:0 (25:23, 25:14) 19. mesto : ATK Grosuplje
ATK Grosuplje : Piran 0:2 (20:25, 18:25) 20. mesto : Turbina
       
za 21. mesto nedelja 06.04.2014

ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Spodnja Savinjska : ZOJA Lenart 2:0 (25:07, 25:03)  
ŽOK Novo mesto : VOLLEYBALLjubljana 1 1:2 (25:23, 16:25, 08:25) 21: mesto : VOLLEYBALLjubljana 1
Spodnja Savinjska : VOLLEYBALLjubljana 1 0:2 (21:25, 19:25) 22. mesto : Spodnja Savinjska
ZOJA Lenart : ŽOK Novo mesto 0:2 (17:;25, 09:25) 23. mesto : ŽOK Novo mesto
Spodnja Savinjska : ŽOK Novo mesto 2:0 (26:24, 29:27) 24. mesto : ZOJA Lenart