Odbojka
 
 
 
 
 
KADETINJE - ´A´ liga - vzhod 1
 
1. krog - nedelja, 05.01.2014 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
M.Sobota : ZOJA Lenart 2:0 (25:09, 25:19)
ZOJA Lenart : ŽOK ZM Ljutomer 1:2 (25:19, 20:25, 08:15)
ŽOK ZM Ljutomer : Turbina 2:0 (25:20, 25:13)
Turbina : M.Sobota 0:2 (21:25, 09:25)
2. krog - nedelja, 12.01.2014 - ŠD Lenart - 10:00
ZOJA Lenart : Formis 1:2 (25:21, 15:25, 07:15)
Formis : Turbina 2:1 (25:15, 22:25, 15:09)
Turbina : ZOJA Lenart 2:0 (25:21, 25:11)
2. krog - nedelja, 12.01.2014 - Draš center, Maribor - 10:00
Nova KBM Branik I : M.Sobota 2:1 (22:25, 25:14, 15:08)
M.Sobota : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (26:24, 21:25, 15:05)
ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik I 0:2 (14:25, 19:25)
3. krog - nedelja, 26.01.2014 - OŠ I.Cankar, Ljutomer - 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : M.Sobota 1:2 (21:25, 25:21, 10:15)
M.Sobota : Formis 0:2 (14:25, 22:25)
Formis : ŽOK ZM Ljutomer 2:1 (28:26, 18:25, 16:14)
3. krog - nedelja, 26.01.2014 - OŠ J.Glazer, Ruše - 10:00
Turbina : Nova KBM Branik I 0:2 (09:25, 10:25)
Nova KBM Branik I : ZOJA Lenart 2:0 (25:06, 25:22)
ZOJA Lenart : Turbina 0:2 (22:25, 14:25)
4. krog - nedelja, 09.02.2014 - Draš center, Maribor - 11:00 - dve igrišči
Nova KBM Branik I : Formis 2:0 (25:23, 25:23)
ŽOK ZM Ljutomer : ZOJA Lenart 2:0 (25:15, 25:15)
ZOJA Lenart : Nova KBM Branik I 0:2 (07:25, 15:25)
Formis : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:19, 25:18)
5. krog - nedelja, 09.03.2014 - VŠD Hoče - 10:00 - dve igrišči
Formis : Nova KBM Branik I 1:2 (10:25, 25:19, 06:15)
M.Sobota : Turbina 2:1 (25:12, 22:25, 15:11)
Turbina : Formis 0:2 (11:25, 21:25)
Nova KBM Branik I : M.Sobota 1:2 (21:25, 26:24, 13:15)
6. krog - nedelja, 23.03.2014 - ŠD Lenart - 10:00
ZOJA Lenart : M.Sobota 0:2 (14:25, 15:25)
M.Sobota : Formis 0:2 (18:25, 18:25)
Formis : ZOJA Lenart 2:0 (25:16, 25:15)
6. krog - nedelja, 23.03.2014 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : Nova KBM Branik I 0:2 (13:25, 13:25)
Nova KBM Branik I : Turbina 2:0 (25:10, 25:19)
Turbina : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:19, 26:24)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Nova KBM Branik I 18 9 1 19 4 4,750 531 355 1,496
2 Formis 16 8 2 17 7 2,429 522 442 1,181
3 M.Sobota 14 7 3 15 10 1,500 518 467 1,109
4 ŽOK ZM Ljutomer 6 3 7 9 15 0,600 473 502 0,942
5 Turbina 6 3 7 8 14 0,571 391 485 0,806
6 ZOJA Lenart 0 0 10 2 20 0,100 336 520 0,646