Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - starejši dečki - VZHOD
 
1. krog - nedelja, 19.01.2014 - ŠD Mežica - 10:00 - dve igrišči
TAB Mežica : GOKOP Fram 1:2 (25:20, 16:25, 13:15)
SIP Šempeter : Hoče 1:2 (16:25, 28:26, 07:15)
Hoče : TAB Mežica 2:0 (25:21, 25:14)
GOKOP Fram : SIP Šempeter 2:0 (25:22, 29:27)
2. krog - nedelja, 02.02.2014 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : Lunos Maribor I 0:2 (23:25, 14:25)
Lunos Maribor I : TAB Mežica 2:0 (25:15, 25:10)
TAB Mežica : SIP Šempeter 1:2 (12:25, 25:22, 09:15)
2. krog - nedelja, 02.02.2014 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : GOKOP Fram 2:0 (25:19, 25:10)
GOKOP Fram : Lunos Maribor II 2:1 (25:18, 19:25, 15:12)
Lunos Maribor II : Hoče 1:2 (14:25, 25:23, 12:15)
3. krog - nedelja, 16.02.2014 - ŠD Mežica - 10:00 - dve igrišči
TAB Mežica : Hoče 0:2 (19:25, 21:25)
Lunos Maribor II : Lunos Maribor I 0:2 (18:25, 17:25)
Lunos Maribor I : TAB Mežica 2:0 (25:12, 25:21)
Hoče : Lunos Maribor II 2:1 (25:23, 22:25, 15:10)
4. krog - nedelja, 16.03.2014 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : Lunos Maribor I 1:2 (25:22, 18:25, 12:15)
Lunos Maribor I : GOKOP Fram 2:1 (25:18, 22:25, 15:13)
GOKOP Fram : Hoče 0:2 (15:25, 15:25)
4. krog - nedelja, 16.03.2014 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Lunos Maribor II : SIP Šempeter 2:0 (25:18, 25:15)
SIP Šempeter : TAB Mežica 2:0 (25:21, 25:17)
TAB Mežica : Lunos Maribor II 0:2 (11:25, 14:25)
5. krog - nedelja, 30.03.2014 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Lunos Maribor I : Lunos Maribor II 1:2 (25:14, 19:25, 09:15)
Lunos Maribor II : SIP Šempeter 0:2 (22:25, 18:25)
SIP Šempeter : GOKOP Fram 2:0 (25:17, 25:21)
GOKOP Fram : Lunos Maribor I 2:1 (19:25, 27:25, 15:11)
6. krog - nedelja, 13.04.2014 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Lunos Maribor I : Hoče 2:1 (23:25, 25:20, 15:10)
Hoče : SIP Šempeter 2:0 (25:12, 26:24)
SIP Šempeter : Lunos Maribor I 0:2 (17:25, 21:25)
6. krog - nedelja, 13.04.2014 - OŠ Fram - 10:00
GOKOP Fram : Lunos Maribor II 2:1 (25:23, 16:25, 15:13)
Lunos Maribor II : TAB Mežica 2:0 (25:08, 25:13)
TAB Mežica : GOKOP Fram 0:2 (09:25, 19:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Lunos Maribor I 16 8 2 18 7 2,571 551 449 1,227
2 Hoče 16 8 2 18 7 2,571 552 455 1,213
3 GOKOP Fram 12 6 4 13 12 1,083 493 520 0,948
4 Lunos Maribor II 8 4 6 12 13 0,923 504 472 1,068
5 SIP Šempeter 8 4 6 9 13 0,692 456 483 0,944
6 TAB Mežica 0 0 10 2 20 0,100 345 522 0,661