Odbojka
 
 
 
 
 
STAREJŠE DEKLICE - turnirji za mesta
 
za 5. mesto nedelja 25.05.2014 dve igrišči ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : Ankaran 9:2 (21:25, 09:25)  
Braslovče : Nova KBM Branik I 2:0 (25:12, 25:17) 5. Ankaran
Ankaran : Braslovče 2.1 (25:21, 27:29, 15:04) 6. Prevalje
Prevalje : Nova KBM Branik I 2:1 (22.25, 25:15, 15:01) 7. Braslovče
Braslovče : Prevalje 0:2 (09:25, 09:25) 8. Nova KBM Branik I
       
za 9. mesto nedelja 11.05.2014

dve igrišči

ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Mislinja 0:2 (19:25, 18:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : Calcit Volleyball 2.1 (20:25, 25:22, 15:13)  9. ŽOK Mislinja
ŽOK Mislinja : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:23, 13:25, 15:13) 10. Calcit Volleyball
ŽOK ZM Ljutomer : Calcit Volleyball 0:2 (24:26, 21.25) 11. ŽOK Triglav Kranj I
ŽOK Triglav Kranj I : Calcit Volleyball 1:2 (13:25, 25:21, 13:15) 12. ŽOK ZM Ljutomer
       
za 13. mesto nedelja 11.05.2014   OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : ATK Grosuplje 2:0 (26:24, 28:26)  
M.Sobota : Kajuh Šoštanj 0:2 (15:25, 18:25) 13. Kajuh Šoštanj
Mladi Jesenice : Kajuh Šoštanj 1:2 (27:25, 22:25, 04:15) 14. Mladi Jesenice
ATK Grosuplje : M.Sobota 2:1 (27:25, 23:25, 15:12) 15. ATK Grosuplje
Mladi Jesenice : ATK Grosuplje 2:0 (25:20, 25:15) 16. M.Sobota
       
za 17. mesto nedelja 11.05.2014

dve igrišči

Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Kostmann S.Gradec A 0:2 (14.25, 12:25)  
ŽOK Šentvid I : Galeb grup Robotina 1:2 (20.25, 25:21, 14:16) 17. Kostmann S.Gradec A
Kostmann S.Gradec A : Galeb grup Robotina 2:0 (26:24, 25:17) 18. Galeb grup Robotina
ŽOK Vuzenica : ŽOK Šentvid I 0:2 (14:25, 12:25) 19. ŽOK Šentvid I
Galeb grup Robotina : ŽOK Šentvid I 2:0 (25:17, 27:25) 20. ŽOK Vuzenica
       
za 21. mesto nedelja 11.05.2014

dve igrišči

ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : Benedikt 2:0 (25:08, 25:12)  
Benedikt : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (11:25, 17:25) 21. Mozirje
ŽOK Škofja Loka I : Mozirje 0:2 (11:25, 20.25) 22. ŽOK Škofja Loka I
      23. Benedikt
KEKOOprema Žužemberk nepopolna ekipa   24. KEKOOprema Žužemberk