Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - starejše deklice - ZAHOD 2
 
1. krog - nedelja, 19.01.2014 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
ŽOK Šentvid I : Calcit Volleyball I 0:2 (24:26, 17:25)
Calcit Volleyball I : Vital Ljubljana I 0:2 (21:25, 22:25)
Vital Ljubljana I : Ankaran 0:2 (21:25, 25:27)
Ankaran : ŽOK Šentvid I 2:0 (25:18, 25:17)
2. krog - nedelja, 16.02.2014 - OŠ Žužemberk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball I 0:2 (18:25, 11:25)
Calcit Volleyball I : Ankaran 2:1 (25:09, 15:25, 15:10)
Ankaran : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:10, 25:15)
2. krog - petek, 14.02.2014 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 18:15
Vital Ljubljana I : ŽOK Šentvid I 2:0 (25:11, 25:12)
ŽOK Šentvid I : ATK Grosuplje 0:2 (16:25, 13:25)
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana I 0:2 (22:25, 16:25)
3. krog - nedelja, 02.03.2014 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana I 0:2 (17:25, 22:25)
Vital Ljubljana I : Ankaran 2:0 (25:18, 25:07)
Ankaran : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:17, 25:04)
KEKOOprema Žužemberk : ATK Grosuplje 0:2 (03:25, 15:25)
4. krog - nedelja, 16.03.2014 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana I : Calcit Volleyball I 2:0 (25:19, 25:22)
Calcit Volleyball I : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:10, 25:06)
KEKOOprema Žužemberk : Vital Ljubljana I 0:2 (09:25, 17:25)
4. krog - nedelja, 16.03.2014 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran : ATK Grosuplje 2:1 (25:19, 20:25, 15:12)
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid I 2:1 (25:19, 23:25, 15:12)
ŽOK Šentvid I : Ankaran 0:2 (12:25, 17:25)
5. krog - nedelja, 30.03.2014 - OŠ Stranje - 10:00
Calcit Volleyball I : ŽOK Šentvid I 0:2 (21:25, 21:25)
ŽOK Šentvid I : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:06, 25:22)
KEKOOprema Žužemberk : ATK Grosuplje 0:2 (15:25, 07:25)
ATK Grosuplje : Calcit Volleyball I 0:2 (19:25, 21:25)
6. krog - nedelja, 13.04.2014 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
ŽOK Šentvid I : Vital Ljubljana I 0:2 (14:25, 11:25)
Vital Ljubljana I : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:08, 25:11)
KEKOOprema Žužemberk : ŽOK Šentvid I 0:2 (24:26, 22:25)
6. krog - nedelja, 13.04.2014 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : Calcit Volleyball I 0:2 (16:25, 22:25)
Calcit Volleyball I : Ankaran 2:0 (25:16, 25:16)
Ankaran : ATK Grosuplje 2:0 (25:18, 26:24)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 18 9 1 18 2 9,000 496 331 1,498
2 Ankaran 14 7 3 15 7 2,143 464 409 1,134
3 Calcit Volleyball I 14 7 3 14 7 2,000 482 390 1,236
4 ATK Grosuplje 8 4 6 9 13 0,692 466 436 1,069
5 ŽOK Šentvid I 6 3 7 7 14 0,500 389 480 0,810
6 KEKOOprema Žužemberk 0 0 10 0 20 0,000 250 501 0,499