Odbojka
 
 
 
 
 
`A` liga - starejše deklice - ZAHOD 1
 
1. krog - nedelja, 19.01.2014 - OŠ Solkan - 10:00
GO Volley : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:10, 25:11)
ŽOK Škofja Loka I : Galeb grup Robotina 0:2 (15:25, 22:25)
Galeb grup Robotina : Mladi Jesenice 0:2 (22:25, 20:25)
Mladi Jesenice : GO Volley 0:2 (24:26, 16:25)
2. krog - nedelja, 02.02.2014 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:13, 25:16)
ŽOK Škofja Loka I : Galeb grup Robotina 0:2 (13:25, 12:25)
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (22:25, 25:20, 10:15)
2. krog - nedelja, 02.02.2014 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 1:2 (15:25, 25:18, 11:15)
Bled ACH : GO Volley 1:2 (20:25, 25:23, 13:15)
GO Volley : Mladi Jesenice 2:0 (25:17, 25:17)
3. krog - nedelja, 02.03.2014 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Bled ACH : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:20, 25:20)
ŽOK Triglav Kranj I : Mladi Jesenice 2:1 (25:14, 17:25, 15:13)
Mladi Jesenice : Galeb grup Robotina 2:1 (25:21, 13:25, 15:09)
Galeb grup Robotina : Bled ACH 0:2 (24:26, 21:25)
4. krog - nedelja, 16.03.2014 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Triglav Kranj I : Bled ACH 0:2 (12:25, 22:25)
ŽOK Škofja Loka I : GO Volley 1:2 (22:25, 26:24, 12:15)
GO Volley : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (15:25, 12:25)
Bled ACH : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:20, 26:24)
5. krog - nedelja, 30.03.2014 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : GO Volley 0:2 (16:25, 18:25)
GO Volley : Bled ACH 1:2 (25:11, 21:25, 13:15)
Bled ACH : Galeb grup Robotina 2:1 (25:16, 11:25, 15:05)
5. krog - nedelja, 30.03.2014 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (15:25, 09:25)
ŽOK Triglav Kranj I : Mladi Jesenice 2:1 (25:27, 25:08, 15:04)
Mladi Jesenice : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:18, 25:12)
6. krog - nedelja, 13.04.2014 - OŠ Solkan - 10:00
GO Volley : Galeb grup Robotina 2:0 (25:17, 25:12)
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (16:25, 26:28)
ŽOK Triglav Kranj I : GO Volley 0:2 (13:25, 09:25)
6. krog - nedelja, 13.04.2014 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Bled ACH 0:2 (15:25, 25:27)
Bled ACH : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:18, 25:21)
ŽOK Škofja Loka I : Mladi Jesenice 0:2 (16:25, 23:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Bled ACH 18 9 1 19 5 3,800 522 461 1,132
2 GO Volley 16 8 2 17 6 2,833 514 399 1,288
3 ŽOK Triglav Kranj I 14 7 3 14 9 1,556 481 420 1,145
4 Mladi Jesenice 8 4 6 11 13 0,846 459 499 0,920
5 Galeb grup Robotina 4 2 8 7 16 0,438 450 480 0,938
6 ŽOK Škofja Loka I 0 0 10 1 20 0,050 348 515 0,676