Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske ZAHOD - rezultati
 
1. krog - sobota 12.10.2013
Krim : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (25:20, 25:14, 11:25, 25:21)
Luka Koper III : ŽOK Triglav Kranj II 0:3 (13:25, 22:25, 17:25)
Luka Koper mlade : Galeb grup Robotina 1:3 (22:25, 20:25, 25:23, 20:25)
Vital 1 Ljubljana : Santana Logatec 3:2 (17:25, 17:25, 25:21, 25:23, 15:8)
2. krog - sobota 19.10.2013
ŽOK Partizan Šk.Loka : Santana Logatec 3:0 (25:23, 25:23, 25:20)
Piran : Vital 1 Ljubljana 2:3 (21:25, 13:25, 25:10, 25:20, 9:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper mlade 3:2 (24:26, 25:20, 25:15, 22:25, 15:6)
Krim : Luka Koper III 3:1 (25:15, 25:14, 22:25, 25:14)
3. krog - sobota 26.10.2013
Luka Koper III : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (14:25, 21:25, 9:25)
Luka Koper mlade : Krim 3:1 (25:20, 12:25, 25:11, 25:19)
Vital 1 Ljubljana : Galeb grup Robotina 1:3 (12:25, 25:20, 15:25, 14:25)
Santana Logatec : Piran 3:0 (25:22, 26:24, 25:14)
4. krog - sobota 09.11.2013
ŽOK Partizan Šk.Loka : Piran 3:1 (25:19, 21:25, 27:25, 25:17)
Galeb grup Robotina : Santana Logatec 3:1 (25:12, 25:15, 13:25, 25:18)
ŽOK Triglav Kranj II : Vital 1 Ljubljana 3:2 (25:13, 19:25, 25:13, 19:25, 15:9)
Luka Koper III : Luka Koper mlade 1:3 (27:25, 10:25, 20:25, 27:29)
5. krog - sobota 16.11.2013
Luka Koper mlade : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (22:25, 13:25, 15:25)
Vital 1 Ljubljana : Krim 2:3 (25:20, 25:17, 17:25, 24:26, 15:17)
Santana Logatec : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)
Piran : Galeb grup Robotina 0:3 (19:25, 11:25, 18:25)
6. krog - sobota 23.11.2013
ŽOK Partizan Šk.Loka : Galeb grup Robotina 2:3 (21:25, 25:16, 12:25, 25:22, 10:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Piran 1:3 (23:25, 25:22, 22:25, 24:26)
Krim : Santana Logatec 2:3 (25:18, 23:25, 25:17, 20:25, 14:16)
Luka Koper III : Vital 1 Ljubljana 0:3 (13:25, 20:25, 24:26)
7. krog - sobota 30.11.2013
Vital 1 Ljubljana : Luka Koper mlade 2:3 (25:21, 18:25, 20:25, 25:20, 11:15)
Santana Logatec : Luka Koper III 3:0 (25:14, 25:13, 25:9)
Piran : Krim 3:1 (25:13, 21:25, 25:18, 25:20)
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:6, 25:11, 25:9)
8. krog - sobota 07.12.2013
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:22, 25:18, 25:17)
Krim : Galeb grup Robotina 0:3 (3:25, 11:25, 16:25)
Luka Koper III : Piran 0:3 (7:25, 9:25, 10:25)
Luka Koper mlade : Santana Logatec 1:3 (15:25, 25:13, 23:25, 23:25)
9. krog - sobota 14.12.2013
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (13:25, 14:25, 20:25)
Piran : Luka Koper mlade 3:0 (25:22, 25:14, 25:22)
Galeb grup Robotina : Luka Koper III 3:0 (25:5, 25:8, 25:8)
ŽOK Triglav Kranj II : Krim 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)
10. krog - sobota 11.01.2014
ŽOK Partizan Šk.Loka : Krim 1:3 (19:25, 25:14, 11:25, 21:25)
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper III 3:0 (25:11, 25:20, 25:13)
Galeb grup Robotina : Luka Koper mlade 3:1 (25:14, 25:14, 20:25, 25:11)
Santana Logatec : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:15, 25:11, 25:22)
11. krog - sobota 18.01.2014
Santana Logatec : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (13:25, 18:25, 24:26)
Vital 1 Ljubljana : Piran 0:3 (17:25, 20:25, 24:26)
Luka Koper mlade : ŽOK Triglav Kranj II 3:2 (22:25, 25:16, 25:18, 21:25, 15:9)
Luka Koper III : Krim 0:3 (16:25, 10:25, 13:25)
12. krog - sobota 25.01.2014
ŽOK Partizan Šk.Loka : Luka Koper III 3:0 (25:9, 25:20, 25:20)
Krim : Luka Koper mlade 3:0 (25:18, 25:11, 25:23)
Galeb grup Robotina : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:7, 25:14, 25:14)
Piran : Santana Logatec 3:2 (27:25, 25:21, 18:25, 27:29, 20:18)
13. krog - sobota 01.02.2014
Piran : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (21:25, 25:16, 25:23, 25:22)
Santana Logatec : Galeb grup Robotina 0:3 (12:25, 18:25, 14:25)
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 2:3 (12:25, 26:24, 25:23, 18:25, 13:15)
Luka Koper mlade : Luka Koper III 3:1 (25:21, 25:14, 15:25, 25:20)
14. krog - sobota 08.02.2014
ŽOK Partizan Šk.Loka : Luka Koper mlade 3:1 (25:10, 18:25, 25:14, 25:14)
Krim : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:8, 27:25, 26:24)
ŽOK Triglav Kranj II : Santana Logatec 3:0 (25:11, 25:22, 25:22)
Galeb grup Robotina : Piran 3:0 (25:15, 25:21, 25:9)
15. krog - sobota 15.02.2014
Galeb grup Robotina : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:16, 25:22, 25:18)
Piran : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:18, 25:16, 25:20)
Santana Logatec : Krim 1:3 (23:25, 15:25, 25:15, 23:25)
Vital 1 Ljubljana : Luka Koper III 3:1 (25:22, 25:14, 23:25, 25:20)
16. krog - sobota 01.03.2014
Luka Koper mlade : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:23, 25:13, 25:12)
Luka Koper III : Santana Logatec 0:3 (14:25, 19:25, 18:25)
Krim : Piran 2:3 (25:21, 20:25, 25:20, 19:25, 10:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Galeb grup Robotina 0:3 (15:25, 22:25, 20:25)
17. krog - sobota 08.03.2014
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (21:25, 15:25, 21:25)
Galeb grup Robotina : Krim 3:0 (25:18, 25:12, 25:23)
Piran : Luka Koper III 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
Santana Logatec : Luka Koper mlade 3:2 (25:20, 17:25, 24:26, 25:17, 15:2)
18. krog - sobota 15.03.2014
ŽOK Partizan Šk.Loka : Vital 1 Ljubljana 3:0 (25:15, 25:14, 25:17)
Luka Koper mlade : Piran 3:2 (25:23, 20:25, 16:25, 25:14, 15:7)
Luka Koper III : Galeb grup Robotina 0:3 (10:25, 11:25, 20:25)
Krim : ŽOK Triglav Kranj II 1:3 (16:25, 26:24, 22:25, 21:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Galeb grup Robotina 47 16 0 48 6 8,000 1304 836 1,560
2 ŽOK Partizan Šk.Loka 34 11 5 38 17 2,235 1258 1069 1,177
3 Piran 30 10 6 35 25 1,400 1315 1249 1,053
4 Krim 28 9 7 34 27 1,259 1295 1260 1,028
5 Santana Logatec 24 8 8 30 29 1,034 1267 1236 1,025
6 Luka Koper mlade 20 7 9 29 36 0,806 1313 1389 0,945
7 ŽOK Triglav Kranj II 19 7 9 24 34 0,706 1208 1238 0,976
8 Vital 1 Ljubljana 14 4 12 21 41 0,512 1160 1383 0,839
9 Luka Koper III 0 0 16 4 48 0,083 830 1290 0,643