Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL moški - rezultati
 
1. krog - sobota 12.10.2013
SEP Mokronog : Murexin 0:3 (24:26, 11:25, 23:25)
Hoče : Lunos Maribor II 3:0 (25:9, 25:19, 25:21)
SIP Šempeter : Žirovnica 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 27:25)
MOK Kočevje : Prigo Brezovica 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
Črnuče ACH I : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (25:19, 23:25, 25:16, 25:14)
2. krog - sobota 19.10.2013
Murexin : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:17, 25:15, 26:24)
Prigo Brezovica : Črnuče ACH I 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)
Žirovnica : MOK Kočevje 3:0 (25:21, 25:12, 25:22)
Lunos Maribor II : SIP Šempeter 0:3 (20:25, 18:25, 16:25)
SEP Mokronog : Hoče 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
3. krog - sobota 26.10.2013
Hoče : Murexin 1:3 (27:29, 21:25, 25:10, 23:25)
SIP Šempeter : SEP Mokronog 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
MOK Kočevje : Lunos Maribor II 3:1 (25:27, 25:17, 25:15, 25:18)
Črnuče ACH I : Žirovnica 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)
KEKOOprema Žužemberk : Prigo Brezovica 1:3 (25:22, 19:25, 16:25, 22:25)
4. krog - sobota 09.11.2013
Murexin : Prigo Brezovica 3:1 (23:25, 25:19, 27:25, 28:26)
Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
Lunos Maribor II : Črnuče ACH I 0:3 (22:25, 20:25, 14:25)
SEP Mokronog : MOK Kočevje 2:3 (19:25, 25:22, 25:17, 17:25, 11:15)
Hoče : SIP Šempeter 1:3 (26:24, 23:25, 14:25, 27:29)
5. krog - sobota 16.11.2013
SIP Šempeter : Murexin 3:1 (19:25, 25:21, 25:11, 25:13)
MOK Kočevje : Hoče 0:3 (12:25, 20:25, 24:26)
Črnuče ACH I : SEP Mokronog 3:1 (25:17, 25:15, 16:25, 25:20)
KEKOOprema Žužemberk : Lunos Maribor II 3:0 (25:21, 25:16, 25:12)
Prigo Brezovica : Žirovnica 1:3 (25:22, 24:26, 22:25, 19:25)
6. krog - sobota 23.11.2013
Murexin : Žirovnica 0:3 (18:25, 22:25, 26:28)
Lunos Maribor II : Prigo Brezovica 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:22, 10:15)
SEP Mokronog : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (30:28, 21:25, 25:15, 25:23)
Hoče : Črnuče ACH I 1:3 (25:23, 21:25, 13:25, 19:25)
SIP Šempeter : MOK Kočevje 3:0 (25:14, 25:20, 25:13)
7. krog - sobota 30.11.2013
MOK Kočevje : Murexin 3:2 (21:25, 25:21, 25:20, 23:25, 15:13)
Črnuče ACH I : SIP Šempeter 3:1 (28:26, 15:25, 25:22, 25:23)
KEKOOprema Žužemberk : Hoče 1:3 (22:25, 25:18, 22:25, 21:25)
Prigo Brezovica : SEP Mokronog 3:0 (31:29, 26:24, 25:16)
Žirovnica : Lunos Maribor II 3:1 (21:25, 25:16, 25:17, 25:21)
8. krog - sobota 07.12.2013
Murexin : Lunos Maribor II 0:3 (17:25, 11:25, 20:25)
SEP Mokronog : Žirovnica 0:3 (23:25, 22:25, 17:25)
Hoče : Prigo Brezovica 3:0 (26:24, 25:15, 25:20)
SIP Šempeter : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)
MOK Kočevje : Črnuče ACH I 0:3 (25:27, 18:25, 20:25)
9. krog - sobota 14.12.2013
Črnuče ACH I : Murexin 3:1 (25:14, 25:18, 23:25, 25:21)
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje 1:3 (25:21, 10:25, 17:25, 21:25)
Prigo Brezovica : SIP Šempeter 0:3 (19:25, 14:25, 23:25)
Žirovnica : Hoče 3:0 (25:19, 25:21, 25:15)
Lunos Maribor II : SEP Mokronog 0:3 (13:25, 17:25, 19:25)
10. krog - sobota 11.01.2014
Murexin : SEP Mokronog 3:0 (25:23, 25:21, 25:21)
Lunos Maribor II : Hoče 3:2 (25:19, 13:25, 25:19, 22:25, 18:16)
Žirovnica : SIP Šempeter 1:3 (16:25, 25:23, 23:25, 20:25)
Prigo Brezovica : MOK Kočevje 3:2 (16:25, 25:17, 23:25, 25:23, 16:14)
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH I 0:3 (18:25, 22:25, 13:25)
11. krog - sobota 18.01.2014
KEKOOprema Žužemberk : Murexin 3:1 (23:25, 25:20, 25:12, 25:11)
Črnuče ACH I : Prigo Brezovica 3:0 (25:12, 25:20, 25:22)
MOK Kočevje : Žirovnica 3:2 (17:25, 25:16, 25:21, 21:25, 15:11)
SIP Šempeter : Lunos Maribor II 3:2 (22:25, 21:25, 25:17, 25:17, 15:12)
Hoče : SEP Mokronog 1:3 (16:25, 22:25, 25:21, 18:25)
12. krog - sobota 25.01.2014
Murexin : Hoče 0:3 (25:27, 20:25, 16:25)
SEP Mokronog : SIP Šempeter 0:3 (17:25, 18:25, 26:28)
Lunos Maribor II : MOK Kočevje 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)
Žirovnica : Črnuče ACH I 2:3 (25:27, 25:13, 31:29, 18:25, 16:18)
Prigo Brezovica : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (25:21, 25:18, 23:25, 25:18)
13. krog - sobota 01.02.2014
Prigo Brezovica : Murexin 0:3 (16:25, 22:25, 24:26)
KEKOOprema Žužemberk : Žirovnica 3:2 (22:25, 23:25, 25:22, 25:20, 15:11)
Črnuče ACH I : Lunos Maribor II 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
MOK Kočevje : SEP Mokronog 1:3 (27:25, 22:25, 20:25, 22:25)
SIP Šempeter : Hoče 3:1 (25:18, 25:19, 23:25, 25:21)
14. krog - sobota 08.02.2014
Murexin : SIP Šempeter 1:3 (23:25, 15:25, 25:23, 18:25)
Hoče : MOK Kočevje 3:1 (22:25, 25:21, 25:18, 25:14)
SEP Mokronog : Črnuče ACH I 0:3 (15:25, 19:25, 19:25)
Lunos Maribor II : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (21:25, 22:25, 19:25)
Žirovnica : Prigo Brezovica 0:3 (26:28, 22:25, 18:25)
15. krog - sobota 15.02.2014
Žirovnica : Murexin 3:0 (25:20, 25:11, 25:18)
Prigo Brezovica : Lunos Maribor II 3:1 (25:17, 20:25, 25:16, 25:23)
KEKOOprema Žužemberk : SEP Mokronog 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
Črnuče ACH I : Hoče 3:1 (25:18, 19:25, 25:18, 25:23)
MOK Kočevje : SIP Šempeter 1:3 (19:25, 16:25, 25:20, 23:25)
16. krog - sobota 01.03.2014
Murexin : MOK Kočevje 3:1 (19:25, 25:23, 25:17, 25:21)
SIP Šempeter : Črnuče ACH I 2:3 (25:22, 22:25, 22:25, 25:18, 13:15)
Hoče : KEKOOprema Žužemberk 1:3 (16:25, 25:16, 10:25, 20:25)
SEP Mokronog : Prigo Brezovica 3:1 (25:23, 22:25, 25:16, 25:22)
Lunos Maribor II : Žirovnica 0:3 (14:25, 26:28, 23:25)
17. krog - sobota 08.03.2014
Lunos Maribor II : Murexin 3:1 (25:21, 14:25, 29:27, 25:20)
Žirovnica : SEP Mokronog 3:0 (29:27, 25:23, 25:20)
Prigo Brezovica : Hoče 3:0 (25:20, 25:20, 29:27)
KEKOOprema Žužemberk : SIP Šempeter 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)
Črnuče ACH I : MOK Kočevje 3:0 (25:11, 25:19, 25:18)
18. krog - sobota 15.03.2014
Murexin : Črnuče ACH I 0:3 (15:25, 27:29, 18:25)
MOK Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (25:22, 23:25, 25:19, 25:21)
SIP Šempeter : Prigo Brezovica 3:1 (26:24, 21:25, 25:21, 25:18)
Hoče : Žirovnica 0:3 (10:25, 8:25, 22:25)
SEP Mokronog : Lunos Maribor II 3:0 (25:12, 25:21, 25:16)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Črnuče ACH I 52 18 0 54 10 5,400 1545 1262 1,224
2 SIP Šempeter 45 15 3 48 19 2,526 1599 1379 1,160
3 Žirovnica 36 11 7 41 23 1,783 1488 1365 1,090
4 Prigo Brezovica 25 9 9 31 34 0,912 1469 1485 0,989
5 Hoče 22 7 11 30 35 0,857 1418 1455 0,975
6 Murexin 22 7 11 28 36 0,778 1367 1492 0,916
7 KEKOOprema Žužemberk 20 7 11 28 37 0,757 1406 1444 0,974
8 SEP Mokronog 19 6 12 21 40 0,525 1338 1407 0,951
9 MOK Kočevje 16 6 12 24 45 0,533 1435 1555 0,923
10 Lunos Maribor II 13 4 14 19 45 0,422 1267 1488 0,851