Odbojka
 
 
 
 
 
2012/2013 - MLADINKE - predkrog
 
skupina"A" nedelja 23.09.2012   OŠ Solkan
HiT Nova Gorica : Piran 2:0 (25:14, 25:11)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 2:0 (25:18, 25:11)  
HiT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 2:0 (25:17, 25:07) HiT Nova Gorica na območno kot 1.
Piran : Luka Koper II 1:2 (25:20, 19:25, 11:15)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 2:1 (25:16, 22:25, 15:08) Galeb grup Robotina na območno kot 2.
       
skupina "B" nedelja 23.09.2012

dve igrišči

  ŠD Logatec
Santana Logatec : Ankaran Hrvatini 0:2 (13:25, 19:25)  
Neptun Kanal : VOLLEYBALLjubljana1 2:0 (25:12, 25:14)  
Ankaran Hrvatini : Neptun Kanal 2:0 (25:22, 25:20) Ankaran Hrvatini na območno kot 1.
Santana Logatec : VOLLEYBALLjubljana1 2:1 (25:20, 19:25, 15:11)  
Neptun Kanal : Santana Logatec 2:0 (25:15, 25:07) Neptun Kanal na območno kot 2.
       
skupina"C" nedelja 23.09.2012     OŠ K.D.Kajuh, Ljubljana
VOLLEYBALLLjubljana2 : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:19, 25:12)  
ŽOK TPV Novo mesto : ŽOK Domžale 1:2 (10:25, 25:21, 06:15)  
VOLLEYBALLLjubljana2 : ŽOK Domžale 2:0 (25:16, 25:16) VOLLEYBALLLjubljana2 na območno kot 1.
ŽOK Šentvid Žlindra

: ŽOK TPV Novo mesto

2:0 (25:12, 25:15)  
ŽOK Domžale : ŽOK Šentvid Žlindra 2:1 (22:25, 25:21, 15:12) ŽOK Domžale na območno kot 2.
       
skupina "D" nedelja 23.09.2012

dve igrišči

ŠD Zlato polje, Kranj
ŽOK Triglav Kranj : Žirovnica 2:0 (25:08, 25:12)  
Calcit Volleyball : ŽOK Škofja Loka 2:0 (26:24, 25:16)  
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball 0:2 (21:25, 16:25) Calcit Volleyball na območno kot 1.
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka 0:2 (11:25, 20:25)  
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:23, 25:20) ŽOK Triglav Kranj na območno kot 2.
       
skupina "E" nedelja 23.09.2012

dve igrišči

ŠD Ruše
Benedikt : Ruše 0:2 (19:25, 23:25)  
Turbina : Lenart 2:1 (25:20, 08:25, 15:08)  
Ruše : Turbina 2:0 (25:15, 25:23) Ruše na območno kot 1.
Benedikt : Lenart 2:1 (17:25, 25:16, 15:08)  
Turbina : Benedikt 0:2 (16:25, 21:25) Benedikt na območno kot 2.
       
skupina "F" nedelja 23.09.2012

dve igrišči

Gimnazija Sl.Gradec
Kostmann Sl.Gradec : Mežica 2:0 (25:08, 25:20)  
ŽOK Vuzenica : Formis 0:2 (24:26, 19:25)  
Kostmann Sl.Gradec : Formis 2:0 (25:15, 25:21) Kostmann Sl.Gradec na območno kot 1.
Mežica : ŽOK Vuzenica 0:2 (17:25, 15:25)  
Formis : ŽOK Vuzenica 1:2 (17:25, 25:23, 08:15) ŽOK Vuzenica na območno kot 2.
       
skupina "G" nedelja 23.09.2012

dve igrišči

  ŠD Gimnazija Ptuj
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Ptuj 2:0 (25:07, 25:09)  
ŽOK Kema Puconci : Kajuh Šoštanj 0:2 (06:25, 12:25)  
ŽOK ZM Ljutomer : Kajuh Šoštanj 0:2 (18:25, 11:25) Kajuh Šoštanj na območno kot 1.
ŽOK Ptuj : ŽOK Kema Puconci 1:2 (25:21, 14:25, 11:15)  
ŽOK ZM Ljutomer : ŽOK Kema Puconci 2:0 (25:12, 28:26) ŽOK ZM Ljutomer na območno kot 2.
       
skupina "H" torek 25.09.2012     ŠD Zreče        
Swatycomet Zreče : Celje 2.1 (25:14, 19:25, 15:11) 1. Spodnja Savinjska 4 2:0 4:0 100:47
Celje : Spodnja Savinjska 0:2 (11:25, 16:25) 2. Swatycomet Zreče 2 1:1 2:3 79:100
Spodnja Savinjska : Swatycomet Zreče 2:0 (25:09, 25:11) 3. Celje 1 0:2 1:4 77:109