Odbojka
 
 
 
 
 
2012/2013 - MLADINKE - območna prvenstva
 
skupina "I"

sobota 29.09.2012

OŠ Koper
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:10, 25:16) 1. Luka Koper 4 2:0 4:0 100:70
Galeb grup Robotina : HiT Nova Gorica 0:2 (20:25, 09:25) 2. HiT Nova Gorica 2 1:1 2:2 94:79
HiT Nova Gorica : Luka Koper 0:2 (22:25, 22:25) 3. Galeb grup Robotina 0 0:2 0:4 55:100
     

 

skupina "J"

sobota 29.09.2012

  ŠD Brinje, Grosuplje
ATK Grosuplje : Ankaran Hrvatini 0:2 (14:25, 15:25) 1. Neptun Kanal 2 1:1 3:2 117:103
Ankaran Hrvatini : Neptun Kanal 0:2 (14:25, 21:25) 2. Ankaran Hrvatini 2 1:1 2:2 85:79
Neptun Kanal : ATK Grosuplje 1:2 (25:22, 26:28, 16:18) 3.  ATK Grosuplje 2 1:1 2:3 97:117
     

 

skupina "K"

  petek 28.09.2012

OŠ K.D.Kajuh, Ljubljana
VOLLEYBALLjubljana2 : ŽOK Domžale 2:0 (25:19, 25:14) 1. Vital 1 Ljubljana 4 2:0 4:1 115:89
ŽOK Domžale : Vital 1 Ljubljana 1:2 (25:15, 13:25, 09:25) 2. VOLLEYBALLjubljana2 2 1:1 2:2 92:83
Vital 1 Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana2 2:0 (25:23, 25:19) 3. ŽOK Domžale 0 0:2 1:4 80:115
     

 

skupina "L"

sobota 29.09.2012

OŠ T.Čufarja, Jesenice
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:19, 26:24) 1. Mladi Jesenice 4 2:0 4:1 113:93
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball 1:2 (25:19, 17:25, 05:15) 2. Calcit Volleyball 2 1:1 3:3 109:109
Calcit Volleyball : Mladi Jesenice 1:2 (17:25, 25:22, 08:15) 3. ŽOK Triglav Kranj 0 0:2 1:4 90:110
     

 

skupina "M"

sobota 29.09.2012

  Draš center, Maribor
Nova KBM Branik : Ruše 2:0 (25:04, 25:19) 1. Nova KBM Branik 4 2:0 4:0 100:37
Ruše : Benedikt 2:0 (25:14, 25:15) 2. Ruše 2 1:1 2:2 73:79
Benedikt : Nova KBM Branik 0:2 (05:25, 09:25) 3. Benedikt 0 0:2 0:4 43:100
     

 

skupina "N"

sobota 29.09.2012

  ŠD Prevalje
Prevalje : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:17, 25:09) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:69
ŽOK Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (14:25, 12:25) 2. Kostmann Sl.Gradec 2 1:1 2:2 93:76
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:2 (21:25, 22:25) 3. ŽOK Vuzenica 0 0:2 0:4 52:100
     

 

skupina "O"

sobota 29.09.2012

ŠD ŠIC Ljutomer
ŽOK ZM Ljutomer : Kajuh Šoštanj 0:2 (19:25, 20:25) 1. ŽOK Mislinja 4 2:0 4:0 100:64
Kajuh Šoštanj : ŽOK Mislinja 0:2 (15:25. 13:25) 2. Kajuh Šoštanj 2 1:1 2:2 78:89
ŽOK Mislinja : ŽOK ZM Ljutomer 2:0 (25:22, 25:14) 3. ŽOK ZM Ljutomer 0 0:2 0:4 75:100
     

 

skupina "P"

sobota 29.09.2012

  ŠD Zreče
Swatycomet Zreče : Braslovče 0:2 (10:25, 17:25) 1. Braslovče 4 2:0 4:0 100:59
Braslovče : Spodnja Savinjska 2:0 (25:21, 25:11) 2. Spodnja Savinjska 2 1:1 2:2 82:74
Spodnja Savinjska : Swatycomet Zreče 2:0 (25:08, 25:16) 3. Swatycomet Zreče 0 0:2 0:4 51:100