Odbojka
 
 
 
 
 
2012/2013 - MLADINCI - območna prvenstva
 
skupina"A" nedelja 07.10.2012     ŠD Gaj Kočevje ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje 2:0 (25:18, 25:18)  
Krka : SEP Mokronog 2:0 (25:20, 25:22)  
KEKOOprema Žužemberk : Krka 2:0 (25:13, 25:22) KEKOOprema Žužemberk na območno kot 1.
MOK Kočevje : SEP Mokronog 0:2 (17:25, 15:25)  
Krka : SEP Mokronog 2:0 (25:21, 25:17) Krka na območno kot 2.
       
skupina "B" nedelja 07.10.2012

dve igrišči

ŠD Planina, Kranj ob 12:00
Astec Triglav : Bled ACH 2:0 (25:10, 25:19)  
Žirovnica : Ljubljana volley 2:0 (25:09, 25:23)  
Astec Triglav : Žirovnica 2:0 (25:20, 25:23) Astec Triglav na območno kot 1.
Bled ACH : Ljubljana volley 2:0 (25:15, 25:11)  
Žirovnica : Bled ACH 2:0 (25:21, 25:23) Žirovnica na območno kot 2.
       
skupina"C" sobota 29.09.2012   OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : UKO Kropa 2:0 (25:07, 25:10)  
Črnuče ACH I : Santana Logatec 2:1 (25:15, 21:25, 15:12)  
Calcit Volleyball : Črnuče ACH I 2:1 (22:25, 25:12, 15:10) Calcit Volleyball na območno kot 1.
UKO Kropa : Santana Logatec 0:2 (16:25, 09:25)  
Črnuče ACH I : Santana Logatec 2:1 (25:17, 19:25, 15:09) Črnuče ACH I na območno kot 2.
       
skupina "D" sobota 29.09.2012

 

  ŠD Kanal ob 14:00
Salonit Anhovo : GO Volley 2:0 (25:22, 25:23)  
ŠD Brezovica : Črnuče ACH II 2:0 (25:22, 25:11)  
Salonit Anhovo : ŠD Brezovica 2:0 (25:18, 25:12)  Salonit Anhovo na območno kot 1.
GO Volley : Črnuče ACH II 2:0 (25:08, 25:07)  
ŠD Brezovica : GO Volley 0:2 (12:25, 16:25)  GO Volley na območno kot 2.
       
skupina "E"

sobota 29.09.2012

OŠ B.Ilicha, Maribor ob 10:00
Maribor : Turbina 2:0 (25:10, 25:07) 1. Maribor 4 2:0 4:0 100:36
Turbina : Panvita Pomgrad 0:2 (23:25, 22:25) 2. Panvita Pomgrad 2 1:1 2:2 69:95
Panvita Pomgrad : Maribor 0:2 (08:25, 11:25) 3. Turbina 0 0:2 0:4 62:100
     

 

skupina "F"

sobota 29.09.2012

OŠ Fram ob 14:00
Gokop Fram : Murexin 2:0 (25:22, 25:17) 1. Hoče 4 2:0 4:0 100:60
Murexin : Hoče 0:2 (07:25, 18:25) 2. Gokop Fram 2 1:1 2:2 85:69
Hoče : Gokop Fram 2:0 (25:23, 25:12) 3. Murexin 0 0:2 0:4 64:100
     

 

skupina "G"

petek 21.09.2012

  ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 2:0 (25:13, 25:15) 1. SIP Šempeter 4 2:0 4:0 100:62
Šoštanj Topolšica : Braslovče 1:2 (25:21, 20:25, 12:15) 2. Braslovče 2 1:1 2:3 95:107
Braslovče : SIP Šempeter 0:2 (12:25, 22:25) 3. Šoštanj Topolšica 0 0:2 1:4 85:111
     

 

skupina "H"

sobota 29.09.2012

ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Fužinar Metal Ravne 2:0 (27:25, 25:21) 1. Mežica 4 2:0 4:0 102:84
Fužinar Metal Ravne : Mislinja 2:1 (25:11, 20:25, 15:13) 2. Fužinar Metal Ravne 2 1:1 2:3 106:101
Mislinja : Mežica 0:2 (17:25, 21:25) 3. Mislinja 0 0:2 1:4 87:110