Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEČKI - redni del - 1. krog
 
turnir "1" sobota 12.01.2013

  ŠD Mežica       10:00
TAB Mežica : Endal Vuzenica 2:1 (25:16, 25:13, 19:25) 1. Braslovče 6 2:0 6:0 150:55
Endal Vuzenica : Braslovče 0:3(06:25, 03:25, 09:25) 2. TAB Mežica 2 1:1 2:4 106:129
Braslovče : TAB Mežica 3:0 (25:10, 25:21, 25:06) 3. Endal Vuzenica 1 0:2 1:5 72:144
       
turnir "2" sobota 12.01.2013

  ŠD Sl.Bistrica       10:00
Murexin : Gokop Fram 1:2 (07:25, 25:18, 13:25) 1. Galeja 4 2:0 4:2 114:85
Gokop Fram : Galeja 1:2 (25:13, 06:25, 19:25) 2. Gokop Fram 3 1:1 3:3 118:108
Galeja : Murexin 2:1 (01:25, 25:05, 25:05) 3. Murexin 2 0:2 2:4 80:119
       
turnir "3" sobota 12.01.2013

  VŠD Hoče       10:00
Hoče : Turbina 3:0 (25:07, 25:00, 25:00) 1. Hoče 5 2:0 5:1 136:39
Turbina : Panvita Pomgrad 0:3 (18:25, 00:25, 00:25) 2. Panvita Pomgrad 4 1:1 4:2 107:79
Panvita Pomgrad : Hoče 1:2 (02:25, 25:11, 05:25) 3. Turbina 0 0:2 0:6 25:150
       
turnir "4" sobota 12.01.2013

  ŠD Kanal       10:00
Salonit Anhovo : Salonit Anhovo II 3:0 (25:13, 25:07, 25:08) 1. Salonit Anhovo 6 2:0 6:0 150:54
Salonit Anhovo II : GO Volley mini 1:2 (11:25, 19:25, 25:21) 2. GO Volley mini 2 1:1 2:4 97:130
GO Volley mini : Salonit Anhovo 0:3 (09:25, 07:25, 10.25) 3. Salonit Anhovo II 1 0:2 1:5 83:146
       
turnir "5" sobota 12.01.2013

  OŠ Stranje       10:00
Calcit Volleyball : Ljubljana volley 1:2 (18:25, 25:15, 17:25) 1. Ljubljana volley 4 2:0 4:2 125:85
Ljubljana volley : Žirovnica 2:1 (10:25, 25:00, 25:00) 2. Calcit Volleyball 3 1:1 3:3 120:90
Žirovnica : Calcit Volleyball 1:2 (25:10, 00:25, 00:25) 3. Žirovnica 2 0:2 2:4 50:120
       
turnir "6" sobota 12.01.2013

  OŠ Kostanjevica na Krki       10:00
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (14:25, 23:25, 14:25) 1. KEKOOprema Žužemberk 6 2:0 6:0 150:96
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki 3:0 (25:19, 25:10, 25:16) 2. Kostanjevica na Krki 2 1:1 2:4 124:124
ACH Zmajčki : Kostanjevica na Krki 1:2 (04:25, 25:23, 20:25) 3. ACH Zmajčki 1 0:2 1:5 94:148