Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - repasaži - 3. krog
 
turnir "40" sobota 16.03.2013 ŠD Prevalje ob 10:00
Galeja Branik : Prevalje 0:3 (10:25, 06:25, 14:25) 1. Prevalje 8 3:0 8:1 212:135
ŽOK ZM Ljutomer : Čebelice Zreče 0:3 (21:25, 14:25, 23:25) 2. Čebelice Zreče 7 2:1 7:2 207:168
Prevalje : Čebelice Zreče 2:1 (25:12, 12:25, 25:20) 3. ŽOK ZM Ljutomer 3 1:2 3:6 182:204
Galeja Branik : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (22:25, 24:26, 08:25) 4. Galeja Branik 0 0:3 0:9 132:226
ŽOK ZM Ljutomer : Prevalje 0:3 (09:25, 16:25, 23:25)  
Čebelice Zreče : Galeja Branik 3:0 (25:23, 25:03, 25:22)  
       
turnir "41" sobota 16.03.2013 OŠ Prebold ob 10:00
Frajle : Prebold 2:1 (11:25, 25:19, 25:12) 1. Spodnja Savinjska 7 3:0 7:2 188:121
Turbina : Spodnja Savinjska 0:3 (04:25, 10:25, 09:25) 2. Frajle 6 2:1 6:3 185:133
Prebold : Spodnja Savinjska 1:2 (09:25, 25:08, 15:25) 3. Prebold 5 1.2 5:4 180:166
Frajle : Turbina 3:0 (25:09, 25:04, 25:09) 4. Turbina 0 0:3 0:3 92:225
Turbina : Prebold 0:3 (17:25, 07:25, 23:25)  
Spodnja Savinjska : Frajle 2:1 (25:03, 05:25, 25:21)  
       
turnir "42" sobota 16.03.2013 Oš J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Neptun : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:12, 17:25, 25:19) 1. Neptun 6 3:0 6:3 200:152
ŽOK Triglav Kranj I : Luka Koper 1:2 (26:28, 25:12, 19:25) 2. ŽOK Škofja Loka 5 2:1 5:4 182:171
ŽOK Škofja Loka : Luka Koper 2:1 (12:25, 25:09, 25:20) 3. Luka Koper 4 1:2 4:5 168:203
Neptun : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:05, 12:25, 25:17) 4. ŽOK Triglav Kranj I 3 0:3 3:6 167:191
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:14, 14:25, 11:25)  
Luka Koper : Neptun 1:2 (25:21, 13:25, 11:25)  
       
turnir "43" sobota 16.03.2013 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Luka Koper II : Mladi Jesenice 1:2 (16:25, 11:25, 25:17) 1. Bled ACH 6 3:0 6:3 203:161
HiT Nova Gorica : Bled ACH 1:2 (12:25, 13:25, 25:14) 2. Mladi Jesenice 4 1:2 4:5 179:179
Mladi Jesenice : Bled ACH 1:2 (17:25, 25:22, 10:25) 3. HiT Nova Gorica 4 1:2 4:5 177:195
Luka Koper II : HiT Nova Gorica 2:1 (28:26, 25:21, 18:25) 4. Luka Koper II 4 1:2 4:5 182:206
HiT Nova Gorica : Mladi Jesenice 2:1 (25:21, 05:25, 25:14)  
Bled ACH : Luka Koper II 2:1 (25:17, 17:25, 25:17)