Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - repasaži - 1. krog
 
turnir "24" sobota 09.02.2013 OŠ I.Cankar. Ljutomer ob 10:00
Ruše : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (17:25, 11:25, 17:25) 1. ŽOK ZM Ljutomer 9 3:0 9:0 225:122
Nova KBM Branik II : Benedikt 3:0 (25:11, 25:12, 25:16) 2. Nova KBM Branik II 6 2:1 6:3 196:154
ŽOK ZM Ljutomer : Benedikt 3:0 (25:09, 25:07, 25:15) 3. Ruše 2 1:2 2:7 146:193
Ruše : Nova KBM Branik II 0:3 (18:25, 04:25, 18:25) 4. Benedikt 1 0:3 1:8 113:211
Nova KBM Branik II : ŽOK ZM Ljutomer 0:3 (07:25, 21:25, 18:25)  
Benedikt : Ruše 1:2 (09:25, 25:11, 09:25)  
       
turnir "25" sobota 09.02.2013 OŠ Hoče ob 10:00
Formis mini mini : Galeja Branik 1:2 (21.25, 27:25, 23:25) 1. Galeja Branik 4 2:0 4:2 135:135
Galeja Branik : Kema Puconci 2:1 (25:16, 10:25, 25:23) 2. Formis mini mini 3 1:1 3:3 130:123
Kema Puconci : Formis mini mini 1:2 (15:25, 08:25, 25:09) 3. Kema Puconci 2 0:2 2:4 112:119
       
turnir "26" sobota 09.02.2013 OŠ Vuzenica ob 10:00
Spodnja Savinjska : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:03, 25:13, 25:15) 1. Spodnja Savinjska 8 3:0 8:1 222:106
Mozirje : Hitri polž 1:2 (05:25, 25:06, 15:25) 2. ŽOK Vuzenica 5 2:1 5:4 175:167
ŽOK Vuzenica : Hitri polž 2:1 (19:25, 25:14, 25:14) 3. Hitri polž 4 1:2 4:5 162:186
Spodnja Savinjska : Mozirje 3:0 (25:03, 25:14, 25:05) 4. Mozirje 1 0:3 1:8 106:206
Mozirje : ŽOK Vuzenica 0:3 (07:25, 22:25, 10:25)  
Hitri polž : Spodnja Savinjska 1:2 (12:25, 16:25, 25:22)  
       
turnir "27" sobota 09.02.2013 ŠD Mežica ob 10:00
Braslovče II : Mežica 0:3 (08:25, 06:25, 03:25) 1. Prebold 8 3:0 8:1 217:105
Prebold : Slovenj Gradec 2:1 (25:11, 25:01, 17:25) 2. Mežica 6 2:1 6:3 198:125
Mežica : Slovenj Gradec 3:0 (25:12, 25:01, 25:21) 3. Slovenj Gradec 3 1:2 3:6 130:194
Braslovče II : Prebold 0:3 (01:25, 00:25, 19:25) 4. Braslovče II 1 0:3 1:8 89:210
Prebold : Mežica 3:0 (25:09, 25:18, 25:21)  
Slovenj Gradec : Braslovče II 2:1 (25:08, 10:25, 25:19)  
       
turnir "28" četrtek 07.02.2013 OŠ T.Čufar, Jesenice ob 17:00
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice I 3:0 (25:13, 25:04, 25:11) 1. ŽOK Škofja Loka 8 3:0 8:1 225:112
Mladi Jesenice II : ŽOK Triglav Kranj I 0:3 (05:25, 07:25, 04:25) 2. ŽOK Triglav Kranj I 7 2:1 7:2 204:119
Mladi Jesenice I : ŽOK Triglav Kranj I 0:3 (10:25, 05:25, 13:25) 3. Mladi Jesenice I 2 1:2 2:7 118:195
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice II 3:0 (25:03, 25:08, 25:19) 4. Mladi Jesenice II 1 0:3 1:8 91:212
Mladi Jesenice II : Mladi Jesenice I 1:2 (13:25, 07:25, 25:12)  
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka 1:2 (09:25, 27:25, 18:25)  
       
turnir "29" sobota 09.02.2013 ŠD pod Stolom, Zabreznica ob 10:00
Radovljica ACH : Žirovnica 1:2 (25:21, 24:26, 17:25) 1. odbojkarica.si1 7 3:0 7:2 211:153
odbojkarica.si1 : ŽOK Triglav Kranj II 3:0 (25:09, 25:09, 25:23) 2. Žirovnica 5 2:1 5:4 173:191
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:23, 25:14, 07:25) 3. Radovljica ACH 5 1:2 5:4 199:191
Radovljica ACH : odbojkarica.si1 1:2 (08:25, 25:21, 25:27) 4. ŽOK Triglav Kranj II 1 0:3 1:8 149:207
odbojkarica.si1 : Žirovnica 2:1 (25:05, 12:25, 26:24)  
ŽOK Triglav Kranj II : Radovljica ACH 0:3 (04:25, 19:25, 23:25)  
       
turnir "30" sobota 09.02.2013 ŠD Logatec ob 10:00
Piran : BenQuick Logatec 2:1 (25:17, 25:11, 13:25) 1. ŽOK Domžale 8 3:0 8:1 226:104
Galeb grup Robotina1 : ŽOK Domžale 0:3 (03:25, 02:25, 03:25) 2. Piran 5 2:1 5:4 198:153
BenQuick Logatec : ŽOK Domžale 1:2 (08:25, 03:25, 25:23) 3. BenQuick Logatec 4 1:2 4:5 161:195
Piran : Galeb grup Robotina1 3:0 (25:04, 25:10, 25:07) 4. Galeb grup Robotina1 1 0:3 1:8 88:222
Galeb grup Robotina1 : BenQuick Logatec 1:2 (25:22, 11:25, 23:25)  
ŽOK Domžale : Piran 3:0 (25:19, 25:14, 29:27)  
       
turnir "31" sobota 09.02.2013 OŠ Koper ob 10:00
Calcit Volleyball II : Luka Koper II 0:3 (20:25, 12:25, 14:25) 1. HiT Nova Gorica 8 3:0 8:1 223:106
Galeb grup Robotina2 : HiT Nova Gorica 0:3 (00:25, 00:25, 02:25) 2. Luka Koper II 7 2:1 7:2 207:129
Luka Koper II : HiT Nova Gorica 1:2 (21:25, 25:23, 11:25) 3. Calcit Volleyball II 3 1:2 3:6 168:155
Calcit Volleyball II : Galeb grup Robotina2 3:0 (25:04, 25:01, 25:00) 4. Galeb grup Robotina2 0 0:3 0:9 17:225
Galeb grup Robotina2 : Luka Koper II 0:3 (01:25, 04:25, 05:25)  
HiT Nova Gorica : Calcit Volleyball II 3:0 (25:11, 25:15, 25:21)