Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE - redni del - 2. krog
 
turnir "16" sobota 26.01.2013

OŠ D.Flisa, Hoče ob 10:00
Formis mini : Frajle 2:1 (25:21, 15:25, 25:10) 1. Formis mini 5 2:0 5:1 140:75
Frajle : Kema Puconci 3:0 (25:11, 25:04, 25:16) 2. Frajle 4 1:1 4:2 131:96
Kema Puconci

: Formis mini

0:3 (03:25, 03:25, 13:25) 3. Kema Puconci 0 0:2 0:6 50:150
       
turnir "17" sobota 26.01.2013

Tel. pod "V" tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik I : Turbina 3:0 (25:06, 25:23, 25:16) 1. Nova KBM Branik I 5 2:0 5:1 145:79
Turbina : Ruše 2:1 (25:12, 25:06, 25:27) 2. Turbina 2 1:1 2:4 120:120
Ruše : Nova KBM Branik I 1:2 (08:25, 01:25, 25:20) 3. Ruše 2 0:2 2:4 79:145
       
turnir "18" sobota 26.01.2013

ŠD Mežica ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Mežica 3:0 (25:05, 25:12, 25:09) 1. Kajuh Šoštanj 8 3:0 8:1 222:84
Prevalje : Slovenj Gradec 3:0 (25:05, 25:07, 25:20) 2. Prevalje 7 2:1 7:2 191:159
Mežica : Slovenj Gradec 3:0 (25:05, 25:14, 25:20) 3. Mežica 3 1:2 3:6 156:189
Kajuh Šoštanj : Prevalje 2:1 (25:03, 22:25, 25:13) 4. Slovenj Gradec 0 0:3 0:9 88:225
Prevalje : Mežica 3:0 (25:19, 25:21, 25:15)  
Slovenj Gradec : Kajuh Šoštanj 0:3 (02:25, 07:25, 08:25)  
       
turnir "19" sobota 26.01.2013

OŠ Šempeter ob 10:00
Mozirje : Spodnja Savinjska 0:3 (05:25, 10:25, 02:25) 1. Braslovče I 7 3:0 7:2 217:106
Braslovče I : Čebelice Zreče 2:1 (25:09, 23:25, 25:15) 2. Čebelice Zreče 6 2:1 6:3 182:172
Spodnja Savinjska : Čebelice Zreče 1:2 (25:08, 14:25, 22:25) 3. Spodnja Savinjska 5 1:2 5:4 185:144
Mozirje : Braslovče I 0:3 (06:25, 02:25, 00:25) 4. Mozirje 0 0:3 0:9 63:225
Braslovče I : Spodnja Savinjska 2:1 (25:07, 19:25, 25:17)  
Čebelice Zreče : Mozirje 3:0 (25:04, 25:17, 25:17)  
       
turnir "20" sobota 26.01.2013

ŠD pod Stolom, Zabreznica ob 10:00
Bled ACH : Žirovnica 3:0 (25:08, 25:18, 25:11) 1. Bled ACH 7 3:0 7:2 206:140
Mladi Jesenice : Radovljica ACH 3:0 (25:08, 26:24, 25:11) 2. Mladi Jesenice 7 2:1 7:2 205:139
Žirovnica : Radovljica ACH 2:1 (01:25, 25:21, 25:20) 3. Žirovnica 2 1:2 2:7 115:216
Bled ACH : Mladi Jesenice 2:1 (25:18, 19:25, 25:11) 4. Radovljica ACH 2 0:3 2:7 158:189
Mladi Jesenice : Žirovnica 3:0 (25:08, 25:18, 25:01)  
Radovljica ACH : Bled ACH 1:2 (14:25, 25:12, 10:25)  
       
turnir "21" sobota 26.01.2013

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 09:00
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:13, 18:25, 25:22) 1. Vital 1 Ljubljana 6 3:0 6:3 200:163
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:13, 17:25, 25:16) 2. ATK Grosuplje 5 2:1 5:4 190:191
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:22, 25:21, 12:25) 3. ŽOK Škofja Loka 4 1:2 4:5 170:200
ATK Grosuplje : Vital 1 Ljubljana 1:2 (16:25, 25:19, 20:25) 4. ŽOK Triglav Kranj I 3 0:3 3:6 184:190
Vital 1 Ljubljana : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:11, 14:25, 25:12)  
ŽOK Triglav Kranj I : ATK Grosuplje 1:2 (15:25, 25:11, 22:25)  
       
turnir "22" sobota 26.01.2013

OŠ Stranje ob 10:00
HiT Nova Gorica : Calcit Volleyball I 0:3 (10:25, 17:25, 15:25) 1. Calcit Volleyball I 9 3:0 9:0 225:132
Neptun : Calcit Volleyball II 3:0 (25:06, 25:13, 25:11) 2. Neptun 6 2:1 6:3 204:147
Calcit Volleyball I : Calcit Volleyball II 3:0 (25:08, 25:23, 25:05) 3. Calcit Volleyball II 2 1:2 2:7 129:207
HiT Nova Gorica : Neptun 0:3 (10:25, 16:25, 16:25) 4. HiT Nova Gorica 1 0:3 1:8 141:213
Neptun : Calcit Volleyball I 0.3 (20:25, 12:25, 22:25)  
Calcit Volleyball II : HiT Nova Gorica 2:1 (13:25, 25:12, 25:20)  
       
turnir "23" sobota 26.01.2013 dve igrišči OŠ Koper ob 10:00
Piran : Luka Koper 1:2 (05:25, 19:25, 25:10) 1. Ankaran 9 3:0 9:0 225:64
Ankaran : Galeb grup Robotina 3:0 (25:02, 25:01, 25:08) 2. Luka Koper 5 2:1 5:4 172:167
Luka Koper : Galeb grup Robotina 3:0 (25:08, 25:13, 25:22) 3. Galeb grup Robotina 3 1:2 3:6 129:172
Piran : Ankaran 0:3 (02:25, 08:25, 06:25) 4. Piran 1 0:3 1:8 87:210
Ankaran : Luka Koper 3:0 (25:13, 25:06, 25:18)  
Galeb grup Robotina : Piran 3:0 (25:09, 25:02, 25:11)